رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آره خوبه چرا بد باشه

ببین تبسم جان کرم ها بیشتر جنبه پیشگیری دارن

مثلا شما تا قبل از اینکه پوستت چروک بشه باید کرم ضد چروک برنی.....

حالا روشن کننده هم همینطور البته نمیگم جنبه درمان نداره ها ،داره ولی بیشتر پیشگیریه

مراقبت پوستی هم مثل مراقبت از دندان هاتونه شما باید همیشه مسواک بزنی تا دندان های سالمی داشته باشی پوست هم دقیقا همینطوریه:icon_gol:

مرسی از توضیحات خوبتون

زیر سن 30 سال فک می کنم وقتی ازین کرمها استفاده بشه پوست حالت عادت پیدا می کنه و سن که بالاتر می ره اگه کرم استفاده نشه مشکله

من بیشتر از ماسک های طبیعی استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنونم می دونم

منظورم این بود از نظر محلول و بودن ظاهر شبیه هم هستن

چه طوری باید آلومینیوم کلراید رو استفاده کرد؟قبل از ضدآفتاب؟

خواهش می کنم

آره محلول هست

پوست خودتو شستشو بده و بعد از این محلول استفاده کن لزومی نداره که حتما قبل از آفتاب باشه.طرز استفادش حتما روش هست یا از دکتر داروخانه بپرس

شرکت باریج اسانس این محلول رو تولید می کنه

مرسی از توضیحات خوبتون

زیر سن 30 سال فک می کنم وقتی ازین کرمها استفاده بشه پوست حالت عادت پیدا می کنه و سن که بالاتر می ره اگه کرم استفاده نشه مشکله

من بیشتر از ماسک های طبیعی استفاده می کنم.

خواهش می کنم وظیفست عزیز:icon_gol:

ماسک های طبیعی خیلی خوبه و به پوست شادابی میده

چه اشکالی داره از کرم استفاده بشه هم در سن های پایین و هم بالا

ولی اگر استفاده بشه شما مثلا اگر سنتون برسه به 60 مثل خانم های 30 ساله به نظر میرسید:w16:

لینک به دیدگاه
روغن بادام تلخ یا شیرین برای مو کدوم باید استفاده بشه؟

روغن بادام شیرین بیشتر برای مراقبت از موهای حساس و شکننده است

روغن بادام تلخ هم بیشتر برای ریزش مو و ابرو استفاده میشه

هر دوتاش سرشار از ویتامین و مواد معدنی هستن و فرقی نداره کدومو مصرف کنی

لینک به دیدگاه
سلام تاپیک خوب و مفیدیه...

دستون درد نکنه:4chsmu1:

لفن ی راهنمایی کنید در زمینه انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب پوست ...:wubpink:

ممنون خوشحالم که اومدین....

1-یک ضدآفتاب خوب باید پوست رو در برابر تمام اشعه های زیان آور نورخورشید محافظت نماید(UVA و UVB ) و همینطور پوست رو در برابر آفتاب سوختگی و سرطان بلکه در برابر photo aging نیز محافظت نماید.

2-یک ضدآفتاب خوب باید پایداری مناسب داشته باشه و در برابر شستشو و تعریق نیز مقاوم باشه.

3-غیرسمی بوده و ایجاد لک و آلرژی ننماید و در اثر استفاده طولانی مدت اثر سوء نداشته باشد.

4-عاری از مواد کومدوژن ( جوش زا ) باشد.

5-هنگام مصرف احساس خوبی به مصرف کننده بدهد.

6-مطابق با شرایط آب و هوایی و ژنوتیپ مردم منطقه طراحی شده باشد.

اینم ویژگی های یک ضد آفتاب خوب یکتا جان

لینک به دیدگاه
البته تا حدودی ریزش مو طبیعیه

اگر واقعا می خوای ریزش موهات برطرف بشه باید از درمان استفاده کنی،از یک شامپو نمیشه بیش از شویندگی توقع داشت نمیگم اصلا خوب نیستا چرا تا حدودی تاثیر هم داره

البته شامپو باید به موی سر بسازه ممکنه یکی یه شامپو واسش خوب باشه ولی یکی دیگه همون شامپو براش خوب نباشه

برای ریزش سر باید از شامپو های ضد ریزش و تقویتی استفاده کنی مثل ضدریزش سینره یا شامپو کاپوس و خیلی های دیگه.....

ولی برای درمان می تونی از هیر تونیک سینره یا تونیک تقویتی باریج اسانس استفاده کنی ولی باید 4 تا 6 ماه استفاده کنی تا جواب دلخواهتو بگیری

اگر هم هزینه برات مهم نیست می تونی از سرم های ضد ریزش استفاده کنی که چون ریز مولکوله دوره درمان کوتاهتری داره 1 ماه تا 45 روزه جواب میگیری:w16:

یه سوال دارم من از هیروتونیک سینره استفاده می کنم البته ریزش مو ندارم بیشتر برای تقویت مو

بعد حموم موقعی که موهام کمی نم داره تاجایی که میتونم از این محلول میزنم ولی حس می کنم روشم درست نیست میشه راهنماییم کنید چطوری از استفاده کنم

درضمن من هفته ای دوبار حموم میرم به نظرتون هفته دوبار استفاده از این محلول موثره؟

خوب برای اینکه پوستت تمیز باشه باید هر باز که از بیرون میای پوستت رو با شوینده های مخصوص که عوارض نداشته باشن تمیز کنی و بشوری

بعد از استفاده از لوازم آرایشی و کرم ها هم حتما از شیرپاک کن و تونر های پاک کننده استفاده کن

یادت باشه هیچ وقت بدون اینکه پوستت رو تمیز کنی از کرم استفاده نکنی

برای روشن شدن پوستت هم می تونی از کرم ها و ماسک های روشن کننده استفاده کنی

هر بار هم که می خوای بری بیرون از ضدآفتاب استفاده کن

هنگام خواب هم از کرم های مغذی(کرم شب) استفاده کن

ولی من شنیدم استفاده از کرم های شب و همچنین کرم های روشن کننده زیر سی سال بجای مفید بودن بیشتر ضرر داره؟

لینک به دیدگاه

من پوست صورتم خدارو شکر موردی نداره فقط روی بینی و کمی رو گونه هام منفذ باز پوستی دارم

که خب تو هوای سرد خوب میشه

حتی الانم با اینکه هوا خیلی گرمه خیلی بهتره کاملا صاف شده

ولی درکل روشی که بتونم برای همیشه از شر این منفذها خلاص بشم پیدا نکردم

به نظرتون بهترین و سالم ترین روش چیه؟

لینک به دیدگاه

راستی برای کسایی که پوست حساسی دارن یا ریزش مو دارن توصیه می کنم اگه به طبیعت دسترسی دارن از گیاه طبیعی گزنه استفاده کنن خیلی جواب میده با اینکه سوزش داره ولی عالیه کارش

درضمن حجامت کردن هم یه روش طبیعی و بسیار عالی برای داشتن بدن سالم و پوست سالمه

بخصوص برای اقایون

لینک به دیدگاه
یه سوال دارم من از هیروتونیک سینره استفاده می کنم البته ریزش مو ندارم بیشتر برای تقویت مو

بعد حموم موقعی که موهام کمی نم داره تاجایی که میتونم از این محلول میزنم ولی حس می کنم روشم درست نیست میشه راهنماییم کنید چطوری از استفاده کنم

درضمن من هفته ای دوبار حموم میرم به نظرتون هفته دوبار استفاده از این محلول موثره؟

ولی من شنیدم استفاده از کرم های شب و همچنین کرم های روشن کننده زیر سی سال بجای مفید بودن بیشتر ضرر داره؟

خیلی خوبه که برای تقویت استفاده می کنی

هیر تونیک سینره رو باید هفته ای 4 مرتبه یعنی یک روز در میان استفاده کنی سارا جان

ترجیحا باید مو مرطوب باشه تا بهتر جذب بشه و حتما باید به پوست سر بزنی و فقط پوست سرت رو ماساژ بدی نه موهاتو.

نباید تا اونجایی که میتونی بزنی هر دفعه 15 قطرشو باید استفاده کنی اگر قطره ای نیست و به صورت فشاری و پمپیه هر پیسی که میزنی رو 4 قطره حساب کن

دستو العمل باید توش باشه طبق اون چیزی که نوشته رفتار کن دوست عزیز

منبعی که شنیدی کجا بوده؟کی گفته؟

هیچ مانعی نداره استفادش مگر اینکه روی کرم رنج سنیش درج شده باشه سارا جان

مرسی که افتخار دادی و اومدی

لینک به دیدگاه

هیر تونیک سینره رو باید هفته ای 4 مرتبه یعنی یک روز در میان استفاده کنی سارا جان

ترجیحا باید مو مرطوب باشه تا بهتر جذب بشه و حتما باید به پوست سر بزنی و فقط پوست سرت رو ماساژ بدی نه موهاتو.

نباید تا اونجایی که میتونی بزنی هر دفعه 15 قطرشو باید استفاده کنی اگر قطره ای نیست و به صورت فشاری و پمپیه هر پیسی که میزنی رو 4 قطره حساب کن

مرسی که افتخار دادی و اومدی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی که افتخار دادی و اومدی:icon_gol:

خب طبق دستورالعمل عمل می کنم البته فکر کنم

ولی 15 قطره به نظرم خیلی کم میاد

من معمولا به قسمت شقیقه ها و اطراف پیاز مو میزنم اما دیگه 5 دقیقه ماساژ رو انجام نمیدم فوقش 20 ثانیه

راستی مگه حموم زیاد خودش باعث اسیب موها نمیشه؟

مرسی بابت وقتی که میزاری و جواب میدی

موفق باشی

لینک به دیدگاه
من پوست صورتم خدارو شکر موردی نداره فقط روی بینی و کمی رو گونه هام منفذ باز پوستی دارم

که خب تو هوای سرد خوب میشه

حتی الانم با اینکه هوا خیلی گرمه خیلی بهتره کاملا صاف شده

ولی درکل روشی که بتونم برای همیشه از شر این منفذها خلاص بشم پیدا نکردم

به نظرتون بهترین و سالم ترین روش چیه؟

این مناطقی که منافذ داره روی پوستت رو باید خیلی ازش مراقبت کنی چون به شدت آسیب پذیره و گرد و غبار و رادیکال های آزاد میتونن از طریق همین منافذ وارد پوستت بشن

میتونی از ماسک هایی که حالت قابض دارن مثل ماسک پوست خیار یا انار استفاده کنی

یا اینکه از تونر پاک کننده سینره استفاده کنی که تا حدودی این منافذ رو میبنده و محافظت می کنه

کرم های لایه بردار هم تا حدودی می تونه به صاف شدن پوستت کمک کنه

به کمک آرایش هم می تونی این منافذ رو پنهان کنی و اینکه می تونی از کرم های ضد آفتاب رنگی فاقد چربی استفاده کنی سارا جان

ولی اگر میبینی زیادتر میشه منافذت باید بری دکتر احتمالا بهت رژیم غذایی فاقد چربی میده..

لینک به دیدگاه
راستی برای کسایی که پوست حساسی دارن یا ریزش مو دارن توصیه می کنم اگه به طبیعت دسترسی دارن از گیاه طبیعی گزنه استفاده کنن خیلی جواب میده با اینکه سوزش داره ولی عالیه کارش

درضمن حجامت کردن هم یه روش طبیعی و بسیار عالی برای داشتن بدن سالم و پوست سالمه

بخصوص برای اقایون

ممکنه کسانی که پوست حساس دارن به گزنه واکش نشون بدن

ولی در کل گزنه گیاهیه که در بیشتر محصولات ضد ریزش استفاده شده

چون فولیکول موها رو با ویتامین های K B C تغذیه و تقویت می کنه و رشد مو رو هم می تونه تحریک کنه

مرسی از اطلاعاتت سارا جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب طبق دستورالعمل عمل می کنم البته فکر کنم

ولی 15 قطره به نظرم خیلی کم میاد

من معمولا به قسمت شقیقه ها و اطراف پیاز مو میزنم اما دیگه 5 دقیقه ماساژ رو انجام نمیدم فوقش 20 ثانیه

راستی مگه حموم زیاد خودش باعث اسیب موها نمیشه؟

مرسی بابت وقتی که میزاری و جواب میدی

موفق باشی

نه طبق دستورالعمل انجام نمیدی....

15 قطره کافیه لازم نیست بیشتر بزنی و بهش حساس بشی فقط 5 دقیقه ماساژ خیلی مهمه که انجام نمیدی شما متاسفانه این نکته رو هم بگم که فقط باید پوست سر رو ماساژ بدی نه موها رو....

حموم کردن باعث آسیب میشه چون مو آب جذب میکنه و باعث میشه که پیوند های کراتین مو از بین بره ولی برای استفاده از هیرتونیک باید موهات تمیز باشه.ولی اگر توی حمام به موهات شانه بزنی به موهات آسیب میرسه یا اینکه موقع شامپو زدن خیلی موهاتو بمالی و به قول یارو گفتنی چنگ بزنی به موهات اگر این کارا رو نکنی به موهات آسیب نمیرسه.

لینک به دیدگاه
ممنون خوشحالم که اومدین....

1-یک ضدآفتاب خوب باید پوست رو در برابر تمام اشعه های زیان آور نورخورشید محافظت نماید(UVA و UVB ) و همینطور پوست رو در برابر آفتاب سوختگی و سرطان بلکه در برابر photo aging نیز محافظت نماید.

2-یک ضدآفتاب خوب باید پایداری مناسب داشته باشه و در برابر شستشو و تعریق نیز مقاوم باشه.

3-غیرسمی بوده و ایجاد لک و آلرژی ننماید و در اثر استفاده طولانی مدت اثر سوء نداشته باشد.

4-عاری از مواد کومدوژن ( جوش زا ) باشد.

5-هنگام مصرف احساس خوبی به مصرف کننده بدهد.

6-مطابق با شرایط آب و هوایی و ژنوتیپ مردم منطقه طراحی شده باشد.

اینم ویژگی های یک ضد آفتاب خوب یکتا جان

مرسی...:a030:

حالا میشه اسم ی ضد آفتاب که تمام این ویژگی ها رو تمام و کمال داشته باشه بگی؟:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
مرسی...:a030:

حالا میشه اسم ی ضد آفتاب که تمام این ویژگی ها رو تمام و کمال داشته باشه بگی؟:4chsmu1:

خوب طبیعتا یک ضدآفتاب خارجی نمیتونه با شرایط آب و هوایی ایران و ژنوتیپ مردم سازگار باشه پس باید تولید وطن باشه...

توی ضدآفتاب های ایرانی هم سینره بالاترین کیفیت رو داره بعدشم دکتر ژیلا در درجه دوم خوبه

لینک به دیدگاه
تو عکس هم خیلی فجیع افتادن به این شدت نیستن:ws3:

اینا فک کنم حساسیته

دست سولی چن سال پائیز اینجوری میشد کل ساعدش خودشم خوب میشد :ws3: تو نمیمیری مقاومت کن :ws3:

لینک به دیدگاه
نه طبق دستورالعمل انجام نمیدی....

15 قطره کافیه لازم نیست بیشتر بزنی و بهش حساس بشی فقط 5 دقیقه ماساژ خیلی مهمه که انجام نمیدی شما متاسفانه این نکته رو هم بگم که فقط باید پوست سر رو ماساژ بدی نه موها رو....

حموم کردن باعث آسیب میشه چون مو آب جذب میکنه و باعث میشه که پیوند های کراتین مو از بین بره ولی برای استفاده از هیرتونیک باید موهات تمیز باشه.ولی اگر توی حمام به موهات شانه بزنی به موهات آسیب میرسه یا اینکه موقع شامپو زدن خیلی موهاتو بمالی و به قول یارو گفتنی چنگ بزنی به موهات اگر این کارا رو نکنی به موهات آسیب نمیرسه.

مرسی

حتما اینکارو می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...