رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

ولی خواهش میکنم زیاد عجله نکن برای اومدن به دنیا اینجا سر موقع هم که بیای بازم هیچ خبری نیست...:ws3:

امشب با کلی ذوق و شوق اتاق کوچولومونو چیدم:hapydancsmil:!!همه تلاشمو کردم خیلی خوب بچینم!امیدوارم خوشت بیاد کوچولووو

زمان ما کی از این چیزا بود...میزاشتنمون لابه لای لهاف و تموم...این چیزا چیه مد شده...کرم قبل حمام...بعد حمام...وسط حمام

یه جورایی احساس حقارت کردم...من تا سن الانم نمیدونسم کرم چیه!!!یعنی میگی من بچه سر راهی بودم:ws28:مسیولین رسیدگی کننن:w000:

خدایا شکرت

مراقب همه مامانا با بچه هاشون باش

هیچ پدر و مادری هم شرمنده بچه هاش نکن:ws37:

لینک به دیدگاه

یادته خواستیم از خدامون ..... بمونیم پای هم دوتامون ؟؟؟؟ sigh.gif

میدونم بهم دروغ گفتی عزیزم .... اون نیومده نازنین .... تو خیلی وقت پیش ردش کردی :icon_gol:

ولی منو دیگه چرا ؟؟؟؟ منو چرا آخه ؟؟؟؟ نگو به خاطر خودم بوده که قبول نمیکنم:hanghead:

پشت گوشی ازم پرسیدی دوست داری اومده باشه یا نه ... اگه نمیخواستی به حرفم گوش کنی چرا پرسیدی ؟؟؟؟ :icon_gol:

میدونم هنوز مینارو دوست داری ... مثل همیشه ... مینا این بارم میبخشتت ... بیا پیشش :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تجربه من نشون داده جمله "الان نمیدونم چی بگم" معنی درستش اینه که الان میدونم چی میخوام و میدونم چی باید بگم اما توی مخاطب باعث میشی که -حالا بخاطر هر چیزی ممکنه باشه- باهات راحت نباشم و حرف دلمو نزنم !

لینک به دیدگاه

با اینکه اکثر روزای زندگیم خیلی کند میگذره و خسته کننده ست اما یه سال دیگه هم عین آب خوردن گذشت و هیچی ازش نفهمیدم!!!:banel_smiley_4:

خداجونم آلیست تو این دنیای عجیب غریبت حسابی کلافه شده ...

اگه میشه بیدارم کن...!hanghead.gif

لینک به دیدگاه

خدایا من اگه کوزت هم بودم بازم کم میاوردم........

چه برسه که نیستم و صبر ایوب هم ندارم.......:5c6ipag2mnshmsf5ju3

میشه کمکم کنی دیگه حوصله اینکه دور خودم بچرخم رو ندارم........:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستای گلم تصمیم داشتم برای همیشه ازاینجا برم اما ازهمتون ممنونم که یادم بودید ونگرانم شده بودید پیامهاتون روخوندم ببخشید ناراحتتون کرده بودم ازهمتون معذرت میخوام وهمیشه دوستتون دارم وکنارتون هستم

لینک به دیدگاه

احساسم بهم میگه برای اولین بار دارم از سرو کله زدن با یه نفر کم میارم!

نمیدونم چه بر خورد و رفتاری درست تره

کم میارم از هر دری وارد میشم ...جواب نمیده

بازم میگم شاید مشکل منم!

روی خودم کار میکنم ولی اصلا دوس ندارم شخصیتمو به خاطر یه نفر که توی یه زمان خاص تو زندگیمه از دست بدم

یه جورایی خسته شدم!:ws37:

...

خدایا شکرت

فردا منتظر یه روز خوبه دیگه هستم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

خدایا

کمکم کن

خدایا میدونم خیلی پر رو أم که بعضی وقتا جلوی تو وایمیسم و منو هم ببخش ولی خودتم میدونی همه چی دست خودتهhanghead.gif

خدایا یه نگاه؟

ما آدما همیشه پر رو ایم

لینک به دیدگاه

گاهی یه چیزهایی باعث میشه که کاری رو انجام بدی که خوشایندت نیست ....نه این که اصل اون کار بد بوده باشه ،نه ...مثلا شاید دیدار از کسی که قبلتر فکر میکردی دوستت هست ولی .... بگذریم ....

ولی وقتی اتفاقی چیزی رو ببینی که تو هم دوستش داری و اون فرد هم اون رو داره شاید یک آهنگ ،شاید یک عکس ،شاید هر چیز دیگه ....قدمهات برای زودتر رفتن سست میشه ،البته فقط برای اینه که اون دلیل(عکس ،آهنگ یا....) برات خوشاینده ،همین....

و باید رفت .....

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا ادما اینقد دیدشون بده و منفی فکر میکنن

مگه همه عالم و ادم دروغ میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته بعضی ها هم حق دارن.وقتی از عالم و ادم دروغ شنیدن دیگه به هر چیزی شک میکنن... به هر چیزی:sigh:

لینک به دیدگاه

خدایا

من بنده ی تو أم...

اما

میدونم که شاید بارها و بار ها برات بندگی نکردم

بنده ی پول بودم

بنده ی دنیا بودم

و خیلی چیزای دیگه

اما اینو میدونم من کوچکم و تو بزرگی

به کوچکی من رحم کن و به بزرگی خودت ببخش و کمک و راهنماییم کن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دست نوشته ی سال 92

این سال ها که میگذرد ، لاجرم مرا به دیدن سه دهه از زندگانیم راهنمایی می کنند ، قول داده بود روزها از خاطرات نگوید از کودکی نگوید از زندان بی روزن نگوید اما زندگی ، حراف ِ روزهای ِ بی کسی توست و همیشه به تو می گوید.

نوسان تن و روح می شکفد در روزگار ِ پسینم ، وجین میکند آمال مرا ، چون باغبانان نازدانه های بهاری را به مسلخ سفره ی سکه سرازیر می کنند

امسال گلی به پیشانی سال گذشته هم نزد ، تنها دوندگی را برای آسایش ، از دست دادن را برای تفهیم ، زنگ خطر را برای تعجیل زد.

امسال بی نبود برخی که باید باشند گذشت ، امسال هم با حضور برخی که حضور ندارند طی شد ، امسال هم به چاه خلوت ما یکسال اضافه شد.

مترسکان صبورترین خلایقند وقتی که مجرم به سکونند ، محکوم به زشتیند و مجبور به صدای گوش دادن کلاغ ها ، راستی مترسک ها میفهمند سال چیست ماه چیست ؟ همیشه در کارند و از خود بی کار ، من و مترسک هم کیش همیم

هائد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...