رفتن به مطلب

(آشنايي با قـوانين تالار پـزشكي) لطفا مشاهده بفرمائيد

نازنين تركـان

با سلام خدمت بازديد كننده گان عزيز به انجمن نوانديشان و تالار پزشكي خوش آمديد توصیه می کنیم برای فعالیت در این سایت ، ابتدا به مطالعه کلی مطالب موجود در سایت بپردازید و سپس با توجه به توانایی های خود و همچنین اطلاعات در زمینه های مورد علاقه ، اقدام به فعالیت بنمایید .

 :95: بسيار مهم توجه كنيد.!!

براي استفاده از تمامي امكانات انجمن نوانديشان بايد عضو اين سايت شويد چون تمامي امكانات و تمامي لينك مطالب فقط براي اعضاي اين سايت قابل مشاهده ميباشد

  :100: قبل از ارسال پست جستجو کنید

قبل از ارسال پست

جستجو
 
کنید شاید سوال یا مطلب شما قبلا توسط کاربر دیگری ثبت شده باشد
 

:100:فارسی تایپ کنید ...

 
زبان زیبای فارسی به اندازه ایی شیوا و رسا هست که نیازی به تایپ انگلیسی نداشته باشیم . مزید امتنان خواهد بود تا با تایپ فارسی و ادبیاتی که در شان جامعه علمی این انجمن می باشد در بحثها شرکت نمایید و ضمن رعایت احترام به تمامی کاربران ، مدیران سایت ، از پرداختن به هر موضوعی بجز موضوعات علمی در این تالار خودداری کرده و از هر گونه توهین ، افترا ، بحث های بیهوده و مواردی که موجب نقض قوانین می گردند بپرهیزید .
 

:100:ذکر منبع الزامی است

 در ذکر هر مطلبی ، منبع را به صورت کامل در ابتدا و یا انتهای متن قرار دهید و ضمن رعایت قانون کپی رایت ، به دارندگان آثار احترام بگذارید . لازم به یاد آوری می دونم مطالبی که بدون منبع درج می شن ، بدون اطلاع از تالار حذف خواهند شد .

 :100:تشکر به جا ، بالا بردن انگیزه

 برای مطالبی که از نظر شما مفید ، کامل و کافی هستند ، به رسم تشکر از زحمات نویسنده کافیست تا از دکمه تشکر پایین هر پست استفاده کنید و دادن امتیاز به فعالیت نویسنده ، انگیزه ایشان را در فعالیت بهتر بالا ببرید .

تمامی پستهای تشکر که بدون مطلب مفیدی باشن و صرفا به جهت تایید و یا تشکر از نویسنده تاپیک نوشته بشن ، بدون اطلاع از تالار ها حذف خواهند شد . علت این موضوع ، عدم پراکندگی و سهولت دسترسی به مطالب اصلی تاپیک هست .

 :100:پرهیز از بحث های متفرقه و اسپم در تاپیکها

بدون شک محیط یک تایپک با توجه به عنوان آن شکل می گیرد و بنابر این هر گونه بحث یا اختلاف نظری به عنوان موضوعی زائد در یک تاپیک امکان از بین بردن نظم تالار را خواهد داشت . توصیه ما تبادل نظر با استفاده از امکانات پیامهای خصوصی و صفحات شخصی در گفتگوی دوستانه است .

 :100:احترام متقابل

با نگه داشتن حدود و احترام متقابل ، فضای تالار را به سمتی جلو ببریم که همه از بودن دراین سایت لذت برده و با آرامش از مطالب مفید آن احساس رضایت خاطر بنمایند.

با تشكر

مسئول تالار پزشكي

×
×
  • اضافه کردن...