رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

پوست من چرب و زیادی حساسه

زیاد هم دکتر رفتم اما چون نتیجه ای نداشت کلا قید دکتر رو زدم

با این حال الان پوستم وضعیت خیلی بهتری داره

اما مشکل اصلی اینه که زمانی که زیاد جوش می زدم دست کاری می کردم و خودم سرشون رو باز می کردم

اما حالا جاشون مونده !

چون پوستم هم سفیده اینا لک ها کاملا خود نمایی می کنه

البته از وقتی روی پوستم دست می کشم برجستگی نیست اما بعد از این همه مدت هنوز اون قسمت ها قرمزه

از ضد لک سینره هم 6 ماهی هست یا شاید بیشتر که دارم استفاده می کنم اما فقط روی این لک ها هیچ اثری نداشته !

به نظرتون باید چه کار کرد ؟

به نظرم میکرو باید جواب بده یعنی خیلی خوب جواب بده:ws52: حالا آقا هادی اینم بزار جز سوالایی که قراره بپرسی بی زحمت:a030:

الان باز یه سوال:ws3:

آقا هادی جای زخم رو زانو رو چیکار کنیم میدونی که زانو اگه زخم بشه بعد از ترمیم هم پوستش یه حالت خیلی نازک داره نمیدونم چه جوری بگم امیدوارم رسونده باشم منظورمو:ws3:

خوب زانو هم پوسته دیگه حتما صورت باید باشه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صابون نوباکتر نمی دونم چه جوریه چون خودم به شخصه با صابون کلا مخالفم کتایون جان

می تونی از فیس واش سینره استفاده کنی خیلی هم بهتر از صابونه:w16:

ژله؟

یعنی چربی رو کنترل می کنه؟

لینک به دیدگاه
پوست های چرب معمولا جوش زا هستن

همین که پوستتون وضعیتش بهتره یعنی دکتر کار خودشو کرده دیگه:ws2:

خوب اشتباه همینه که نباید جوش رو دست میزدی تا خودش کامل خوب بشه یا از ژل های ضدجوش استفاده میکردی

پوستتون رو کامل تمیز می کردین قبل از استفاده از ضدلک؟

چه جوری استفاده می کردی؟زمانش دو طول روز کی بوده؟

نه آخرش خودم شدم دکتر خودم ........ دیگه کم آورده بودم این قدر رفتم این دکتر به اون دکتر

فقط خوابم رو تنظیم کردم . حرص و جوش الکی رو گذاشتم کنار . تحریم شدم و فلفل خوردن رو کنار گذاشتم . اب بیش از اندازه می نوشم . به ضد آفتاب اهمیت نمی دادم اما الان مدام استفاده می کنم . کمتر در معرض آلودگی قرار می گیرم . از شوینده های مناسب استفاده می کنم و از خوردن سرخ کردنی و گردو (کلا گرمی و چربی) حزر می کنم و ........

اینا خودش شد دکترم :ws37:

اما در مورد استفاده از ضد لک شب ها قبل از خواب بعد از این که پوستم رو کاملا تمیز کردم استفاده می کنم :ws52:

لینک به دیدگاه
اگزما که فقط باید از نرم کننده استفاده کنی برا دستا

کهیر هم یه بیماری هستش که از دلایل مختلف میتونه باشه که یکیش غذایی هستش

من کلی آزمایش دادم هیچی مشخص نشده هنوز :دی

مربوط به یه سری غذاهاست کلن

به طور طبیعی با آب و هوا و گرم شدن بدن، خودش رو نشون میده و مخصوصن با خوردن فلفل بیشتر خودش رو نشون میده

بدنم هم خودش بدجور گرمه! :icon_pf (34):

البته با اجازه از هادی خان

اگر بدنت هم خودش گرمه بهتره از عرقیات و خوردنیهای خنک استفاده کنی تا دمای بدنت تعدیل پیدا کنه...

چون بچه جنوب هم هستی و زیاد از خرما هم استفاده میکنی بهتر است که مصرفشو کمترکنی

خوردن عرقیات خنک مثل : کاسنی و شیرخشت و نسترن ( فکرکنم) و حتی عرق بید و یه سر برو پشت زندان لیست عرق فروشیهاشو نگاه کن و عرقهای خنکشو بخر و بخور.....

خاکشیر و تخم شربتی و فلنجیمشک هم با عرق کاسنی بخوری برای کهیر خوبه........

مصرف فلفل رو اگر تونستی کم کن.........

.

.

ببخشید آقا هادی پا برهنه اومدم نظر دادم

اینها توصیه های مادر بزرگانه ای هست که تا حالا جواب مثبت داده امیدوارم بدرد باقی بچه ها هم بخوره.......:wubpink:

لینک به دیدگاه
:flowerysmile:راستی میشه یه مارک خوب از کرم شب معرفی کنید؟

کرم های شب مختلفن و بسته به نوع پوست و سن شخص فرق می کنه:icon_gol:

من خودم از کرم شب اوریف لیم استفاده می کنم خیلی هم راضی هستم

لینک به دیدگاه

اگر بدنت هم خودش گرمه بهتره از عرقیات و خوردنیهای خنک استفاده کنی تا دمای بدنت تعدیل پیدا کنه...

خوردن عرقیات خنک مثل : کاسنی و شیرخشت و نسترن ( فکرکنم) و حتی عرق بید و یه سر برو پشت زندان لیست عرق فروشیهاشو نگاه کن و عرقهای خنکشو بخر و بخور.....

.

.

اینها توصیه های مادر بزرگانه ای هست که تا حالا جواب مثبت داده امیدوارم بدرد باقی بچه ها هم بخوره.......:wubpink:

چه جالبه این چیزا که گفتی راجع به عرقیات چون منم حرارت بدنم بالاس اما اصلا هم گرمی نمی خورم...

لینک به دیدگاه
ژله؟

یعنی چربی رو کنترل می کنه؟

من هم استفاده کردم واقعا جواب می ده البته الان من هم از نوباکتر استفاده می کنم

بهتره اجازه ندی پوستت به یه نوع صابون یا شوینده عادت کنه چون تاثیرش رو از دست می ده

بعد از یه مدت عوضشون کن

توی یه تاپیک دیگه همین جا، بچه ها به من صابون ضدجوشuriage و کاپوس آلمانی رو معرفی کردن :ws37:

لینک به دیدگاه
چه جالبه این چیزا که گفتی راجع به عرقیات چون منم حرارت بدنم بالاس اما اصلا هم گرمی نمی خورم...

بله عزیزم هست

حرارت کاری به گرمی البته زیاد نداره

هندونه زیاد بخور و البته بعضی از این عرقیات خیلی سرد هستند و ممکنه اذیت کنند.....

کاسنی و نسترن هم خوشمزه هست هم خنکه بخور مخصوصاتو فصل گرم خیلی دل و جیگر و جلا میده البته باخاکشیر دیگه کلی سود داره برات......:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

بهتره اجازه ندی پوستت به یه نوع صابون یا شوینده عادت کنه چون تاثیرش رو از دست می ده

بعد از یه مدت عوضشون کن

توی یه تاپیک همین جا (کاپوس آلمانی) دیگه بچه ها به من صابون ضدجوشuriage و کاپوس آلمانی رو معرفی کردن :ws37:

مرسییییی...:icon_gol:

ببینم کدومش برام کارساز تره پس..:w16:

لینک به دیدگاه

بعد از یه مدت عوضشون کن

توی یه تاپیک همین جا (کاپوس آلمانی) دیگه بچه ها به من صابون ضدجوشuriage و کاپوس آلمانی رو معرفی کردن :ws37:

اون یک نفر من بودم سپیده جون:ws3:

اونم صابون خوبیه

ولی هرچی میتونید با غذا و خوابتون پوستتونو حفظ کنید تا استفاده از مواد شیمیایی و حتی گیاهی

لینک به دیدگاه
بله عزیزم هست

حرارت کاری به گرمی البته زیاد نداره

هندونه زیاد بخور و البته بعضی از این عرقیات خیلی سرد هستند و ممکنه اذیت کنند.....

کاسنی و نسترن هم خوشمزه هست هم خنکه بخور مخصوصاتو فصل گرم خیلی دل و جیگر و جلا میده البته باخاکشیر دیگه کلی سود داره برات......:4chsmu1:

چه عالی...مرسیییی دوست جونم...:icon_gol:

هم طبیعیه هم موثر...

هادی واقعا مرسی از تاپیکت کلی با سواد شدم این جا...:w16:

لینک به دیدگاه
به نظرم میکرو باید جواب بده یعنی خیلی خوب جواب بده:ws52: حالا آقا هادی اینم بزار جز سوالایی که قراره بپرسی بی زحمت:a030:

الان باز یه سوال:ws3:

آقا هادی جای زخم رو زانو رو چیکار کنیم میدونی که زانو اگه زخم بشه بعد از ترمیم هم پوستش یه حالت خیلی نازک داره نمیدونم چه جوری بگم امیدوارم رسونده باشم منظورمو:ws3:

خوب زانو هم پوسته دیگه حتما صورت باید باشه:ws3:

چشم دکتر فکر کنم بگه دایره المعارف گیر آوردی این همه سوال می پرسی:ws3:

پوست صورت نسبت به پوست بدن از حساسیت بیشتری برخورداره و چون صورت باعث زیبایی یک فرد میشه پس خیلی حساسه

برای درمان زخم بدن حالا یا زانو باشه یا جای دیگه می تونی از روغن شتر مرغ استفاده کنی که طبیعیه و عوارض نداره

لینک به دیدگاه

پوست من خیلی خیلی صاف و خوبه خدارو شکر

و فقط برای مقابله با آفتاب باید یه کاری کنم که نسوزه و از این لکه های قهوه ایی در آینده نزنه!

فقط برای محافظت بیشتر باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
چشم دکتر فکر کنم بگه دایره المعارف گیر آوردی این همه سوال می پرسی:ws3:

پوست صورت نسبت به پوست بدن از حساسیت بیشتری برخورداره و چون صورت باعث زیبایی یک فرد میشه پس خیلی حساسه

برای درمان زخم بدن حالا یا زانو باشه یا جای دیگه می تونی از روغن شتر مرغ استفاده کنی که طبیعیه و عوارض نداره

:ws3::ws3:

شتر مرغ برا صورتم خوبه:ws52:

یه نکته کلی در تکملیل فرمایشات سفید برفی عزیز فک میکنم عرق رازاینه هم برای پوست خوب باشه به طور کلی البته برا خانما

لینک به دیدگاه
نه آخرش خودم شدم دکتر خودم ........ دیگه کم آورده بودم این قدر رفتم این دکتر به اون دکتر

فقط خوابم رو تنظیم کردم . حرص و جوش الکی رو گذاشتم کنار . تحریم شدم و فلفل خوردن رو کنار گذاشتم . اب بیش از اندازه می نوشم . به ضد آفتاب اهمیت نمی دادم اما الان مدام استفاده می کنم . کمتر در معرض آلودگی قرار می گیرم . از شوینده های مناسب استفاده می کنم و از خوردن سرخ کردنی و گردو (کلا گرمی و چربی) حزر می کنم و ........

اینا خودش شد دکترم :ws37:

اما در مورد استفاده از ضد لک شب ها قبل از خواب بعد از این که پوستم رو کاملا تمیز کردم استفاده می کنم :ws52:

خوب ببین بعضی از جای جوش ها هیچ موقع جاش از بین نمیره ولی میشه کمرنگشون کرد.در مورد شما کمرنگ شده؟

بعضی ها رو هم پزشک متخصص با استفاده از لیزر درمانی درمان می کنه

لینک به دیدگاه

.

.

خواهش می کنم شهدخت جان استفاده کردیم

پدر بزرگ من هم کهیر داشت همین کارا رو که گفتی انجام داد و خوب شد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه نکته کلی در تکملیل فرمایشات سفید برفی عزیز فک میکنم عرق رازاینه هم برای پوست خوب باشه به طور کلی البته برا خانما

کلا عرقیات خوب هستند

خبر نداشتم

حالا یک لیست از نوع و موارد مصرف عرقیات و میذارم خودتون دیگه بخورید و حالش وببرید:ws3:

لینک به دیدگاه
مرسییییی...:icon_gol:

ببینم کدومش برام کارساز تره پس..:w16:

حتما جوابشو بگو بهمون

پوست من خیلی خیلی صاف و خوبه خدارو شکر

و فقط برای مقابله با آفتاب باید یه کاری کنم که نسوزه و از این لکه های قهوه ایی در آینده نزنه!

فقط برای محافظت بیشتر باید چیکار کنم؟

خوب خدا رو شکر

از ضدآفتاب استفاده کن عزیز:icon_gol:

کلا عرقیجات برای بدن خوبه و ضرری هم نداره می تونید استفاده کنید با خیال راحت

لینک به دیدگاه

دوستان چه خوب میشه اگر کسی از این راه حل هایی که یا من یا دوستان میگم استفاده می کنن بیان و بگن چون اینا فقط پیشنهاده و شما می تونید انجام بدین و می تونید انجام ندین

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...