رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بودجه کم آوردن، میخوان به بهونه افطاری دادن پول زور بگیرن. میگن نفری 40 تومن باید بدین میخوایم افطاری بدیم بهتون :banel_smiley_4: حالا میخوان منتم بذارن بعدش :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من به هیچ وجه حق ندارم دل دوست مجــــازیمو بشکنم چــــــــــــــــون موقع صحبت باهاش تایپ می کنم و همیشه فرصت اینو دارم که نوشتمو پاک کنم و یه چیزی بنویسم که اگرچه نتونم تسکینش بدم لااقل با یه حس بی تفاوتی حالشو بدتر نکنم...:hanghead:

من دوستای واقعیمو می بخشم اگه حــــرف نامعقولی رو بدون مزه مزه کردنش بهم بزنن و بعدش پشیمون شن اما دوستای مجازیم فرصت دارن جمله ای که می نویسن و می خوان ارسال کنن رو تصحیح کنن!

بنابراین هیچ عذری پذیرفته نمیشه...!چون همچین آدمی قطعا قصدش فقط و فقط آزاره...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

جوون تر که بودم یه قراردادی با خدا داشتم به شرح زیر :

اگر من صدای اذان ظهر رو شنیدم (تلویزیون، مسجد و ...) خدا اون زور از من راضی بوده اگر نشنیدم ینی یه جای کارم میلنگیده.

روزایی که نمیتونستم صدای اذان رو بشنوم آنچنان بغزی منو میگرفت که ...

ساعت 4:28 باز هم صدای اذان ...

لینک به دیدگاه

امسال با این چند سالی که گذشت یه فرق اساسی داره

اگه نتونه تغییر رو احساس کنه باید بگم معنی خیلی چیزا رو نمیدونه و فقط لاف الکی میزده

.

.

بابا رو حرفایی که میزنین فکر کنین ...شاید رو حرفایی که شما میزنین یکی داره عمیق فکر میکنه ...و فکر میکنه شما چقدر فکر میکنین....w58.gif

لینک به دیدگاه

فصل الخطاب ، ولایت مطلقه ، ازین کلمات متنفرم از عمق وجودم ، من و تو در کشوری زندگی میکنیم که مردم باید برای یک نفر زندگی کنند نه یک نفر برای مردم:icon_razz:

لینک به دیدگاه

واسم همیشه جالبه

بعضیا از همجنس خودشون فاصله میگیرن و به سمت غیر همجنس کشش دارن ، اونم چه کششی

یکی از دلایل پس رفت ایرانم میتونه همین باشه

همجنسا پشت همو ندارن

حامی هم نمیشن ، هوای همو ندارن

جالبتر اینه که وقتی از دست یه همجنس و غیر همجنس ناراحت میشن واسه اشتی میرن سراغ غیر همجنس و منت کشی هم میکنن

در حالی که همجنسشونو ببینن روشونم میکنن طرف دیگه

ادمای اینجا خیلی جالبن :ws37:

لینک به دیدگاه

روزی تو را به خاطر فقر از دست دادم ، امروز که در ثروتم تو دیگر نیستی ؛ افسوس که نمیدانستی ثروت حقیقیم حضور توست

همیشه خواب ایامت را میبینم ، تقویم ِ تداشته های من

. . . .

لینک به دیدگاه

بابا جان تابلو نباشید...حرف بزنید... وقتی از ش ناراحتید بهش بگید درست حسابی...نه اینکه عین بُز راه برید و جواب سلام هم ندید بعد که ازتون می پرسه چته بگید: من چیزیم نیست...خوبم... من که عوض نشدم... من همون آدم سابقم....

آخه چقدر تابلویید؟ چرا ضایع بازی در میارید خو :w58:

طرف که گاگول نیست...می فهمه :ws37:

لینک به دیدگاه

وقتی میگم به امید خودت یعنی همه زندگیم ،همه داشته هام ،همه نداشته هام ،همه احساساتم ،همه وجودم ،خانواده م همه و همه رو به تو و فقط به تو میسپرم ،برای همین هست که باگفتن این چند کلمه آروم میشم،چون میدونم که صدامو میشنوی ....

خدایا ، به امید خودت....

لینک به دیدگاه

دو هفته اس به خاطر مشکلات کاری روزی نیم ساعت میام انجمن

سه روزه به خاطر مشکلات نت اصلا نمیام انجمن فقط میام بخش کامپیوتر دنبال مشکلم

تو این مدت تعداد پیام هام از انگشت های دست کمتر بوده

حتما ما باید یادی از دوستان بکنیم

رفیقم رفیق های قدیم:sigh::sigh:

لینک به دیدگاه

امروز یه جورایی از دست خودم دلخورم!فکرایی کردم که اصلا به من مربوط نیستو نباید وارد ذهنم میشد....

از دست خودم اعصبانیم:vahidrk:باید خودمو تنبیه کنم!

لینک به دیدگاه

وقتی کسی را دوست داری

وقتی از چیزی یا کسی خوشت میاد

و از دیدنش احساس زیبایی میکنی

و قند تو دلت آب میشه

با چه شوق و شوری مراقبی و مواظبی که اسیبی بهش نرسه

با تمام وجودت ازش نگهبانی و نگهداری میکنی حتی اگه شده به قیمت جونت

با همین شور و شوق مواظب زندگیت باش

"مواظب زیبایی هات باش عزیزم"

لینک به دیدگاه

برای کار با مدیر یه کارخونه بزرگ که کارآموزیم رو اونجا بودم،تماس گرفتم ...گفت با مدیر عامل قبلی که 2 هفته س رفته کارخونه تا مرز ورشکستگی پیش رفت...مدیرعامل تازه اومده و گفته که فعلا هیچ استخدامی نخواهند داشت...میگفت 3-6 ماه باید صبر کرد،احتمالا وضعیت صنعت بهتر بشه...

برام چند تا پیشنهاد داشت ...برای ادامه تحصیل پذیرش گرفتن از کشورهای خارجی،یا رفتن به یه مرکز آموزشی و تدریس و چند پیشنهاد دیگه،آخرینش هم این بود که برای یک خانوم تربیت و تحویل 2 تا بچه خوب به جامعه از هرکاری مهمتره....

یه آرایشگاه الان یه عروس آرایش میکنه برای یک روز نورمش 1و نیم میگیره ،میگفتن خواهرشون پزشکه نه که وضعش بد باشه نه ولی درآمدهای میلیونی اونها کجا و این کجا....:sigh:

بیشتر بچه هایی که تو واحد بودن و هر کدوم نخبه ای بودن ،استعفا دادن و هر کدوم جایی مشغول به کار شده ...از کار در شرکت های خیلی مهم آمریکا گرفته تا نفت جنوب...

میگفت اونی که جنوب رفته ،تازه ازدواج کرده و 2 هفته اینجاست ،2 هفته اونجا.....

میگفت....

لینک به دیدگاه

من میخوام یه چیزی بگم نمیدونم چقد درسته چقد غلط.....

اما اینو میدونم هرکی پشت سر کسی صحبت میکنه بزدله میدونید چرا؟؟؟

چون اگه جرات داشت میرفت به خود طرف حرفاشو میزد....

الانم میخوام بگم اونایی که درظاهر دوست هستین....پشت سر کسی حرف نزنید..

اگه هم از کسی ایرادی میبینید به خودش بگین نه پشت سرش....

من این اجازرو میدم به همه ها....

اگه از من بدتون از حرف زدنم شاکی هستین از اخلاقم ناراحتین بیاین به خودم بگین نه پشت سرم....:icon_gol:

تا چه حد دورویی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستی اجبار نیست..............هرگز اجبار نیست:icon_gol:

کــــــــاش ایراد همه تو دوران بچه گی سیر کردنشون باشه کاش:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...