رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام نلیکم برادر دکتر نادر (ره)

ببین من رفتم متخصص گوش و حلق و بینی و از سینوسهام هم اسکن کردن...سینوسام مشکلی نداره.

اما چشم شتشو با آب نمک رقیق رو انجام میدم :w410:

بازم ممنون :rose:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان
سلام نلیکم برادر دکتر نادر (ره)

ببین من رفتم متخصص گوش و حلق و بینی و از سینوسهام هم اسکن کردن...سینوسام مشکلی نداره.

اما چشم شتشو با آب نمک رقیق رو انجام میدم :w410:

بازم ممنون :rose:

خواهر مهناز دامت افاضاته

احتمالا همین شستشو مشکل را حل خواهد کرد :rose:

لینک به دیدگاه

سلام نادر :icon_gol:

یه مشکل خیلی ناجوری دارم من

اونم اینکه من گاهی دچار تنگی نفس میشم مثه الان که یادم افتاده گفتم بپرسم ........

تنگی نفسم اینجوریه که انگار نفسم کامل نیست ........

ریه ها درست خالی نمیشند و درست پر نمیشند و اختلال در دمو بازدمم رخ میده .........

این مشکل ممکنه در هر ساعتی چه خوابیده چه نشسته و مواقعی که استرسی هم ندارم رخ بده .......

مشکل از کجاست ؟نمیرم یهو ؟:ws44:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
Doctor_Shovan مهمان
سلام نادر :icon_gol:

یه مشکل خیلی ناجوری دارم من

اونم اینکه من گاهی دچار تنگی نفس میشم مثه الان که یادم افتاده گفتم بپرسم ........

تنگی نفسم اینجوریه که انگار نفسم کامل نیست ........

ریه ها درست خالی نمیشند و درست پر نمیشند و اختلال در دمو بازدمم رخ میده .........

این مشکل ممکنه در هر ساعتی چه خوابیده چه نشسته و مواقعی که استرسی هم ندارم رخ بده .......

مشکل از کجاست ؟نمیرم یهو ؟:ws44:

در اینگونه موارد معمولا یه بار گوش دادن به ریه ها توسط پزشک حد اقل معاینه ایست که لازمه .. اما بیشتر مواقع پس از کنار زدن مشکلات قلبی تنفسی معمولا همون اضطراب و استرس باعث اینگونه وضع تنفسی میشه .. اینکه میگی در ان موقع که پیش میاد استرسی مو جود نیست دلیلی نمیشه چون ممکنه اثرش رو داشته باشه اما خودش در ان لحظه نباشه :rose:

لینک به دیدگاه

در اینگونه موارد معمولا یه بار گوش دادن به ریه ها توسط پزشک حد اقل معاینه ایست که لازمه .. اما بیشتر مواقع پس از کنار زدن مشکلات قلبی تنفسی معمولا همون اضطراب و استرس باعث اینگونه وضع تنفسی میشه .. اینکه میگی در ان موقع که پیش میاد استرسی مو جود نیست دلیلی نمیشه چون ممکنه اثرش رو داشته باشه اما خودش در ان لحظه نباشه :rose:

مشکل قلبی ؟

مثلا چی ؟

مشکل از ریه ها هم ممکنه باشه؟

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
مشکل قلبی ؟

مثلا چی ؟

مشکل از ریه ها هم ممکنه باشه؟

تشخیص های زیادی هست ولی نمیگم حتما هست . از ان جهت گفتم که معمولا پزشکان خوب تشخیص های روحی و روانی رو به عنوان تشخیص اخر بعد از رد همه ی علل جسمی میذارند و درستش هم همینه . چون همینجوری مثلا اگه یه مشکل روده بزرگ رو بدون هر ازمایشی روانی فرضش کنیم مدتی بعد معلوم میشه طرف سرطان داشته

لینک به دیدگاه
تشخیص های زیادی هست ولی نمیگم حتما هست . از ان جهت گفتم که معمولا پزشکان خوب تشخیص های روحی و روانی رو به عنوان تشخیص اخر بعد از رد همه ی علل جسمی میذارند و درستش هم همینه . چون همینجوری مثلا اگه یه مشکل روده بزرگ رو بدون هر ازمایشی روانی فرضش کنیم مدتی بعد معلوم میشه طرف سرطان داشته

یعنی ممکنه بمیرم ؟:ws38:

:sigh:

:ws3:

لینک به دیدگاه

من باز مزاحم شدم. :icon_pf (34):

نادر جان دو روز می شه که فک بالا و پایینم..فقط سمت راست صورتم به شدت درد میکنه. تمام دندونام تیر میکشه و یه کم هم سینوسها و گوشم درد می کنه.

مسکن که کلا" اثر نداره! :ws37:

می میرم دکتر؟

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
من باز مزاحم شدم. :icon_pf (34):

نادر جان دو روز می شه که فک بالا و پایینم..فقط سمت راست صورتم به شدت درد میکنه. تمام دندونام تیر میکشه و یه کم هم سینوسها و گوشم درد می کنه.

مسکن که کلا" اثر نداره! :ws37:

می میرم دکتر؟

الان باید بهتر شده باشه ؟!!

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

من چن وقته عسل میزنم ب پوستم خیلی خوب بود واسم بابام رفته ی صابون عسل گرفته میگه این بهتره عسلو داغ میکنی خاصیتش میره این خاصیت عسلش میمونه ولی صابونو ک میزنم پوستم میسوزه علمای منزل میگن وقتی میسوزه ینی داره لایه برداری میکنه خوبه همینو بزن

نظر شما چیه ؟‌

----

حامد فک کنم بره پاکسازی کاملا تخلیش کنن

لینک به دیدگاه

این جوش مورد سئوال من اصلا معمولی نیست , در حالت معمولی تو پوست گمه , وقتی پوستو میکشی جوشه میزنه بیرون و سرش هم بازه! فشارش میده چیز میز میاد بیرون :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...