رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

حتما جوابشو بگو بهمون

خوب خدا رو شکر

از ضدآفتاب استفاده کن عزیز:icon_gol:

کلا عرقیجات برای بدن خوبه و ضرری هم نداره می تونید استفاده کنید با خیال راحت

البته تا جایی که یادمه رازایانه بهتره خانما استفاده کنن آقایون یه عرق مشابه داشت که باز بهتره آقایون به جای رازاینه از اون استفاده کنن:w16::ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان چه خوب میشه اگر کسی از این راه حل هایی که یا من یا دوستان میگم استفاده می کنن بیان و بگن چون اینا فقط پیشنهاده و شما می تونید انجام بدین و می تونید انجام ندین

مرسی

:mrsbeasley:من حتما خبر رسانی می کنم نتیجه رو...

لینک به دیدگاه
البته تا جایی که یادمه رازایانه بهتره خانما استفاده کنن آقایون یه عرق مشابه داشت که باز بهتره آقایون به جای رازاینه از اون استفاده کنن:w16::ws52:

درسته باید خانم ها بیشتر استفاده کنن ولی دلیل نمیشه که برای آقایون خوب نباشه

فکر کنم نعنا یا بابونه باشه.درسته؟

لینک به دیدگاه
درسته باید خانم ها بیشتر استفاده کنن ولی دلیل نمیشه که برای آقایون خوب نباشه

فکر کنم نعنا یا بابونه باشه.درسته؟

جسارتا تا جایی که میدونم رازیانه برای تنظیم هورمنای زنانه مفیده که همین باعث بهترشدن پوست میشه :w16:

دقیق یادم نیست اگه گیرش آوردم حتما میزارم فک کنم خاصیتش برا آقایون هم همون خاصیت رو داشت:ws52::ws52:

لینک به دیدگاه
جسارتا تا جایی که میدونم رازیانه برای تنظیم هورمنای زنانه مفیده که همین باعث بهترشدن پوست میشه :w16:

دقیق یادم نیست اگه گیرش آوردم حتما میزارم فک کنم خاصیتش برا آقایون هم همون خاصیت رو داشت:ws52::ws52:

درسته اما رازیانه برای مردان هم مفید چونن خاصیت درمانی داره و برای عامل ریزش موی مردانه (آلوپشیا) هم موثره چون از فعالیت آنزیم 5 آلفا ردوکتاز جلوگیری می کنه و نمیگذاره که دی هیدروکسی تستسترون که عامل اصلی ریزش موی مردانه هست تشکیل بشه:icon_gol:

توی بعضی از شامپو های ضد ریزش از عصاره رازیانه استفاده میشه:w16:

لینک به دیدگاه
ی سوالی داشتم

بعد اصلاح صورت باید چیکار کنم تا صورت جوش نزنه ؟

بعد از اصلاح از افتر شیو های گیاهی استفاده کنید

یا از ماسک ماست و خیار استفاده کنید البته بگم فقط برای اصلاح صورت این کار و بکن نه جای دیگه

لینک به دیدگاه

یا از ماسک ماست و خیار استفاده کنید البته بگم فقط برای اصلاح صورت این کار و بکن نه جای دیگه

افتر شیو استفاده میکنم بعضی اوقات صورتم میسوزه !

ی سوال دیگه اگه تیغ کنم برای پوست ضرر داره ؟

لینک به دیدگاه
کرم های شب مختلفن و بسته به نوع پوست و سن شخص فرق می کنه:icon_gol:

من خودم از کرم شب اوریف لیم استفاده می کنم خیلی هم راضی هستم

آره محصولات اوریف لیم خیلی خوبن، :w16::w16::w16: حیف الان که دیگه اوریف لیم تو ایران بسته شده، خوش به حالت که داری ! :ws3:

حالا ما اوریف لیم از کجا گیر بیاریم تو این مملـکــــــــتی که همه چیو توش فـــی لــــتر می کنن ؟ :ws3:

دیگه غیر از اوریف لیم هم معرفی کنید لطفا، مرسی :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
افتر شیو استفاده میکنم بعضی اوقات صورتم میسوزه !

ی سوال دیگه اگه تیغ کنم برای پوست ضرر داره ؟

خوب ممکنه که جوش های التهابی بزنی یا پوستت قرمز بشه بعدها پیری و شل شدگی زودرس پوست رو به همراه داره

حتما از فرچه اصلاح استفاده کن و بعد از اصلاح از مواد محرک مثل عطر یا ادکلن استفاده نکن و از افتر شیو هایی استفاده کن که مواد ملایم و مرطوب کننده رو داشته باشه

لینک به دیدگاه
آره محصولات اوریف لیم خیلی خوبن، :w16::w16::w16: حیف الان که دیگه اوریف لیم تو ایران بسته شده، خوش به حالت که داری ! :ws3:

حالا ما اوریف لیم از کجا گیر بیاریم تو این مملـکــــــــتی که همه چیو توش فـــی لــــتر می کنن ؟ :ws3:

درسته اوریف لیم بسته شده ولی هر چند وقت یکبار حراجی میزاره که می تونید برید هر چی می خواید با 30% تخفیف بگیرید و اگر بیش از 100 هزار تومان خرید کنید باز 30% هم اونجا بهتون تخفیف میده

حالا هر موقع حراجی گذاشت من بهتون اطلاع میدم

برند کیارا آمبرا هم خوبه ولی برند دیگه ای رو سراغ ندارم:icon_pf (34):

اونم می پرسم بهتون میگم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

neostrata خیلی عالیه محصولاتش اگه کرم شب و روز میخوای اینو امتحان کن..

لینک به دیدگاه

ی افترشیو خوب معرفی مکنین ؟ :icon_redface:

خوب ممکنه که جوش های التهابی بزنی یا پوستت قرمز بشه بعدها پیری و شل شدگی زودرس پوست رو به همراه داره

حتما از فرچه اصلاح استفاده کن و بعد از اصلاح از مواد محرک مثل عطر یا ادکلن استفاده نکن و از افتر شیو هایی استفاده کن که مواد ملایم و مرطوب کننده رو داشته باشه

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اون یک نفر من بودم سپیده جون:ws3:

اونم صابون خوبیه

ولی هرچی میتونید با غذا و خوابتون پوستتونو حفظ کنید تا استفاده از مواد شیمیایی و حتی گیاهی

اره عزیزم ؛ کاملا یادمه اون یکی رو هم ومبا معرفی کرد

صابونی رو که تو معرفی کردی من به شخصه هنوز استفاده نکردم اما به یکی از دوستانم معرفی کردم اون که خیلی راضی بود

باهات کاملا موافقم ؛ مثلا به نسل های گذشته یا روستاهای اطراف شهر ها رو که نگاه می کنی پوستشون از ما شهری ها خیلی بهتر و شاداب تره !

فقط به خاطر تغذیه مناسب و استراحت کافیه :ws37:

لینک به دیدگاه
ی افترشیو خوب معرفی مکنین ؟ :icon_redface:

مرسی :icon_gol:

من خودم افترشیو سینره استفاده می کنم

اما نیوا هم خوبه

تا اونجایی که می تونی از افترشیو های کرمی استفاده کن و سعی کن الکلی نباشه

خواهش می کنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هادی جان ممنون بابت تاپیکت

پوست صورتم خوبه هم شفافه هم روشن اما یه سری جوشای زیر پوستی دارم هر چند دیده نمیشن اما خودم حس میکنمشون

بعد پوست بازوهام وقتی نوجوون بودم داغون جوش میزدن الانم کم و بیش جاشون مونده چکارشون کنم؟

لینک به دیدگاه
هادی جان ممنون بابت تاپیکت

پوست صورتم خوبه هم شفافه هم روشن اما یه سری جوشای زیر پوستی دارم هر چند دیده نمیشن اما خودم حس میکنمشون

بعد پوست بازوهام وقتی نوجوون بودم داغون جوش میزدن الانم کم و بیش جاشون مونده چکارشون کنم؟

اگر دیده نمیششن جوش ها ولش کن و زیاد بهشون حساس نشو

از کرم های ضدلک استفاده کن

حالا چرا اینقدر دیر به فکر درمانش افتادی؟

لینک به دیدگاه
چند ساله مونده؟:jawdrop:

خوب فشارش نده اگر چرک باشه به بقیه جاهای پوستت هم میرسه

تاحالا به دکتر مراجعه کردی؟اگر نرفتی حتما برو من که فکر نمی کنم جوش باشه

نمیدونم ولی فکر کنم مدتی باشه ، گفتم که ماله خودم نیست ، بهش میگم ، مرسی:w72:

لینک به دیدگاه
من خودم افترشیو سینره استفاده می کنم

اما نیوا هم خوبه

تا اونجایی که می تونی از افترشیو های کرمی استفاده کن و سعی کن الکلی نباشه

خواهش می کنم:icon_gol:

اجازه ؟ :mrsbeasley:

ژیلت هم خیلی خوبه

تازه بوش هم عالیه :girl_blush2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...