رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود

خوب الان اون پارتیشن مورد نظر در چه وضعیتی هست ؟

unallocated - primary partition - extended partition - free space - logical drive ؟ کدوم از ایناست ؟

موفق باشید :icon_gol:

:ws37:

primary partition

لینک به دیدگاه
مهناز جان.این عکسی که گذاشتی مال کد 2012، اون بالا نوشته Installation complete، قبلاً سعی کردی که نصب کنی این برنامه رو؟ شاید موفقیت آمیز نبوده باشه اما یه سری چیزا رو رو سیستمت کپی کرده انگار. یه کاری کن خب، اول برو تو کنترل پنل. هرچی از این اتوکد دیدی remove ش کن . دوباره عملیان نصب و شروع کن. ببین بازم خطا میده یا نه!

وسط اینستال کردن ارور می ده....و همه رو پاک می کنه...بعد هم این صفحه رو میاره :(

لینک به دیدگاه
من هر ورژنی از کد رو می خوام نصب کنم این ارور رو می ده :4564:

pye772q5jg8wu2xw02vp.jpg

درود

installation log file‌ رو اگه میشه قرار بدین شاید بیشتر بتونیم راهنمایی کنیم

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من برای بار دوم بعد از نصب ویندوز یکی از درایوهای 310 گیگیم پریده و معلوم نیست کجا رفته:ws52:

کسی هست بدونه چکارکنم تا برگرده ؟

درود

روی my computer راست کلیک کنید قسمت manage رو انتخاب کنید / حالا گزینه disk managment رو کلیک کنید / بعد از چند لحظه فضای هارد شما را نشون میده / در صورتی که مایل بودید عکس بذارید تا راهنمایی بیشتری انجام بشه

خب توی فضای هاردم میبینمش حالا چکارکنم تا برگرده سرجاش؟

درود

خوب الان اون پارتیشن مورد نظر در چه وضعیتی هست ؟

unallocated - primary partition - extended partition - free space - logical drive ؟ کدوم از ایناست ؟

:ws37:

primary partition

درود

اولین ایده ایی که به ذهنم میرسه / از Disk Management روی درایو مورد نظرتون راست کلیک کن Change Drive Letter And Paths رو بزنید و بهش یه Letter اختصاص بدین

لینک به دیدگاه
موقعی که داره نصب می شه این ارور رو می ده

uu7suhz7xsugximnl7d.jpg

سیستم عاملتون چیه ؟ و چه نسخه ایی نصب کردید (32 بیتی / 64 بیتی)‌ ؟

به هرحال از منوی start‌ / run رو انتخاب کنید و عبارت زیر را تایپ کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حالا دوباره برنامه رو نصب کنید .

اگه مشخصات دقیق سیستم عامل رو بگید راهنمایی دقیق تری شاید انجام بشه

لینک به دیدگاه
سلام.

سیستم من جدیدا wifi رو شناسایی نمیکنه! اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. ویندوز vista استفاده میکنم

آره تا همین چند وقت پیش مشکلی نداشت یهو اینجور شد!!

درود

روی my computer‌ راست کلیک کنید properties و قسمت device manager / روی network adaptor کلیک کنید و در صورت امکان یه عکس بگیرید

لینک به دیدگاه
سیستم عاملتون چیه ؟ و چه نسخه ایی نصب کردید (32 بیتی / 64 بیتی)‌ ؟

به هرحال از منوی start‌ / run رو انتخاب کنید و عبارت زیر را تایپ کنید

حالا دوباره برنامه رو نصب کنید .

اگه مشخصات دقیق سیستم عامل رو بگید راهنمایی دقیق تری شاید انجام بشه

ممنون

ویندوز 7....64 بیتی.

همین کار رو کردم باز هم نشد :sad0:

لینک به دیدگاه
درود

روی my computer‌ راست کلیک کنید properties و قسمت device manager / روی network adaptor کلیک کنید و در صورت امکان یه عکس بگیرید

http://www.noandishaan.com/upload/images/66h2364q49c97v5t40pm.jpg

لینک به دیدگاه
درود

اولین ایده ایی که به ذهنم میرسه / از Disk Management روی درایو مورد نظرتون راست کلیک کن Change Drive Letter And Paths رو بزنید و بهش یه Letter اختصاص بدین

یه دنیا ممنون

درست شد ..:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مشکلم با رمه. دو تا رم دو گیگ رو سیستمم نصبه هر دو تا رو امتحان کردم تکی . مشکلی ندارن. بایوس سیستم هم اپدیته. ویندوزمم هفت شصتو چهار بیته. ولی بجایه چهار گیگ 3.25 گیگ رو نشون میده علتش چیه؟

لینک به دیدگاه

ویندوز سی دو بیتیه سرویس پک یک قدیمی تره یا سرویس پک دو؟منظورم ایکس پی هست.بعدوقتی ویندوز سیو دو بیتیه ایکس پی سرویس پک دو رو سیستمم نصب بود اپدیت نمیشد در حالی که قبلا یادمه راحت اپدیت میشد علتش چیه؟

لینک به دیدگاه
ممنون

ویندوز 7....64 بیتی.

همین کار رو کردم باز هم نشد :sad0:

درود

از منوی start و در قسمت سرچ آن تایپ کنید cmd / اولین گزینه ای که آورد راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنید / حالا عبارت زیر را در پنجره سیاه رنگ باز شده تایپ کنید:

حالا باز مراحل قبل رو طی کنید یعنی از منوی start / run رو باز کنید و تایپ کنید:

حالا ویندوز رو ریستارت کنید و دوباره برنامه رو نصب کنید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه
سلام دوستان مشکلم با رمه. دو تا رم دو گیگ رو سیستمم نصبه هر دو تا رو امتحان کردم تکی . مشکلی ندارن. بایوس سیستم هم اپدیته. ویندوزمم هفت شصتو چهار بیته. ولی بجایه چهار گیگ 3.25 گیگ رو نشون میده علتش چیه؟

درود

با برنامه memtest تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

هرچند برای من هم که 4 گیگ هست حدود 3.75 نشون میده

لینک به دیدگاه
ویندوز سی دو بیتیه سرویس پک یک قدیمی تره یا سرویس پک دو؟منظورم ایکس پی هست.بعدوقتی ویندوز سیو دو بیتیه ایکس پی سرویس پک دو رو سیستمم نصب بود اپدیت نمیشد در حالی که قبلا یادمه راحت اپدیت میشد علتش چیه؟

Service Pack 2 نسبت به Service Pack 1 بروزتره / هرچند باز خود SP ها ورژن های مختلفی دارن / بصورت آفلاین ویندوز رو اپدیت کنید بهتره :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

به طور کلی هیچ شبکه وایرلسی را شناسایی نمی کنه ؟ یا به شبکه خودتون متصل نمیشه ؟

نه به طور کل هیج شبکه ای رو شناسایی نمیکنه! تا همین چندوقت پیش موردی نداشت یهو اینجور شد. مطمئن هم هستم ایراد از سیستمه چون با موبایل wifi موردی نداره میتونم به شبکه خودم وصل بشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...