رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود. برایه اپدیت بایوس سیستمم چهار گزینه هست تو سایتش.fa.fb.fc.fd با کدومش بایوسو اپدیت کنم؟

درود

اگه اشتباه نکنم FA/FB/FC/ و ... ورژن Bios رو معین میکنند / شما بر اساس ورژن بایوس که یکی از FA/FB/FC/ ... هست عملیات آپدیت رو باید انجام بدین

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام .

زمان ایمیل ها در سند باکس درسته ولی در اینباکس نه!

تو تنظیمات میل هم چک کردم .

ممکن مربوط به کجا باشه؟

درود

از کدوم میل سرور استفاده میکنید؟

آیا از طریق برنامه ی خاصی میلتون رو چک میکنید؟یا از طریق وب؟

لینک به دیدگاه
yahooMail

نه مستقیم از سایت yahoo

درود

به قسمت account information بروید در بخش Account Settings گزینه Set language, site, time zone رو انتخاب کنید و Time Zone‌ رو مطابق میلتون تنظیم کنید .

لینک به دیدگاه
درود

به قسمت account information بروید در بخش Account Settings گزینه Set language, site, time zone رو انتخاب کنید و Time Zone‌ رو مطابق میلتون تنظیم کنید .

این تنظیمات رو قبلا چک کردم، در ست بود.

الان با یهaccountدیگه از کامپوتر خودم به میل خودم ایمیل فرستادم زمانش درسته.

ممکن زمان کسی که میل رو دریافت کرده مشکل داشته باشه؟

لینک به دیدگاه
این تنظیمات رو قبلا چک کردم، در ست بود.

الان با یهaccountدیگه از کامپوتر خودم به میل خودم ایمیل فرستادم زمانش درسته.

ممکن زمان کسی که میل رو دریافت کرده مشکل داشته باشه؟

درود

چون فکر نکنم تاریخ از طریق هدر ایمیل ارسال بشه شاید نه ربطی نداشته باشه

لینک به دیدگاه
درود

اگه اشتباه نکنم FA/FB/FC/ و ... ورژن Bios رو معین میکنند / شما بر اساس ورژن بایوس که یکی از FA/FB/FC/ ... هست عملیات آپدیت رو باید انجام بدین

ممنون از پاسختون.این ادرس مین برد منه حالا کدومو اپدیت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایینhttp://www.gigabyte.ir/products/product-page.aspx?pid=2536#bios

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
چطور و از کجا بفهمم یه مقدار از حجمه رممو کارت گرافیک داره استفاده میکنه؟و مقداره استفاده رو خواستم بفهمم چقدره؟ ممنون/:icon_gol:

با زدن دکمه های Ctrl+Shift+Esc از پنجره ای که باز میشه برو Tabه Performance رو انتخاب کن و پائینای صفحه Resource Monitor... رو کلیک کن...صفحه ای جدید باز میشه که تو بخش Overall تمام اطلاعاتی که بخوای موجوده.:a030:

attachment.php?attachmentid=11903&stc=1&d=1362687419

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

یه مشکلی برای سیستم من پیش اومده که تاحالا باهاش برخورد نکرده بودم

تقریبا میشه گفت هیچ بازی رو کامپیوتر من نصب نمیشه

ویندوز سون هست- کارت گرافیک 5450 حافظه گرافیک 1G -رم سیستم2 گیگ

این برنامه DirectX رو هم بارها از اینترنت دانلود کردم و حتی از داخل سی دی های بازی ولی متاسفانه مشکل حل نشد

جالب اینجاست که برنامه شطرنج کامپیوتر chess هم دوبعدیش اجرا میشه و سه بعدی اجرا نمیکنه

اینم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هست که میده

ضمنا درایور کارت گرافیک رو بارها آپدیت کردم ولی فایده ای نداشته، از روی سی دی کارت گرافیک هم نصب میکنم ولی همیشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
تو کنترل پنل نشون داده میشه

دیگه خسته شدم

لینک به دیدگاه

سلام خوبید؟

یه سوال مهم داشتم که بدجوری ذهنمو مشکوک کرده چه بکنم؟؟؟

من زیاد تو روز به نت وصلم برا همین شاید 2 ساعت یا بیشتر رو کامپیوتر باشم بعد نیم ساعت برم یا 10 دقیقه یا شاید 2 ساعته دیگه بیام روی سیستم

موندم چیکار کنم که سیستم کمترین آسیب رو ببینه؟

خاموش؟

هایبرنت؟

استند بای؟

ممنون میشم منو به طور کامل راهنمایی کنی..

راستی این هزینه برقش که 24 ساعته سیستمم روشنه چه جوری؟ هزینش زیاد میاد؟

ممنون

53.gif53.gif53.gif

لینک به دیدگاه

یه سوال

علت این موضوع چیه:

اینکه یهو برق بره، سیستم ( pc ) خاموش میشه، و دیگه روشن کردنش خیلی سخت میشه! باید بارهای دکمه پاور رو روشن خاموش کنم و شاسی روشن شدن کامپیوتر رو نیز فشار بده بارها تا روشن بشه

کسی میدونه علت از چی میتونه باشه ؟

اگ باتری مادربورد خراب شده باشه چی ؟

لینک به دیدگاه

سلام من چند وقتی هست که دچار مشکلی شده ام که ان این است که من میخاهم هر بازی را بزنم با چنین مشکلی مواجه میشوم:

the program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem

این که این مشکل ما ویندوز هست یا مال برنامه و این که من چطوری میتونم این مشکل را درست کنم؟

لینک به دیدگاه
یه سوال

علت این موضوع چیه:

اینکه یهو برق بره، سیستم ( pc ) خاموش میشه، و دیگه روشن کردنش خیلی سخت میشه! باید بارهای دکمه پاور رو روشن خاموش کنم و شاسی روشن شدن کامپیوتر رو نیز فشار بده بارها تا روشن بشه

نکته: تنها در صورتی که برق سیستم قطع بشه این شکلی میشه ( یعنی دکمه پاور پشت کیس رو بزنی یا برق کلن بره ) و اگه سیستم بصورت عادی خاموش بشه و برا هر مدتی، باز روشن میشه!

اینکه دکمه زده شه یا برق بره، فرقی به حالت خاموش و یا روشن بودن نمیکنه، در هر صورت برای روشن شدن گیر میده

لینک به دیدگاه
نکته: تنها در صورتی که برق سیستم قطع بشه این شکلی میشه ( یعنی دکمه پاور پشت کیس رو بزنی یا برق کلن بره ) و اگه سیستم بصورت عادی خاموش بشه و برا هر مدتی، باز روشن میشه!

اینکه دکمه زده شه یا برق بره، فرقی به حالت خاموش و یا روشن بودن نمیکنه، در هر صورت برای روشن شدن گیر میده

مدل پاور شما چیه؟ اسمش چیه؟ چند واته؟

لینک به دیدگاه
یه سوال

علت این موضوع چیه:

این علت میتونه نرم افزاری یعنی آسیب دیدن درایو ها یا سرویس های در حال اجرا باشند یا ...

و میتونه سخت افزاری که پاور شما ضعیف شده و توان شوک رو نداره ...

اول از نرم افزاری برید جلو اینطورکه یکبار سیستم رو با استفاده از نرم افزارهای بهینه ساز و dvd ویندوز ریپیر و از نو درایو ها رو نصب کنین ...

مثلا برای خودم امروز راست کلیک کامپیوتر مدام هنگ میکرد از بوت اکسپلورر رو حذف و جایگزین کردم ... درست شد ...

لینک به دیدگاه
این علت میتونه نرم افزاری یعنی آسیب دیدن درایو ها یا سرویس های در حال اجرا باشند یا ...

و میتونه سخت افزاری که پاور شما ضعیف شده و توان شوک رو نداره ...

اول از نرم افزاری برید جلو اینطورکه یکبار سیستم رو با استفاده از نرم افزارهای بهینه ساز و dvd ویندوز ریپیر و از نو درایو ها رو نصب کنین ...

مثلا برای خودم امروز راست کلیک کامپیوتر مدام هنگ میکرد از بوت اکسپلورر رو حذف و جایگزین کردم ... درست شد ...

نرم افزاری رد میشه، چون وقتی سیستم هم خاموشه این اتفاق میفته. و کلن نرم افزار حداقل اجازه روشن شدن رو میده، سیستم بالا نمیاد

این اصلن روشن نمیشه

بالاترین احتمال همون پاوره، که وقتی خاموشه، چطور شک وارد میشه بهش؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...