رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این جوش مورد سئوال من اصلا معمولی نیست , در حالت معمولی تو پوست گمه , وقتی پوستو میکشی جوشه میزنه بیرون و سرش هم بازه! فشارش میده چیز میز میاد بیرون :icon_pf (34):

مطمئن هستين كه جوشه؟

شايد منفذ پوست باز باشه و با دستكاري و تحريك ِ پوست اطرافش ، اينجوري عكس العمل نشون بده

جنس پوستش چرب نيست؟ محيطي كه بيشتر ساعات شبانه روز رو اونجا هست ، آلوده نيست؟هر آلودگي منظورمه

با كمتر قرار گرفتن در معرض آلودگي و آفتاب و بخور(بوخور) ملايم و تنگ كردن منفذ پوستي(پس از شستشوي معمولي پوست ،آب كشي پوست با آب سرد )ميشه يه كم به بهبودش اميدوار بود البته رژيم غذايي هم داره كه من بلد نيستم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره بیشتر شبیه یه سوراخه کوچولوه رو پوست !! نه , چرب فکر نکنم باشه آلوده که نیست:ws52: مرسی:w16:

پس همون منفذ باز پوستي هست ، آلودگي شهري كم نيست ها ولي يه عده جساستر هستن ويه عده بيشتر تحمل ميكنن.

خواهش ميكنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من چن وقته عسل میزنم ب پوستم خیلی خوب بود واسم بابام رفته ی صابون عسل گرفته میگه این بهتره عسلو داغ میکنی خاصیتش میره این خاصیت عسلش میمونه ولی صابونو ک میزنم پوستم میسوزه علمای منزل میگن وقتی میسوزه ینی داره لایه برداری میکنه خوبه همینو بزن

نظر شما چیه ؟‌

----

حامد فک کنم بره پاکسازی کاملا تخلیش کنن

عسل خیلی خوبه برای پوست مخصوصا برای کسایی که دچار التهابات پوستی هستن.

اصولا ماسک زدن باعث شادابی پوست میشه.حتی خوردن عسل هم به پوستت می تونه کمک کنه.

اما در مورد صابونش.اساسا من با صابون مخالف هستم چون باعث میشه که پساب قلیایی روی پوست به جا بزاره بعد از شستشو مگر اینکه ph صابون حدود 5 یا 5/5 باشه.

بعد از اینکه صابون رو مصرف کردی پوستت تغییر نکرده؟چند وقته میزنی؟

ولی هرچیزی طبیعیش بهتره

مواد طبیعی ویتامین هاشون هم طبیعی و پانامول هست و مستقیم جذب بدن میشن اینم یکی دیگه از ویژگی های مواد طبیعی

عسل رو که داغ بکنی خاصیتش نمیره باید 10 دقیقه با حرارت ملایم براری که داغ بشه اگر آب پیاز هم بهش اضافه کنی خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه
یک عدد جوش که چند ساله است که در صورت دستکاری چرک (شاید هم چربی ) پس میدهد :ws52: (مال خودم نیستا)

چند ساله مونده؟:jawdrop:

این جوش مورد سئوال من اصلا معمولی نیست , در حالت معمولی تو پوست گمه , وقتی پوستو میکشی جوشه میزنه بیرون و سرش هم بازه! فشارش میده چیز میز میاد بیرون :icon_pf (34):

خوب فشارش نده اگر چرک باشه به بقیه جاهای پوستت هم میرسه

مطمئن هستين كه جوشه؟

شايد منفذ پوست باز باشه و با دستكاري و تحريك ِ پوست اطرافش ، اينجوري عكس العمل نشون بده

جنس پوستش چرب نيست؟ محيطي كه بيشتر ساعات شبانه روز رو اونجا هست ، آلوده نيست؟هر آلودگي منظورمه

با كمتر قرار گرفتن در معرض آلودگي و آفتاب و بخور(بوخور) ملايم و تنگ كردن منفذ پوستي(پس از شستشوي معمولي پوست ،آب كشي پوست با آب سرد )ميشه يه كم به بهبودش اميدوار بود البته رژيم غذايي هم داره كه من بلد نيستم

آره بیشتر شبیه یه سوراخه کوچولوه رو پوست !! نه , چرب فکر نکنم باشه آلوده که نیست:ws52: مرسی:w16:

پس همون منفذ باز پوستي هست ، آلودگي شهري كم نيست ها ولي يه عده جساستر هستن ويه عده بيشتر تحمل ميكنن.

خواهش ميكنم:icon_gol:

تاحالا به دکتر مراجعه کردی؟اگر نرفتی حتما برو من که فکر نمی کنم جوش باشه

لینک به دیدگاه
عسل خیلی خوبه برای پوست مخصوصا برای کسایی که دچار التهابات پوستی هستن.

اصولا ماسک زدن باعث شادابی پوست میشه.حتی خوردن عسل هم به پوستت می تونه کمک کنه.

اما در مورد صابونش.اساسا من با صابون مخالف هستم چون باعث میشه که پساب قلیایی روی پوست به جا بزاره بعد از شستشو مگر اینکه ph صابون حدود 5 یا 5/5 باشه.

بعد از اینکه صابون رو مصرف کردی پوستت تغییر نکرده؟چند وقته میزنی؟

ولی هرچیزی طبیعیش بهتره

مواد طبیعی ویتامین هاشون هم طبیعی و پانامول هست و مستقیم جذب بدن میشن اینم یکی دیگه از ویژگی های مواد طبیعی

عسل رو که داغ بکنی خاصیتش نمیره باید 10 دقیقه با حرارت ملایم براری که داغ بشه اگر آب پیاز هم بهش اضافه کنی خیلی بهتر میشه

بعد از این ک صابون میزنم صورتم قرمز میشه بقل چشمامم پوست پوست میشه ولی خوده عسلو ک میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

اوه 10 مین ؟ من ی مین میزارم داغ بشه ک فقط ی کم روون بشه 10 مین رو حرارت باشه ک خیلی داغ میشه

لینک به دیدگاه
چرا کتایون جان؟

چی شده؟

مگه پوستت چشه؟

من پوستم هم خیلی نازکه هم خیلی حساسه...

به محض این که عصبی میشم میریزه بیرون...

بعد چون خیلی جنسش بده برای ترمیمش زمان زیاد میبره...

لینک به دیدگاه
بعد از این ک صابون میزنم صورتم قرمز میشه بقل چشمامم پوست پوست میشه ولی خوده عسلو ک میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

اوه 10 مین ؟ من ی مین میزارم داغ بشه ک فقط ی کم روون بشه 10 مین رو حرارت باشه ک خیلی داغ میشه

خوب شیما جان شما همون عسل طبیعی رو استفاده کن

صابون باعث التهاب میشه و همینطور موجب جوش

فکر کنم پوستت خشک و حساس باشه.درست میگم؟

10 دقیقه با ملایمت باید داغ بشه بعدش آب پیاز رو بهش اضافه کن 5 دقیقه هم با آبیاز حرارت بده بعد بزار سرد بشه و درآخر هم یک لایه نازک بزار روی پوستت چند دقیقه که موند با آب ولرم بشور

چرا عسل استفاده می کنی؟کسی بهت گفته؟پوستت مشکل داره یا فقط برای شادابی میزنی؟

لینک به دیدگاه
زخم ديگه

يه ذره عميق بود...الان جاش مونده

يه ماهي ميشه

من واسه ی زخم خیلی بد کرم آلفا زدم بعد از 2-3 هفته کامل جاش رفت

دقیقا کرم آلفا خیلی قوی و موثره اما همه اینا بستگی به نوع جای زخم داره که اگر قدیمی شده باشه جاش نمیره اما ممکنه کمرنگ بشه اما 1 ماه زمان زیادی نیست

آلفا میتونی استفاده کنی

از کرم های ضد لک هم میتونی استفاده کنی مثل سینره

لینک به دیدگاه
من پوستم هم خیلی نازکه هم خیلی حساسه...

به محض این که عصبی میشم میریزه بیرون...

بعد چون خیلی جنسش بده برای ترمیمش زمان زیاد میبره...

خوب چون پوستت حساسه پس باید خیلی ازش مراقبت کنی

برای دلیل هایی مثل عصبی بودن یا استرس ..... باید بری پیش متخصص پوست

می تونی با مراقبت همیشه پوستت رو شاداب نگه داری

لینک به دیدگاه
خوب چون پوستت حساسه پس باید خیلی ازش مراقبت کنی

برای دلیل هایی مثل عصبی بودن یا استرس ..... باید بری پیش متخصص پوست

می تونی با مراقبت همیشه پوستت رو شاداب نگه داری

آخه این دکترای پوست خیلی نامردن بعضیاشون هی میری آخرشم نتیجه ی دلخواهو نمیگیری...

اگه بهت بگم تو این دوساله چند تا دکتر رفتم باور نمی کنی...

هر کدومشون یه چیزی میگن..

لینک به دیدگاه
خوب شیما جان شما همون عسل طبیعی رو استفاده کن

صابون باعث التهاب میشه و همینطور موجب جوش

فکر کنم پوستت خشک و حساس باشه.درست میگم؟

10 دقیقه با ملایمت باید داغ بشه بعدش آب پیاز رو بهش اضافه کن 5 دقیقه هم با آبیاز حرارت بده بعد بزار سرد بشه و درآخر هم یک لایه نازک بزار روی پوستت چند دقیقه که موند با آب ولرم بشور

چرا عسل استفاده می کنی؟کسی بهت گفته؟پوستت مشکل داره یا فقط برای شادابی میزنی؟

زیاد خشک نیست ولی بی نهایت حساسه :pichak29:

مرسی :icon_gol: امروز میزنم ببینم چی میشه ولی ی بار آب پیاز خالی زدم خیلی سوخت پوستم تا چن ساعتم قرمز بود

نه مشکل ندارم مامانم هر روز از تو این کتابا ی چیز جدید در میارمیگه نوشته بود خوبه بزن واسه تغذیه پوست و البته بیکاری :ws3:

لینک به دیدگاه
آخه این دکترای پوست خیلی نامردن بعضیاشون هی میری آخرشم نتیجه ی دلخواهو نمیگیری...

اگه بهت بگم تو این دوساله چند تا دکتر رفتم باور نمی کنی...

هر کدومشون یه چیزی میگن..

مهم نیست که چند تا دکتر پوست رفتی مهم اینه که به دستوراتی که میدن دقیق عمل می کنی یا نه

اگر از کرم استفاده می کنی باید 6 ماه مداوم استفاده کنی تا نتیجه بگیری اگر هم از سرم ها باید 3 ماه استفاده کنی

چند وقت استفاده کردی که میگی نتیجه نگرفتم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...