رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آبجکت این مدل پرچم های ایران رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ هم ایستاده هم این کو چیکا که رو میزای اداری میزارن

اینو دانلود کن مپ پرچم ایران رو بجاش بزار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سمت راست فضای تری دی یه جدولی هست که modify و line و اینا توشه رو دستم خورد بستم

نمیدونم از کجا بیارمش

از این مسیر میتونید دوباره فعالش کنین:

customize/show UI/show command panel

لینک به دیدگاه

من با وی ری آشنایی ندارم میخوام از رو یه کتاب یاد بگیرم یکم.این رندر ستاپم قسمت وی ری و نور غیر مستقیم و ستینگش هیچ گزینه ای نداره.حالا روهمین گزینه وی ری یه چیزایی گفته راجبه لایسنس اما نمیفهمم.اگه کسی میدونه بهم بگه لدفن چیکار کنم

8b1uyrq134r3qyczih7.jpg

لینک به دیدگاه
من با وی ری آشنایی ندارم میخوام از رو یه کتاب یاد بگیرم یکم.این رندر ستاپم قسمت وی ری و نور غیر مستقیم و ستینگش هیچ گزینه ای نداره.حالا روهمین گزینه وی ری یه چیزایی گفته راجبه لایسنس اما نمیفهمم.اگه کسی میدونه بهم بگه لدفن چیکار کنم

8b1uyrq134r3qyczih7.jpg

برنامه رجیستر نشده. پیغام میگه نمیتونه به لایسنس برنامه از طریق سرورش دست پیدا کنه.

این ورژن رو دانلود کردید یا از بازار تهیه کردین؟

لینک به دیدگاه
برنامه رجیستر نشده. پیغام میگه نمیتونه به لایسنس برنامه از طریق سرورش دست پیدا کنه.

این ورژن رو دانلود کردید یا از بازار تهیه کردین؟

عه چرا:ws52:

سی دی وی ری بود

حالا چیکار باید کنم؟

لینک به دیدگاه

عه چرا:ws52:

سی دی وی ری بود

حالا چیکار باید کنم؟

اگه توی سی دی فایل کرکشو داده کرک کنید اگر نه از لینک زیر برنامه رو که با کرک هستش دانلود کنید،طریقه نصبش رو هم کامل توضیح داده.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام . یه مشکلی دارم تو ترسیم خطوط 2 بعدی ... اینکه وقتی تو نمای front دارم ترسیم میکنم همه چی به نظر خوب میاد و داره درست ترسیم میشه اما موقعی که وارد نمای دیگه میشم میبینم اوجوری که مد نظرم بوده ترسیم نشده . این راه حلی داره ؟

zvmrfi3m2d24qo3wlo1.jpg

39swh4wycuf9a3s5o10.jpg

لینک به دیدگاه
سلام . یه مشکلی دارم تو ترسیم خطوط 2 بعدی ... اینکه وقتی تو نمای front دارم ترسیم میکنم همه چی به نظر خوب میاد و داره درست ترسیم میشه اما موقعی که وارد نمای دیگه میشم میبینم اوجوری که مد نظرم بوده ترسیم نشده . این راه حلی داره ؟

بهترین کار اینه که از نمای top رسمش کنی و بعد rotate کنی درصد خطاش کمتره.

یه سوال دیگه اینکه آیا آموزشی واسه مدلسازی نماهای رومی پیچیده هست بتونم از جایی دانلود کنم ؟

توی یوتیوب یه سرچ کن.

لینک به دیدگاه
بهترین کار اینه که از نمای top رسمش کنی و بعد rotate کنی درصد خطاش کمتره.

توی یوتیوب یه سرچ کن.

از نمای top هم رسم کردم اما رو به پایین میکشید ! و بازم این مشکل پا برجا بود icon_pf%20%2834%29.gif

توی یوتیوب سرچ کردم مدلسازی رومی چیزی نبود در حد مدلسازی ستون و یکی 2 تا چیز ساده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
از نمای top هم رسم کردم اما رو به پایین میکشید ! و بازم این مشکل پا برجا بود icon_pf%20%2834%29.gif

توی یوتیوب سرچ کردم مدلسازی رومی چیزی نبود در حد مدلسازی ستون و یکی 2 تا چیز ساده :banel_smiley_4:

وقتی line رو انتخاب میکنی تنظیمات این قسمت رو چک کن، همه باید صفر باشن

9e7k3vmjjus6750104.jpg

لینک به دیدگاه

اگر یه صحنه داشته باشم که توش از حجمای زیادی استفاده شده باشه و به یک مجموعه از این حجم ها (مثلا 60 تا) یک متریال اختصاص داده باشم ... حالا میخوام این متریال رو تغییر بدم چطور میتونم بدون اینکه این 60 تا حجم رو انتخاب کنم و متریال دیگه ای بدم تنها متریال اون حجم ها عوض بشه .

این 2 تا متریال که جاشون رو میخوام عوض کنم متریال های آماده هستن و نمیخوام اون متریال اول رو تغییرات توش بدم فقط میخوام این 2 متریال بدون انتخاب تک به تک احجام عوض بشن

لینک به دیدگاه
اگر یه صحنه داشته باشم که توش از حجمای زیادی استفاده شده باشه و به یک مجموعه از این حجم ها (مثلا 60 تا) یک متریال اختصاص داده باشم ... حالا میخوام این متریال رو تغییر بدم چطور میتونم بدون اینکه این 60 تا حجم رو انتخاب کنم و متریال دیگه ای بدم تنها متریال اون حجم ها عوض بشه .

این 2 تا متریال که جاشون رو میخوام عوض کنم متریال های آماده هستن و نمیخوام اون متریال اول رو تغییرات توش بدم فقط میخوام این 2 متریال بدون انتخاب تک به تک احجام عوض بشن

میتونی احجام رو گروپ کنی، در این صورت هر تغییری که توی متریال بدی به همشون اعمال میشه

اون شکلی هم که قبلا رسم کرده بودی، attachکردی خطوط رو که ببینی مشکل حل میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه
میتونی احجام رو گروپ کنی، در این صورت هر تغییری که توی متریال بدی به همشون اعمال میشه

اون شکلی هم که قبلا رسم کرده بودی، attachکردی خطوط رو که ببینی مشکل حل میشه یا نه؟

غیر گروپ کردن اگه از متریال ادیتور راهی داشت خیلی بهتر بود .

این مشکلی هم که واسه خطوط 2 بعدی پیدا کردم اینه که ترسیمات رو بر اساس گریدهای نمای دید انجام میده یعنی من از هر نمایی چه front و یا left ترسیم کنم با اسنپ بدون اسنپ میاد وسط ترسیمش میکنه . یعنی خطم رو روی خط محور x , y ترسیم میکنه . من قبلا این مشکل رو نداشتم جدیدن اینجور شده

لینک به دیدگاه
غیر گروپ کردن اگه از متریال ادیتور راهی داشت خیلی بهتر بود .

این مشکلی هم که واسه خطوط 2 بعدی پیدا کردم اینه که ترسیمات رو بر اساس گریدهای نمای دید انجام میده یعنی من از هر نمایی چه front و یا left ترسیم کنم با اسنپ بدون اسنپ میاد وسط ترسیمش میکنه . یعنی خطم رو روی خط محور x , y ترسیم میکنه . من قبلا این مشکل رو نداشتم جدیدن اینجور شده

فکر میکنم اشتباه ترسیم میکنی!:ws38: روش ترسیمتو میتونی بگی؟ بعد یه چیز دیگه حین ترسیم ویوهای دیگه رو چک نمیکنی؟

لینک به دیدگاه

-سلام.من یه ساختمان رسم کردم تو تیریدی مکس. با دیوارای داخلی اش را.عکسش این پایینه.میخوام از این ساختمان {مقطع} بگیرم.چطوری این کارو بکنم؟!

-یه دوستی گفت اول کل ساختمونت رو یه (گروپ) کن تا یکی بشه.یه باکس بکش که نصف ساختمونو بگیره.بعدشم برو با (بولین)از هم دیگه کمش کنم.اما نشد!اصلا گزینه ی بولین قفله واس ساختمان!

09517701332065899841.jpg

لینک به دیدگاه
-سلام.من یه ساختمان رسم کردم تو تیریدی مکس. با دیوارای داخلی اش را.عکسش این پایینه.میخوام از این ساختمان {مقطع} بگیرم.چطوری این کارو بکنم؟!

-یه دوستی گفت اول کل ساختمونت رو یه (گروپ) کن تا یکی بشه.یه باکس بکش که نصف ساختمونو بگیره.بعدشم برو با (بولین)از هم دیگه کمش کنم.اما نشد!اصلا گزینه ی بولین قفله واس ساختمان!

نه boolean برای وقتیه که حجم رو یکپارچه کرده باشین، برای برش زدن از منوی modifier گزینه slice رو انتخاب کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...