رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ویندوز 8 رو نصب کردیم.بعدش آنتی ویروس و فایروال هم نصب دارم و

فعال هستن اما توی اکشن سنتر ارور میده که خاموشن.

جیکار کنم؟

چند بار هم

سیستم رو ریست کردم درست نشد

آنتی ویروس هم خاموش روشن کردم بازم درست نشد!

لینک به دیدگاه

سلام وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم و یا ری استارت میکنم همیشه با پیغام زیر مواجه میشوم میشه بگین مشکل از چیه ؟؟؟

SWMAgent has stop working

:ws38:

احتمالا شما یکی از محصولات سامسونگ رو نصب کردین رو سیستمتون / بهتون پیشنهاد میدم نرم افزار Samsung Easy Software Manager رو مجدد نصب کنید یا اگر بازم با این مشکل رو به رو شدین پاکش کنید / در کل نرم افزار مهمی نیس :-d

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم و یا ری استارت میکنم همیشه با پیغام زیر مواجه میشوم میشه بگین مشکل از چیه ؟؟؟

SWMAgent has stop working

:ws38:

اگر هم نخواستین نرم افزار رو پاک کنین

میتونین تو Run عبارت msconfig رو بنویسین و اینتر

از صفحه باز شده تب Startup رو بزنین و تیک مربوط به این نرم افزار رو بردارین

لینک به دیدگاه
اگر هم نخواستین نرم افزار رو پاک کنین

میتونین تو Run عبارت msconfig رو بنویسین و اینتر

از صفحه باز شده تب Startup رو بزنین و تیک مربوط به این نرم افزار رو بردارین

تشکر بخاطر جواب سریعی که میدید . انصافا پست باحالی دارین موفق باشید:ws53:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه سری فایل با فرمت IMG. دارم ، که ظاهرا یه CD بوده که بوسیله نرم افزاری split شده .( به صورت تکی با UltraISO باز نمیشن )

چطوری میتونم این فایلها رو به هم بچسبونم و دوباره اون cd رو درست کنم ؟

دوتا نرم افزار File Splitter & Joiner و HJSplit رو امتحان کردم ، اما این نرم افزارها فرمت خاصی رو پشتیبانی میکنن .

ممنون

لینک به دیدگاه
ویندوز 8 رو نصب کردیم.بعدش آنتی ویروس و فایروال هم نصب دارم و

فعال هستن اما توی اکشن سنتر ارور میده که خاموشن.

جیکار کنم؟

چند بار هم

سیستم رو ریست کردم درست نشد

آنتی ویروس هم خاموش روشن کردم بازم درست نشد!

کسی نمیدونست؟

لینک به دیدگاه

سلام .امروز کامپیوتر رو به تلویزیون وصل کردم و تو رزولوشن 1366.768 مشکلی نبود اما تو 1600.900 ارور میداد که سیگنال پشتبانی نشده و خروجی pc رو چک کنید قبلا هیچ مشکلی نبود و تنها چیزی که این وسط عوض شده کابل VGA بوده به نظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

بشتابید بشتابید الهه مشکل فنی داره:ws48:

از عصر تو هر سایتی میخوام عکس اپلود کنم ،واسم آپلود نمیکنه..یعنی کلا اون صفه رو قطع میکنه....:banel_smiley_4:

مشکل دوم:من الان با adslمیام نت..ولی هر چن لحظه یه بار اون پنجره اتصال به اینترنت از طریق دیال رو واسم باز میکنه و آف لاینم میکنه...:4564:

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
بشتابید بشتابید الهه مشکل فنی داره:ws48:

از عصر تو هر سایتی میخوام عکس اپلود کنم ،واسم آپلود نمیکنه..یعنی کلا اون صفه رو قطع میکنه....:banel_smiley_4:

مشکل دوم:من الان با adslمیام نت..ولی هر چن لحظه یه بار اون پنجره اتصال به اینترنت از طریق دیال رو واسم باز میکنه و آف لاینم میکنه...:4564:

چیکار کنم؟

فایلی پسوندی شما با چه پسوندی هست؟ از کدام اپلود سنتر استفاده میکنید؟ از *****شکن استفاده می کنید ؟

به صورت PPPOE (اتوکانکت) به نت وصل میشین یا Bridge (کانکشنی) ؟

لینک به دیدگاه
با سلام.سیستم من چند وقته هنگ میکنه و خطا میده طوریکه کل صفحه آبی میشه.رم هم جابجا کردم ولی درست نشد[‌

صفحه مرگ (صفحه آبی) زمانی رخ میده که دو برنامه از یک آدرس یکسان از حافظه بخوان اجرا بشن در این صورت BSOD به شما نمایش داده میشه / لزوما این خطا به خاطر رم نیست و دلایل خیلی زیادی دارن که خطایی یکسانی دارن ولی دلایل مختلفی دارن / BSOD ممکنه به خاطر نصب قطعه سخت افزازی یا نرم افزار جدید رو سیستم هست / برای بررسی خطای مرگ باید نرم افزار General Reporter رو نصب کنید و فایل Minidump در پوشه ویندوز رو تحلیل کنید (البته این کار نیاز به تجربه زیادی داره پیشنهاد میشه به

متخصص مراجعه کنید)

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

یک هفته ای هست مرور گر اپرام مشکل پیدا کرده نمیتونم عکس دانلود کنم .کپی پیس بزنم مرتب هنگ میکنه و یندوز هم عوض کردم اما مشکل برطرف نشده

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

یک هفته ای هست مرور گر اپرام مشکل پیدا کرده نمیتونم عکس دانلود کنم .کپی پیس بزنم مرتب هنگ میکنه و یندوز هم عوض کردم اما مشکل برطرف نشده

لطفا راهنمایی کنید

از کدوم ورژن ش استفاده می کنید ؟ با مرورگرهای دیگه هم مشکل دارین ؟

همیشه تعویض ویندوز راه حل مناسبی برای رفع یک خطا نیست / اپرا رو به آخرین ورژن آپدیت کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
از کدوم ورژن ش استفاده می کنید ؟ با مرورگرهای دیگه هم مشکل دارین ؟

همیشه تعویض ویندوز راه حل مناسبی برای رفع یک خطا نیست / اپرا رو به آخرین ورژن آپدیت کنید :icon_gol:

ار وژن 2

خیر با مرورهای دیگه این مشکل رو ندارم از وقتی آپدیت کردم اینطوری شده حتی یاهو هم هنگ شده با اپروام

لینک به دیدگاه
ار وژن 2

خیر با مرورهای دیگه این مشکل رو ندارم از وقتی آپدیت کردم اینطوری شده حتی یاهو هم هنگ شده با اپروام

جالبه / فلش پلیر نصبه ؟‌ هنگ میکنه ؟‌ ارور نمیده ؟ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

سوال دارم اما روم نمیشه بپرسم:icon_pf (34): این ماه زیاد پرسیدم:icon_redface:

سلام / خجالت نداره دوست عزیز شما با سوال پرسیدن ممکنه مشکل چندین کاربر دیگه رو مطرح می کنید و بعلاوه تجربیات و دانش فنی شما و شخص پاسخ دهنده بیشتر میشه / در خدمتیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...