رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ما دیروز دریا بودیم .. آفتابشم خیلی شدید بود با اینکه ضدآفتاب هم زدم ولی فایده نداشت

الان صورت و دست .. سوخته خیلی افتضاااح هم شده

الان باید از چه کرمی .. پماد یا ... استفاده کنم این سوختگی برطرف بشه ؟

مرسی :icon_gol:

تازه امروز یونی هم باید برم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دکتر

من موهای چرب و لختی دارم یعنی راحت شونه میخورن.ولی از یه ماه پیش که موهامو مش کردم وقتی میشورمش میره تو هم یعنی گره میخوره خیلی بد.با کلی بد بختی شونه میخوره.

چرا اینجوری میشه؟نمیشه یه کاری کرد مثل قبل بشه؟

لینک به دیدگاه
ما دیروز دریا بودیم .. آفتابشم خیلی شدید بود با اینکه ضدآفتاب هم زدم ولی فایده نداشت

الان صورت و دست .. سوخته خیلی افتضاااح هم شده

الان باید از چه کرمی .. پماد یا ... استفاده کنم این سوختگی برطرف بشه ؟

مرسی :icon_gol:

تازه امروز یونی هم باید برم :icon_pf (34):

خوب ضدآفتاب چی زدی؟

spf ضد آفتابت چند بوده؟

آیا هر 2 ساعت تجدید کردی؟

واسه بهبود آفتاب سوختگیت هم کارهایی رو که میگم انجام بده

یک برگ آلوئه ورا رو بردار و به پوستت بمال به جاهایی بمال که دچار آفتاب سوختگی شده

آب فراوان بخور

گیاه بابونه رو بردار و توی کاسه آب خنک بریز و با لیف آرام به محل آفتاب سوختگیت بمال

روغن فندوق هم اگر داشتی بمالی به پوستت می تونه التهاب پوستت رو کم کنه

سعی کن پوستت رو مرطوب نگه داری و نزاری که خشک بشه برای این کار می تونی از آب یا کرم های مرطوب کننده استفاده کنی

موفق باشی

لینک به دیدگاه
سلام دکتر

من موهای چرب و لختی دارم یعنی راحت شونه میخورن.ولی از یه ماه پیش که موهامو مش کردم وقتی میشورمش میره تو هم یعنی گره میخوره خیلی بد.با کلی بد بختی شونه میخوره.

چرا اینجوری میشه؟نمیشه یه کاری کرد مثل قبل بشه؟

دکتر کجا بوده:icon_pf (34):

آتوسا جان خوب مش باعث آسیب به فولیکول موها میشه و باعث میشه که موها شکننده و به اصطلاح آسیب ببینه

من پیشنهاد میکنم که همیشه موهاتو مش نکنی چون عوارض خیلی بدی داره.....

شما می تونی با استفاده از نرم کننده های عمیق مو و شامپو و لوسیون های تقویتی و ویتامینه مو تا حدی موهاتو به حالت اولیه خودش برگردونی

از سرم های نرم کننده مو استفاده کن مثل سرم کریستال و آنتی فریز:w16:

مرسی آتوسا جان

لینک به دیدگاه
من کمرم (کمی پایین تر از کتف های پشت ) جوش میزنه،به نظرت باید حجامت کنم یا میشه کاری کرد جوشش کم بشه؟

اسی جان من که حجامت رو ابدا پیشنهاد نمی کنم تا اونجایی هم که بتونم پیشنهاد می کنم که این کار و انجام ندید به علت عوارضی که داره

شما همیشه مایعات و غذاهای خنک بخور...

مرتب کمرت رو ضدعفونی و تمیز کن....

میتونی حداقل یک بار بری و خون بدی

از سدر هم می تونی استفاده کنی و بمالی به کمرت

غذاهای شیرین و گرم کمتر بخور

از آب زرشک یا آب انار استفاده کن باعث میبشه که خونت رقیق بشه و در نتیجه باعث افزایش گردش خونت میشه

اگر هم جوش های دردناک داره بهش الکل بزن و به هیچ عنوان جوش رو باز نکن

لینک به دیدگاه

من دوباره اومدم :ws3:

نمیدونم کی ب مامانم لیست داده رفته ی سری قرص گرفته واسه پوستش ب من گفت ببین اینا عوارض اینا نداره منم گفتم از شما بپرسم

یکیش زینک 10 میله Zink

یکیم IMEDEEN

اینارو میشناسین ؟ عوارض ندارن ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
اسی جان من که حجامت رو ابدا پیشنهاد نمی کنم تا اونجایی هم که بتونم پیشنهاد می کنم که این کار و انجام ندید به علت عوارضی که داره

شما همیشه مایعات و غذاهای خنک بخور...

مرتب کمرت رو ضدعفونی و تمیز کن....

میتونی حداقل یک بار بری و خون بدی

از سدر هم می تونی استفاده کنی و بمالی به کمرت

غذاهای شیرین و گرم کمتر بخور

از آب زرشک یا آب انار استفاده کن باعث میبشه که خونت رقیق بشه و در نتیجه باعث افزایش گردش خونت میشه

اگر هم جوش های دردناک داره بهش الکل بزن و به هیچ عنوان جوش رو باز نکن

ا حجامت ک خوبه من ی بار حجامت کردم خیلی خوب بود نتیجش:ws3:

لینک به دیدگاه
من دوباره اومدم :ws3:

نمیدونم کی ب مامانم لیست داده رفته ی سری قرص گرفته واسه پوستش ب من گفت ببین اینا عوارض اینا نداره منم گفتم از شما بپرسم

یکیش زینک 10 میله zink

یکیم imedeen

اینارو میشناسین ؟ عوارض ندارن ؟ :ws52:

خوش اومدی شیما جان

زینک که همون روی هست که واسه بدن ضروریه و حتما باید این کمبود روی جبران بشه و چون خود بدن قادر به ساختش نیست از مکمل های غذایی یا از غذاهایی که سرشار از روی هست باید استفاده بشه....

Imedeen هم شنیدم که قرص ضدپیری هست که جدید اومده باید هم خیلی گرون باشه به علت داشتن هسته انگور نه اینا هیچ عوارضی نداره و تداخلی هم ایجاد نمی کنه با قرص های دیگه

مشکلی نداره شیما جان

لینک به دیدگاه
ا حجامت ک خوبه من ی بار حجامت کردم خیلی خوب بود نتیجش:ws3:

جای زخمش که خوب نمیشه و در دراز مدت باعث ایجاد بیماری های مختلف میشه

از لحاظ پزشکی هم تایید نشده شیما جان

لینک به دیدگاه
جای زخمش که خوب نمیشه و در دراز مدت باعث ایجاد بیماری های مختلف میشه

از لحاظ پزشکی هم تایید نشده شیما جان

من تقریبا بهمن ماه بود فک کنم رفتم حجامت الان هیچ اثری ازش نیست با اینکه اون کسی ک واسم حجامت کرد گفت لایه بردارو اینا بزن ک جاش بره و واقعا بعد از 2-3 هفته هیچ اثری دیگه ازش نبود ولی خب باید جای مطمئن رفت ک ماهر باشه و خوب تیغ بزنه ک جاش نمونه

از لحاظ پزشکیو قبول دارم بابام هر وقت ب دکترش میگه برم حجامت میگه نه برو خون بده ب جاش

لینک به دیدگاه
موهام میریزه چه کنم ؟ :sigh:

مال منم شدید داره میریزه

یکی ی دکتر خیلی خوب میشناسه گفت بخوای عادی وقت بگیری 6 ماه دیگه نوبت میده قراره واسم وقت خارج از نوبت بگیره ، گرفت میگم با هم بریم :sigh:

لینک به دیدگاه
خوش اومدی شیما جان

زینک که همون روی هست که واسه بدن ضروریه و حتما باید این کمبود روی جبران بشه و چون خود بدن قادر به ساختش نیست از مکمل های غذایی یا از غذاهایی که سرشار از روی هست باید استفاده بشه....

Imedeen هم شنیدم که قرص ضدپیری هست که جدید اومده باید هم خیلی گرون باشه به علت داشتن هسته انگور نه اینا هیچ عوارضی نداره و تداخلی هم ایجاد نمی کنه با قرص های دیگه

مشکلی نداره شیما جان

ببخشید تو کارتون دخالت می کنم ولی فکر نمی کنید قرص قرصه

ویه چیز شیمیایی؟

اینارومی گم

چون خودم حداقل بین دخترا کسایی که از این قرص ها می خورن زیادمی بینم

اینا تاثیری ندارن هیچ بلکه از بعضی جهات برای ایندشون خطرناکه بخصوص اگه قصد ازدواج و مادرشدن رو دارن

مثلا یه نمونه کوچولو بگم همین قرص اهن که خیلی روش تبلیغ می کنن و اکثر دخترا هم حداقل یه بسته توکیفشون دارن یا قرص های ضد بارداری خفیف که مثلا برای تنظیم هورمون ها ازش استفاده می کنن

من خیلی رو اینجور افراد زوم کردم و مطالعه , بخصوص که یه مدت هم بهم اصرار می کردن استفاده کنم

مثلا اینا می گفتن قرص اهن باعث میشه موی سر ریزش نداشته باشه درحالی که منی که به هیچ وجه از هیچ قرصی استفاده نمی کنم موی سرم خیلی خیلی بهتر از کسایی هس که این جور قرصا میخورن یا پوست صورت و بقیه چیزا

بنابراین توصیه می کنم اصلا به هیچ وجه قرص و دارو استفاده نکنن

لینک به دیدگاه
مال منم شدید داره میریزه

یکی ی دکتر خیلی خوب میشناسه گفت بخوای عادی وقت بگیری 6 ماه دیگه نوبت میده قراره واسم وقت خارج از نوبت بگیره ، گرفت میگم با هم بریم :sigh:

جدی میگی ؟ آی دمت گرم بگیاااااااااااا حتما :icon_redface:

برای پوستمم میخوام برم :w16:

لینک به دیدگاه
من تقریبا بهمن ماه بود فک کنم رفتم حجامت الان هیچ اثری ازش نیست با اینکه اون کسی ک واسم حجامت کرد گفت لایه بردارو اینا بزن ک جاش بره و واقعا بعد از 2-3 هفته هیچ اثری دیگه ازش نبود ولی خب باید جای مطمئن رفت ک ماهر باشه و خوب تیغ بزنه ک جاش نمونه

از لحاظ پزشکیو قبول دارم بابام هر وقت ب دکترش میگه برم حجامت میگه نه برو خون بده ب جاش

آره باید جای مطمئن رفت ولی کلا پیشنهاد نمی کنم آدم خون بده خیلی بهتره

مرسی شیما جان از اطلاعاتی که دادی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خون رو معمولا اونایی میدن که به درد مریضای دیگه بخوره

بابای منم هرسال یه بار اینکار رو می کنه هیچوقت هم اثری نمونده

ما یه فامیلی داریم که خونش کثیفه یعنی به هیچ دردی نمیخوره این از همین روش حجامت استفاده می کنه

لینک به دیدگاه
موهام میریزه چه کنم ؟ :sigh:

مال منم شدید داره میریزه

می تونید از شامپو های ضد ریزش استفاده کنید

لوسیون تقویت مو و ابروی سینره هم خوبه

اگ بیشتر می خواهید خرج کنید سرم های ضد روزش خیلی خوبه دوره های درمان کوتاهتری هم داره

ولی اول و قبل از انجام این کارا باید اول ببینی مشکل و دلیل اصلی ریزش موهاتون چیه مثل اگر مشکلات هورمونی باشه باید اول اون درمان بشه یا اگر استرس دارید باید اون برطرف بشه...

کپسول های سالپلاس هم خیلی خوبه عوارض گوارشی و اضافه وزن نداره و تا حددودی می تونه مانع از ریزش موهاتون بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...