رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام / خجالت نداره دوست عزیز شما با سوال پرسیدن ممکنه مشکل چندین کاربر دیگه رو مطرح می کنید و بعلاوه تجربیات و دانش فنی شما و شخص پاسخ دهنده بیشتر میشه / در خدمتیم :icon_gol:

مرسی سوال که یه عالمه برام پیش میاد به مشکل میخورم :icon_pf (34):اما سوالی که الان داشتم رو یکی از بچه ها زحمتشو کشید برام حل کرد:icon_redface:

از اطلاعات شما و دوستان بسیار مطمئنم

این تاپیک واقعا عالـــــــــیه33619_rosesmile.gif

لینک به دیدگاه

درود

یه سوال انجمنی بپرسم ؟! :mrsbeasley:

بعد از نود و بوقی که اومدم انجمن نمی دونم چرا نه می تونم پیام های بازدیدکنندگان خودم رو ببینم نه می تونم برای کسانی که میرم توی پیجشون و می خوام براشون پیام بذارم رو ببینم !

مشکل از کجاست ؟! :ws52:

لینک به دیدگاه
ویندوز 8 روش windows installer نیست؟میخوام یه نرم افزار نصب کنم که از windows installer باز میشه اما بازش نمیکنهsigh.gif

نداره ؟ کدوم نسخه رو نصب کردین مگه ؟ من خودم 8 ندارم ولی واسه دوستمو نگاه کردم مشکلی ندشت

درود

یه سوال انجمنی بپرسم ؟! :mrsbeasley:

بعد از نود و بوقی که اومدم انجمن نمی دونم چرا نه می تونم پیام های بازدیدکنندگان خودم رو ببینم نه می تونم برای کسانی که میرم توی پیجشون و می خوام براشون پیام بذارم رو ببینم !

مشکل از کجاست ؟! :ws52:

به خاطر یک سری اختلالات تمام پیغام های بازدیدکنندگان و اینا حذف شدن / موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام سلام

نرم افزار du meter که برایه مصرف ترافیک اینترنتم بود ، زده 30روزت تموم شده و اینا ... مثله همون نرم افزار دانلودمنیجر

الان این نرم افزار رو پاک کردم یه ورژن بالاتر فکر کنم نصب کردم اما کرکش رو که میزنم ارور میده:icon_redface:

از اینجا دانلود کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

نرم افزار du meter که برایه مصرف ترافیک اینترنتم بود ، زده 30روزت تموم شده و اینا ... مثله همون نرم افزار دانلودمنیجر

الان این نرم افزار رو پاک کردم یه ورژن بالاتر فکر کنم نصب کردم اما کرکش رو که میزنم ارور میده:icon_redface:

از اینجا دانلود کردم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی:icon_gol::icon_gol:

با سلام / یه عکس از ارور اگه بگیرین ممنون میشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به خاطر یک سری اختلالات تمام پیغام های بازدیدکنندگان و اینا حذف شدن / موفق باشید :icon_gol:

ممنون از راهنماییتون :icon_gol:

به همین راحتی ؟! پاک شد ؟! :w58:

من واقعا تشکر می کنم برای این رفع زحمت از کاربرا برای پاکسازی پروفایلا ! :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

راستش غرض اصلی از مزاحمت این بود که دوباره با سر خوردم به یه در 10 قفله :4564:

بعد از چند روز که کار رایت 475تا دی وی دی رو بلاخره تموم کردم ! و اطلاعات رو از روی هارد پاک کردم حالا متوجه شدم یه تعدادی از دی وی دی ها نمی خونه :icon_pf (34):یعنی به کل توی هیچ سیستمی اجرا نمی شه :4564:

حالا به نظر شما چه نوع خاکی باید به سرم بریزم

تورو خدا فقط اگه راه حلی براش می دونین زودتر راهنمایی کنین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش غرض اصلی از مزاحمت این بود که دوباره با سر خوردم به یه در 10 قفله :4564:

بعد از چند روز که کار رایت 475تا دی وی دی رو بلاخره تموم کردم ! و اطلاعات رو از روی هارد پاک کردم حالا متوجه شدم یه تعدادی از دی وی دی ها نمی خونه :icon_pf (34):یعنی به کل توی هیچ سیستمی اجرا نمی شه :4564:

حالا به نظر شما چه نوع خاکی باید به سرم بریزم

تورو خدا فقط اگه راه حلی براش می دونین زودتر راهنمایی کنین :icon_gol:

dvd ها مشخص هستند ؟ dvd ها سوختند ؟ بعضی از مراکز اطلاعاتی می تونند اطلاعات dvdهای خراب رو بازگردونن / والا راه حل دیگه ای به ذهنم نرسید

موفق باشید :hanghead:

لینک به دیدگاه
منظورتون اینه که از این بوکمارکها خروجی بگیرید؟ مرورگرتون چیه ؟

firefox

خروجی بگیرم؟؟

می خوام وقتی ویندوز رو عوض کردم. بوکمارک ها رو داشته باشم.

لینک به دیدگاه
firefox

خروجی بگیرم؟؟

می خوام وقتی ویندوز رو عوض کردم. بوکمارک ها رو داشته باشم.

از منوی Bookmark > Show All Bookmark رو بزنید یا ctrl+shift+o رو بزنید بعد از پنجره باز شده منوی import and backup‌ گزینه export bookmark to html... رو انتخاب کنید

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نور صفه نمایش لپ تاپم (مانیتور) کم شده،ربطی به کم بودن شارژ هم نداره!

چرا اینجوری شده ؟؟:sigh:الان کدر میبینم همه چیو!

درود :icon_gol:

برند و مدل لپ تاپتون چیه ؟‌

فقط توی سیستم عامل با کم نور بودن مواجه هستین؟ یا توی Setup Bios هم این مشکل رو دارین؟

لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

برند و مدل لپ تاپتون چیه ؟‌

فقط توی سیستم عامل با کم نور بودن مواجه هستین؟ یا توی Setup Bios هم این مشکل رو دارین؟

acer

وقتی سیستم بالا میاد اینجوری میشه!

در واقع کادرا رنگ طبیعی خودشون رو دارن ولی بقیه اجزا کدر دیده میشن...یک ساعت نمیشه اینطوری شده

لینک به دیدگاه
acer

وقتی سیستم بالا میاد اینجوری میشه!

در واقع کادرا رنگ طبیعی خودشون رو دارن ولی بقیه اجزا کدر دیده میشن...یک ساعت نمیشه اینطوری شده

کادرا طبیعی ن ؟ میشه با یه عکس نشون بدین

لینک به دیدگاه
کادرا طبیعی ن ؟ میشه با یه عکس نشون بدین

متاسفانه عکس رو آپلود نمیکنه..ارور میده...

هر موقع درس شد واستون میزارم

ممنون که وقت گذاشتین:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...