رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نه به طور کل هیج شبکه ای رو شناسایی نمیکنه! تا همین چندوقت پیش موردی نداشت یهو اینجور شد. مطمئن هم هستم ایراد از سیستمه چون با موبایل wifi موردی نداره میتونم به شبکه خودم وصل بشم.

درود

از روشن بودن وایرلس خود مطمئن بشید .

حدس دومم اینه که کانکشن وایرلستون غیرفعال شده / وارد قسمت view network connection بشید و روی wireless network connection راست کلیک کنید و گزینه Enable رو بزنید

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

با برنامه memtest تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

هرچند برای من هم که 4 گیگ هست حدود 3.75 نشون میده

ممنون از پاسختون. با میم تست هم امتحان کردم هیچ گونه خطایی نداد.والا موندم چرا باید 0.75گیگاز رمو نخونه.

لینک به دیدگاه
Service Pack 2 نسبت به Service Pack 1 بروزتره / هرچند باز خود SP ها ورژن های مختلفی دارن / بصورت آفلاین ویندوز رو اپدیت کنید بهتره :icon_gol:

درود.ادرسی دارین لینک کنین که از اون ادرس ویندوزو افلاین اپدیت کنم؟ ممنون میشم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود.ادرسی دارین لینک کنین که از اون ادرس ویندوزو افلاین اپدیت کنم؟ ممنون میشم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

درود

این نرم افزار رو نگاه کنید امیدوارم به دردتون بخوره:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام به همه

یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری می کنم نمی تونم حلش کنم

ویندوزم فقط تا قسمت starting بالا میاد (ویندوزم 7 ــه) بعدش هرچی منتظر می مونم ویندوزم بالا نمی یاد

ویندوزم رو دو سه ماه قبل با لودر اکتیو کرده بودم و مشکلی نداشت

یه هارد دیگه دارم روی اون ویندوز نصب کردم اونجا اصلاً هارد اصلی رو نمی شناسه ، و اگر هر دو هارد همزمان متصل باشه و ویندوز جدید رو لود کنم بازهم تو قسمت Starting میمونه.

از طریق Boot هم می خواستم ویندوزم رو فرمت کنم اونجا هم بغیر از درایور A درایور دیگه ای رو نمی شناسه.

آیا ممکنه که هاردم سوخته باشه یا اینکه بک سکتور شده باشه.

لینک به دیدگاه
سلام به همه

یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری می کنم نمی تونم حلش کنم

ویندوزم فقط تا قسمت starting بالا میاد (ویندوزم 7 ــه) بعدش هرچی منتظر می مونم ویندوزم بالا نمی یاد

ویندوزم رو دو سه ماه قبل با لودر اکتیو کرده بودم و مشکلی نداشت

یه هارد دیگه دارم روی اون ویندوز نصب کردم اونجا اصلاً هارد اصلی رو نمی شناسه ، و اگر هر دو هارد همزمان متصل باشه و ویندوز جدید رو لود کنم بازهم تو قسمت Starting میمونه.

از طریق Boot هم می خواستم ویندوزم رو فرمت کنم اونجا هم بغیر از درایور A درایور دیگه ای رو نمی شناسه.

آیا ممکنه که هاردم سوخته باشه یا اینکه بک سکتور شده باشه.

درود

اینجوری نمیشه دقیق تشخیص داد با برنامه ای مثل acronis disk director بوت کنید ببینید هارد رو شناسایی میکنه یا نه

لینک به دیدگاه
درود

اینجوری نمیشه دقیق تشخیص داد با برنامه ای مثل acronis disk director بوت کنید ببینید هارد رو شناسایی میکنه یا نه

هارد شناسایی میشه ولی درایوی نیست که بخوام فرمتش کنم.

اگه هارد رو قبل از بالا اومدن ویندوز متصل کنم شناسایی می شه ولی ویندوز بالا نمیاد اگه بعد از بالا آمدن ویندوزی که داخل هارد دیگه نصب کردم متصل کنم شناسایی نمیشه.

لینک به دیدگاه
هارد شناسایی میشه ولی درایوی نیست که بخوام فرمتش کنم.

اگه هارد رو قبل از بالا اومدن ویندوز متصل کنم شناسایی می شه ولی ویندوز بالا نمیاد اگه بعد از بالا آمدن ویندوزی که داخل هارد دیگه نصب کردم متصل کنم شناسایی نمیشه.

خوب با همون برنامه یا با Hiren's Boot هنگام بوت میشه تشخیص داد که پارتیشن ها رو شناسایی میکنه یا نه / من به این دلیل این برنامه رو توصیه می کنم چون قدرت زیادی نسبت به پارتیشن منیجر ویندوز داره (هنگام نصب) / در صورتی که هارد و پارتیشن ها شناسایی شد میتونید یک mbr رو صفر کنید

حتی میتونید از طریق hdd regenerator بدسکتورهای هارد رو بگیرید و ...

تست کنید ضرر نداره

لینک به دیدگاه
درود..فلشم رو دادم دست یکی حالا که گرفتم دیدم ای وای من...همه فایلام پرید چی کار کنم؟

myl66tsodutdk2u0bvb4.png

یه ویروس خاص هستش, فایلاتون احتمال زیاد hide شده

اگه فرمت نکرین, وارد my computer بشین

اون بالا,

organiaz --> folder option --> view

حالا اون گزینه, show رو بزن, بعدش دوتا hide زیرش هست, hide دوم رو بردارین ( تیکش رو بردارین )

ببینین فایلاتون هست یا نه

لینک به دیدگاه
یه ویروس خاص هستش, فایلاتون احتمال زیاد hide شده

اگه فرمت نکرین, وارد my computer بشین

اون بالا,

organiaz --> folder option --> view

حالا اون گزینه, show رو بزن, بعدش دوتا hide زیرش هست, hide دوم رو بردارین ( تیکش رو بردارین )

ببینین فایلاتون هست یا نه

تیک نداشت دومی...

فرم پروپوزال دوستم توش بوده و فردا من رو خواهد کشت:sad0:

لینک به دیدگاه

سلام من دیشب به ی مشکلی برخوردم ..دیشب اومدم ctrl+c کنم اشتباهی نمیدونم fn+c کردم یا fn نمیدونم با چی که رنگ صفحه دسکتاپم برگشته به نارنجی فوق الاده کم رنگ ینی از حالت عادی یکم به نارنجی رفته بعد من رفتم تو قسمت display بعد دوباره تو قسمت calibrate color اونجا زدم درست شد ولی وقتی ریستارت میکنم لپتاپمو یا خاموش میکنم باز دوباره همونجوری میشه دوباره باد این مسیرو برم تا درست بشه نمیدونم اشکال از کجاست قاطی کردم اعصابم بهم ریخته امیدوارم منظورمو رسونده باشمو بتونین کمکم کنیدن ممنوووووووووووووووووون

لینک به دیدگاه
سلام من دیشب به ی مشکلی برخوردم ..دیشب اومدم ctrl+c کنم اشتباهی نمیدونم fn+c کردم یا fn نمیدونم با چی که رنگ صفحه دسکتاپم برگشته به نارنجی فوق الاده کم رنگ ینی از حالت عادی یکم به نارنجی رفته بعد من رفتم تو قسمت display بعد دوباره تو قسمت calibrate color اونجا زدم درست شد ولی وقتی ریستارت میکنم لپتاپمو یا خاموش میکنم باز دوباره همونجوری میشه دوباره باد این مسیرو برم تا درست بشه نمیدونم اشکال از کجاست قاطی کردم اعصابم بهم ریخته امیدوارم منظورمو رسونده باشمو بتونین کمکم کنیدن ممنوووووووووووووووووون

درود

معمولا کلیدهای fn + f4 یا f5 برای تنظیم نور صفحه هست /

اما اینجور مشکلی که میفرمایید برای یکی از دوستان هم اتفاق افتاد که با حذف کامل درایور کارت گرافیک و نصب مجدد مشکل مرتفع شد

لینک به دیدگاه
درود

معمولا کلیدهای fn + f4 یا f5 برای تنظیم نور صفحه هست /

اما اینجور مشکلی که میفرمایید برای یکی از دوستان هم اتفاق افتاد که با حذف کامل درایور کارت گرافیک و نصب مجدد مشکل مرتفع شد

سلام ممنون از جوابتون اما درست کردم اول باید بزاری رو حالت نرمال صفحه دسکتاپو بعد نورشو ببری بالا اما به کمک شما تونستم

لینک به دیدگاه
وقتی کامپیوتر رو shut down میکنم، خاموش نمی شه!:sad0:

یعنی رو مانیتور ظاهرا خاموشه ولی فن کار میکنه. مجبورم باکلید power پشت کیس خاموشش کنم

درود

احتمالا یه پروسسی یا ی برنامه ای در حال اجراست که اجازه نمیده سیستم shut down بشه / برای نظارت بر قسمت processها task manager رو باز کنید (ctrl + alt + delete) و به تب process بروید

اگه پروسس واستون ناشناخته هست از منوی start و قسمت run تایپ کنید msconfig و اینتر رو بزنید به تب startup بروید و برنامه های که براتون ناشناخته هست تیکشو بردارید و سیستم رو ریستارت کنید.

لینک به دیدگاه
کلیک راست لپ تاپم 2 ساعتیه کار نمیکنه:w58:

درود

مشکل نمیتونه از tuchpad باشه ؟ اگه از موس استفاده می کنید راست کلیک تاچ پد هم چک کنید و اگه از تاچ پد استفاده میکنید با موس تست کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...