رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

سه اقدام اخیرم در راستای خرید هندونه به شدت پیروز مندانه بوده ، باعث شده اعتماد به نفسم حسابی بره بالا ، به همین سادگی اعتماد به نفس خود را بالا ببرید19482_eva.gif

لینک به دیدگاه

وقتی نخواستت ... ، آروم بکش کنار ... :ws37:

می دونم غم انگیزه اگه تو رو نخواد ... ولی بدون ؛

مسخره س اگه نفهمی ...

احمقانه س اگه اصرار کنی ...

:ws37:

لینک به دیدگاه

آقا اگه به هر دلیلی نمیخواین یا نمیتونین به کسی کمک کنید همون اول بهش بگید..

انقد امروز فردا نکنید که اون بدبخت بدونه باید چه غلطی کنه..انقد دور خودش نچرخه..:whistles::icon_razz:

لینک به دیدگاه

عذاب میکشم و از یاد تو میرم ...

با خاطرات خوب تو آروم می گیرم ....

نه می دونی چقد داغونم از دوریت ....

نه می فهمی با چه زجری می میرم ....

لینک به دیدگاه

الان دلم بدجور تو دوراهیه!:banel_smiley_4:فک کنم تازه داره دوراهیای زندگیم شروع میشه....چقد وضعیت سختیه!!!!:ws37:

کاش یکی بود که قطعی راهتو بهت میگفت و راهنماییت میکرد....همش شک دارم به انتخابم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

امروز یکی از قدیمــــی ترین دوستای مجازی ِ انجمنیم واقعی شد... .... هروقت یکی از مجازیا واقعی میشه...تا مدت ا ذهنم درگیر مقایسه ی تصورم و حقیقتش میشه .... خیلی حس و حال خوبیه:ws3:

لینک به دیدگاه

من بیشتر بچه های انجمن رو با عکس آواتارشون می شناسم....یعنی قبل اینکه به اسم کسی نگاه کنم عکسش معرفشه!...تا حــــــــدی که وقتی آواتارشونو تغییر میدن تا یه مدت واسم جدید میشن!:banel_smiley_4:

تازه همه رو هم شکل آواتارشون می بینم!:ws3:

داشتم پیش خودم فکـــــر می کردم اگه بچه های دیگه هم مث من فکر کنن من چقـــــــدر فانتـــــزی به نظر میام!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

داشتم عکسهای چند روز پیشم رو با دوستام به سیستمم انتقال میدادم.......چند تا شکار لحظه ها بود که کلی غافلگیرم کرد .....وقتی با دوستات هستی شیطنت ها بالا میکشه ، بدون اینکه متوجه شی سوتی ازت میگیرن ، عکسهایی که اصلا فکرشم نمیکنی چجوری شکارت کردن........بعدا که میبینی هم برات جذابه هم میخوای یه جوری سرشون تلافیشو دراری........ :banel_smiley_4: بد جنسا........:icon_razz:

لینک به دیدگاه

داشتم تو یه سایت خارجی تخته بازی میکردم. بعد یکی درخواست بازی داد منم قبول کردم. اسم من مشخصه تقریباً ایرانیم. وسط بازی ازش پرسیدم Where Are u From?

گفت ایرانیم بابا.:w02:

گفتم هااااااااااااا سلام علیکم خوب بیدی شمااااااااا؟:ws3:

انگار که تو غربت یه آشنا رو ببینی یه همچین حسی داشتم.:whistle:

لینک به دیدگاه

دغدغه این روزای من و مامانم 164.gif

بابام نمیتونه روزه بگیره و فقط منو مامانم روزه میگیریم برا سحر که بیدار میشیم چقد رعایت کن یواش بخور برو بیا که پدرم بیدار نشه همین که نماز خوندیم همت میکنیم بخوابیم بابام بیدار میشه دیگه بابامه و شلوغ کاریا و سر و صداهاش و شکست عملیات ما !

لینک به دیدگاه

چه دوراهی ِ سختی...

چند هفتس هنوز نتونستم تصمیممو بگیرم.....چند هفته!

تا حالا انقدر تو تصمیم گیری گیر نکرده بودم....

کاش حداقل میتونستم دردمو به یکی بگم...باهاش مشورت کنم...اما نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه

چقد از تابستون بدم میاد

گرما,احساس خفگی,خواب ناراحت,سرما خوردگی,حساسیت فصلی,حشرات موذی...:w74:

کلا اتفاقای بدی هم واسم میفته.خیلی دلم پاییز میخاد

لینک به دیدگاه

آدم عاقل یه اشتباه و 2بار تکرار نمیکنه :w16: تغییر و تحول ایجاد میکنم آدمای مغرور حذف آدمای دورویه حذف آدمای زود رنج حذف..........میرن که از کل زندگی حذف بشن:w02:چه زندگیه بشه این زندگی:hapydancsmil:خدایا شکرت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...