رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام :girlhi:

خالای کمرنگ زیر پوستی رو آیا میشه برداشت؟ برداشتنش درد نداره؟ :hanghead:

بعدا ردش که نمی مونه ؟

میسی :rose:

راستش برای خال باید حتما بری پیش پزشک چون خال ها انواع مختلف داره که بعضیاشونو اصلا نباید دست بهشون زد

ولی اگر معمولی باشه با لیزر واست برش میدارن درد نداره زیاد و جاش هم یا نمیمونه یا خیلی کمرنگه که معلوم نیست تا بهش دقیق نشی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مهم نیست که چند تا دکتر پوست رفتی مهم اینه که به دستوراتی که میدن دقیق عمل می کنی یا نه

اگر از کرم استفاده می کنی باید 6 ماه مداوم استفاده کنی تا نتیجه بگیری اگر هم از سرم ها باید 3 ماه استفاده کنی

چند وقت استفاده کردی که میگی نتیجه نگرفتم؟

راستش تا حالا هیچی رو 6 ماه استفاده نکردم نهایتش 3 ماه بوده...

لینک به دیدگاه
زیاد خشک نیست ولی بی نهایت حساسه :pichak29:

مرسی :icon_gol: امروز میزنم ببینم چی میشه ولی ی بار آب پیاز خالی زدم خیلی سوخت پوستم تا چن ساعتم قرمز بود

نه مشکل ندارم مامانم هر روز از تو این کتابا ی چیز جدید در میارمیگه نوشته بود خوبه بزن واسه تغذیه پوست و البته بیکاری :ws3:

اگر حساسه سعی کن هر چیزی رو به پوستت نزنی و اگر می خوای بزنی حتما اطلاعات دقیق بگیر و دقیق به دستورالعملش استفاده کن.

حتما هم لازم نیست آب پیاز و بزنی اگر میبینی حساسی نمی خواد بزنی

خواهش می کنم امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام :girlhi:

خالای کمرنگ زیر پوستی رو آیا میشه برداشت؟ برداشتنش درد نداره؟ :hanghead:

بعدا ردش که نمی مونه ؟

میسی :rose:

همونطور ک دکتر ناصح گفت خالو حتما باید متخصص پوست تشخیص بده

یکی از دوستای مامانم ی خالشو تقریبا 2-3 هفته پیش لیزر کرد تا 4-5 روز از جاش چرک و خون میومد :w58: ردشم تا یک یا نهایتا 2 ماه میمونه و میره

لینک به دیدگاه
اگر حساسه سعی کن هر چیزی رو به پوستت نزنی و اگر می خوای بزنی حتما اطلاعات دقیق بگیر و دقیق به دستورالعملش استفاده کن.

حتما هم لازم نیست آب پیاز و بزنی اگر میبینی حساسی نمی خواد بزنی

خواهش می کنم امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم:icon_gol:

حالا ی بار میزنم ببینم چی میشه

درباره مو هم اطلاعات دارین ؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه

یکی از دوستای مامانم ی خالشو تقریبا 2-3 هفته پیش لیزر کرد تا 4-5 روز از جاش چرک و خون میومد :w58: ردشم تا یک یا نهایتا 2 ماه میمونه و میره

دکتر کجا بوده بابا.....:jawdrop:

هادی هستم:w16:

حالا ی بار میزنم ببینم چی میشه

درباره مو هم اطلاعات دارین ؟ :hanghead:

تا حدودی در مورد مو هم اطلاعات دارم.....

لینک به دیدگاه

تا حدودی در مورد مو هم اطلاعات دارم.....

ریزش موهام خیلی زیاده دکی رفتم گفت تا 99 تا عادیه

2-3 روز هرچی مو میریخت میشمردم :ws3: 2 روز زیر 99 تا بود ولی ی روز ک بین این دو روزم بود 130 تا ریخت ب نظرتون عادیه ؟

شامپو سیر پرژک ک تبلیغ میکنن خوبه ؟ من 2 بار زدم بعد از چن ساعت موهام چرب شد

یکی از دوستای داداشمم زد ریزش موش بیشتر شد ترسیدم دیگه نزدم :hanghead:

لینک به دیدگاه

2-3 روز هرچی مو میریخت میشمردم :ws3: 2 روز زیر 99 تا بود ولی ی روز ک بین این دو روزم بود 130 تا ریخت ب نظرتون عادیه ؟

البته تا حدودی ریزش مو طبیعیه

اگر واقعا می خوای ریزش موهات برطرف بشه باید از درمان استفاده کنی،از یک شامپو نمیشه بیش از شویندگی توقع داشت نمیگم اصلا خوب نیستا چرا تا حدودی تاثیر هم داره

البته شامپو باید به موی سر بسازه ممکنه یکی یه شامپو واسش خوب باشه ولی یکی دیگه همون شامپو براش خوب نباشه

برای ریزش سر باید از شامپو های ضد ریزش و تقویتی استفاده کنی مثل ضدریزش سینره یا شامپو کاپوس و خیلی های دیگه.....

ولی برای درمان می تونی از هیر تونیک سینره یا تونیک تقویتی باریج اسانس استفاده کنی ولی باید 4 تا 6 ماه استفاده کنی تا جواب دلخواهتو بگیری

اگر هم هزینه برات مهم نیست می تونی از سرم های ضد ریزش استفاده کنی که چون ریز مولکوله دوره درمان کوتاهتری داره 1 ماه تا 45 روزه جواب میگیری:w16:

لینک به دیدگاه

شامپوهای phyto خیلی عالیه!!!:ws43:

لینک به دیدگاه

خوب من یه سوال دارم اونم انکه نظرتون در مورد میکرودرم چیه؟

این روش بهتره یا استفاده از کرمهای لایه بردار:ws52:دیگه اینکه زمان مناسبش کی هست مثلا تو همین فصل مشکل خاصی ایجاد نمیکنه:ws52: و بعد اینکه چند جلسه لازم هست :icon_redface:

لینک به دیدگاه

2 ماه ؟ چه خبره ؟!!

برای چی چرک بیاد دیگه یه خال کوچولوی زیر پوستی که دیگه این حرفا رو نداره :girl_in_dreams:

ردش خیلی ضایع می مونه تو این دو ماه؟ یعنی متورم قرمزو اینا میشه؟

اگه این طوریه که دیگه بی خیال میشم خیلی ضایع نیست اصلا :Ghelyon:

لینک به دیدگاه

این روش بهتره یا استفاده از کرمهای لایه بردار:ws52:دیگه اینکه زمان مناسبش کی هست مثلا تو همین فصل مشکل خاصی ایجاد نمیکنه:ws52: و بعد اینکه چند جلسه لازم هست :icon_redface:

خوب من زیاد در مورد میکرودرم اطلاعات ندارم ولی شنیدم که عوارض جانببی نداره و اینم بگم که هر چیزی اثرات آنی و فوری داره ی جای کارش میلنگه....:w16:

کرم های لایه بردار یا پلینگ هم خوبه ولی به شرط اینکه جوش های زیر پوستی نداشته باشید...

اگر می خوای از کرم های لایه بردار استفاده کنی حتما باید تحت نظر پزشک باشی تا دچار عوارض بعدی ناشی از کرم های لایه بردار نشی.....

باید از کرم های لایه برداری استفاده کنید که AHA داشته باشه که ی حالت لایه برداری خفیف و بدون پوسته پوسته شدن رو داشته باشه ولی همین هم باعث حساس شدن پوستت میشه که باید وقتی در معرض آفتاب قرار میگیری از کرم ضد آفتاب استفاده کنی....

کرم لایه بردار باید همراه با کرم ضدآفتاب استفاده شود

لینک به دیدگاه

2 ماه ؟ چه خبره ؟!!

برای چی چرک بیاد دیگه یه خال کوچولوی زیر پوستی که دیگه این حرفا رو نداره :girl_in_dreams:

ردش خیلی ضایع می مونه؟ یعنی متورم قرمزو اینا میشه؟

اگه این طوریه که دیگه بی خیال میشم خیلی ضایع نیست اصلا :Ghelyon:

من منظورم خال گوشتی بود ینی اینایی ک من دیدم لیزر کردن خال گوشتیو لیزر کردن جای خالشونم تا کامل بره انقد طول کشید

مال این خاومی ک گفتم تا 4-5 روز خیلی وحشتناک بود آخرشم رفت ی جا آب سرد یا گرم نفهمیدم دقیق کجا:ws3: تو یکی از شهرای اراک از اون آب استفاده کرد تا تورمش خوب شد و برگشت

ی خال کوچیک ک اتفاقا خوشگلم هست بیخیال بشی بهتره ... من یکی تو صورتم دارم خیلیم دوسش دارم :ws3:

لینک به دیدگاه

من ی کم میدونم با اجازه هادی

2 تا از دوستام میکرودرم کردن یکیشون پوستش عااالی شد واقعا هم جوشاش و جاش رفت هم اینکه خیلی روشن شده بود پوستش ولی یکی دیگه ک رفت بدتر تحریک شد پوستش دکترشم گفت ب خاطر اینه ک تو بهار آلرژی زیاده من ربطشو نفهمیدم :hanghead:

لینک به دیدگاه

یه نکته رو یادم اومد دوستان به کرم آلفا اشاره کرده بودن این کرم ممکنه به بعضی پوستا نسازه ها یه جور که صورت رو داغون میکنه کلی حساسیت مثه جوش رو صورت ایجاد میکنه حتما قبل از امتحانش بهنظرم یه مدت تستش کنید:w16:

میکرو مگه اثرش آنی هست؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
من ی کم میدونم با اجازه هادی

2 تا از دوستام میکرودرم کردن یکیشون پوستش عااالی شد واقعا هم جوشاش و جاش رفت هم اینکه خیلی روشن شده بود پوستش ولی یکی دیگه ک رفت بدتر تحریک شد پوستش دکترشم گفت ب خاطر اینه ک تو بهار آلرژی زیاده من ربطشو نفهمیدم :hanghead:

اون دوستت که خوب شد اثرش تا کی بود؟:icon_redface:

البته به نظرم به خاطر حساس شدن پوست به نظرم تابستون زیاد مناسب نباشه نظرتون چیه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...