رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

تاریخ تنها معملی هست که هیچوقت اشتباه نمیکنه، تنها معلمی که پاسخ رو قبل از سوال بهت میده ،در کلاس تاریخ خبری از ارفاق نیست خبری از تقلب نیست، اگر شاگرد خوبی بودی سربلند بیرون میای و اگر تنبل بودی دل به ارفاق و تقلب خوش کردی رفوزه میشی و این تردیدناپذیرترین قانون کلاس تاریخه.

و کشور ما چه شاگرد بدیه در این کلاس، این کشور رفوزه خواهد شد در کلاس تاریخ، چه بخوایم چه نخوایم فرصت برای جبران اندک و زمان بیرحمانه در حال گذره.

لینک به دیدگاه

انسان میتونه کارهای زیادی بکنه تا زمانی که سرنوشت رو در دستان خودش بگیره و نه خودش رو بسپاره به دست سرنوشت

لینک به دیدگاه

لعنت بر ترس که علت اصلی تعویق تو کارهامه و باعث میشه هرچی آرزو و هدف هست بر سر آدم آوار بشه،باید این ترس یه جایی تموم بشه دیگه تحملشو ندارم:banel_smiley_90:

لینک به دیدگاه

این روزها بخاطر یه عده که انرژی منفی زیادی دارند حالم بده اصلا نمیفهمم چطور روزم شب میشه و شبم روز

بازم باید برم تو پرهیز غذای و مصرف دارو تا معده ام رو بتونم کنترل کنم.

خدا ازشون نگذره اینهایی که با رفتار و برخوردهای غیر منطقیشون روز و شب همه رو خراب میکنند یعنی اینقدر حرکتشون زشته که نه تنها من بلکه اطرافیانمم بهشون برخورده واقعا زشته برای دختری که رفتاری ازش سر بزنه با همجنسش که یه مرد بطور محسوس و نا محسوس بهشون تذکر بدهند ولی اونها آدم نمی شوند.

لینک به دیدگاه

بهم ميگه :

سارا خودمونيماااااا توهم همش جذب مرداي زشت ميشي

من: چطور:w58:

ميگه همين پسره ، خيلي ازش حرف ميزني بخاطر ديدنش از نزديك پا شدي رفتي نمايشگاه الكامپ

من : چي ميگي تو ؟:w58: چرا الكي قضيه رو عشقولانه ميكني :w58:

ميگه : خب راست ميگم ديگه هر روز سايتشو چك ميكني از حرفاش يادداشت برداري ميكني مدام ميگي خيلي ادم خاص و باحاليه

من : ديوونه ، چي ميگي اون هم رشته منه ، ادم باسواد و متخصصيه تو كارش . هر موقع به سايتش سر ميزنم كلي مطلب جديد ياد ميگيرم مطالب به روزي ميزاره

تازشم اون همه مطلب كه براي پايان نامه ات ميخواستي و ميگفتي حتما فارسي باشه و انگليسي بلد نيستم بخونم رو از سايت ايشون گرفتم هااا ، يادت نيس ؟

ميگه: اره ، ولي در كل جذب مرداي عجيب و خاص ميشي اين يكي كه اخر زشتي و بي ريختيه هيچ دختري حاضر نميشه تو صورتش نيگا كنه

من: بابا چي ميگي تو ، اون ادم اصلا منو نمي شناسه منم هيچ شناختي به جنبه شخصي و اخلاقي اون ندارم حتي نميدونم مجرده يا متاهل ! فقط تخصص اون برام جالبه و واقعا از اين نظر تحسينش ميكنم چيكار به قيافه اش دارم

ميگه : همين ديگه ، تو اصلا قيافه مردا برات مهم نيس دنبال مرداي مخ و خيلي خاصي . سارا همه چي مخ و تخصص نيستا و ........

همين جور يه ساعت داشت برام حرف ميزد و اصرار داشت بگه من عاشق و جذب اون پسره شدم خبر نداشت كه اتفاقا يه ساعت تموم تو نمايشگاه داشتم با يه دختر خانوم خيلي مخ تو بخش همين شركتهاي استارت اپي حرف ميزدم و كلي از حرفاش لذت بردم اون لحظه ايشون پيشم نبود والا حتما در مورد قيافه و ظاهرش برام نظر ميداد

:banel_smiley_4:

پ.ن : بارها شده قيافه و هيكل مردي تو خيابون تو مترو چه ميدونم پشت چراغ قرمز نظرمو جلب كنه (مثل خيلي از دختر پسراي ديگه ) ولي برام پيش هم اومده مردي رو كه از نظر ظاهري جذاب ديدم همين كه دهنشو وا كرده و كمي از عقايدشو فهميدم فوري جذابيتشو برام از دست داده

هرچقدر هم بيشتر عمر ميكنم بيشتر تو درون ادما دنبال شعور و زاويه ديد و قدرت تحليل و ميزان سازگاري با اجتماع و با هم نوع و بخصوص و بخصوص جنس مخالفش ميگردم

الان كه داشتم طبق معمول سايت اين اقا پسر رو مطالعه ميكردم چشمم به عكسش افتاد

بله از نظر ظاهري شايد خيلي از دخترا جذبش نشن ولي اعتراف ميكنم براي من يكي جذاب اومد

جذاب اومد چون بجاي اكثر افراد جامعه كه فقط ناله ميكنن و از ديگرون انتظار دارن خودش دست بكار شده و سهم خودشو توي اين جامعه ايفا ميكنه

ادم اجتماعيي و مودبيه (تو اكثر كنفرانسها و جلسات استارت اپي و نشست هاي دانشگاهي حضور داره )

مسلط به زبان انگليسيه

هميشه درحال يادگيريه

دنبال علايق خودشه

اهل مطالعه و كتابه

در كل اره من از مردا و زناي مخ و قدرتمند خيلي خوشم مياد و برام واقعا جذابن :w16:

لینک به دیدگاه

مامانم براي روز تولدم يه جعبه خيلي شيك شكلات تلخ و يه بسته نان جو دكتر تلاش با يه بسته خيلي ارزنده ديگه (اينو خيلي دنبالش بودم و واقعا خوشحالم كرد وختي كادو رو باز كردم ولي نمي تونم بگم چي بود :icon_redface: ) فرستاده برام

كلا از وختي كه بسته شكلات ها رو دريافت كردم اصلا تمركز ندارم

به خودم قول دادم هر دو روز يه بار فقط و فقط يه دونه شكلات بخورم وليييي

فقط امروز بيشتر از ده تا شكلات خوردم :4564:

اصلا تمركز ندارم مدام حواسم ميره پيش شكلاتا :hanghead:

اخه مامان شكلات فرستادنت چي بود نان رژيمي فرستادنت چي :w000::w000:

لینک به دیدگاه

آنسو؛ دست، چانه و یک نگاه

اینسو دنیایی ویران... !

گاهی برای تخریب جهانی نیاز به سلاح کشتار جمعی نیست ، یک نگاه هم کافیست

پس فقط دستت را بگذار زیر چانه ات...!

(زندانی تردید)

لینک به دیدگاه

قهوه ی قجری میخواهد دلم..تا بدهم به مهمانی که ناخوانده ست!

البته!

البته بعید می دانم این رِند بَلا دیده به قول حافظ....دوست کُش شود!

.

.

.

ترجمه ی عبارت فوق:

من خود آن سیزده ام

کز همه عالم به دَرَم...:icon_redface:

.

.

.

دارم به این نتیجه میرسم که باید بیشتر حرف هام رو با زیرنویس فارسی بدم بیرون از بس که ناجورم!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...