رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

سه اقدام اخیرم در راستای خرید هندونه به شدت پیروز مندانه بوده ، باعث شده اعتماد به نفسم حسابی بره بالا ، به همین سادگی اعتماد به نفس خود را بالا ببرید19482_eva.gif

• Like 14
لینک به دیدگاه

وقتی نخواستت ... ، آروم بکش کنار ... :ws37:

می دونم غم انگیزه اگه تو رو نخواد ... ولی بدون ؛

مسخره س اگه نفهمی ...

احمقانه س اگه اصرار کنی ...

:ws37:

• Like 18
لینک به دیدگاه

آقا اگه به هر دلیلی نمیخواین یا نمیتونین به کسی کمک کنید همون اول بهش بگید..

انقد امروز فردا نکنید که اون بدبخت بدونه باید چه غلطی کنه..انقد دور خودش نچرخه..:whistles::icon_razz:

• Like 25
لینک به دیدگاه

عذاب میکشم و از یاد تو میرم ...

با خاطرات خوب تو آروم می گیرم ....

نه می دونی چقد داغونم از دوریت ....

نه می فهمی با چه زجری می میرم ....

• Like 18
لینک به دیدگاه

الان دلم بدجور تو دوراهیه!:banel_smiley_4:فک کنم تازه داره دوراهیای زندگیم شروع میشه....چقد وضعیت سختیه!!!!:ws37:

کاش یکی بود که قطعی راهتو بهت میگفت و راهنماییت میکرد....همش شک دارم به انتخابم:icon_pf (34):

• Like 15
لینک به دیدگاه

امروز یکی از قدیمــــی ترین دوستای مجازی ِ انجمنیم واقعی شد... .... هروقت یکی از مجازیا واقعی میشه...تا مدت ا ذهنم درگیر مقایسه ی تصورم و حقیقتش میشه .... خیلی حس و حال خوبیه:ws3:

• Like 20
لینک به دیدگاه

من بیشتر بچه های انجمن رو با عکس آواتارشون می شناسم....یعنی قبل اینکه به اسم کسی نگاه کنم عکسش معرفشه!...تا حــــــــدی که وقتی آواتارشونو تغییر میدن تا یه مدت واسم جدید میشن!:banel_smiley_4:

تازه همه رو هم شکل آواتارشون می بینم!:ws3:

داشتم پیش خودم فکـــــر می کردم اگه بچه های دیگه هم مث من فکر کنن من چقـــــــدر فانتـــــزی به نظر میام!:icon_redface:

• Like 22
لینک به دیدگاه

داشتم عکسهای چند روز پیشم رو با دوستام به سیستمم انتقال میدادم.......چند تا شکار لحظه ها بود که کلی غافلگیرم کرد .....وقتی با دوستات هستی شیطنت ها بالا میکشه ، بدون اینکه متوجه شی سوتی ازت میگیرن ، عکسهایی که اصلا فکرشم نمیکنی چجوری شکارت کردن........بعدا که میبینی هم برات جذابه هم میخوای یه جوری سرشون تلافیشو دراری........ :banel_smiley_4: بد جنسا........:icon_razz:

• Like 14
لینک به دیدگاه

داشتم تو یه سایت خارجی تخته بازی میکردم. بعد یکی درخواست بازی داد منم قبول کردم. اسم من مشخصه تقریباً ایرانیم. وسط بازی ازش پرسیدم Where Are u From?

گفت ایرانیم بابا.:w02:

گفتم هااااااااااااا سلام علیکم خوب بیدی شمااااااااا؟:ws3:

انگار که تو غربت یه آشنا رو ببینی یه همچین حسی داشتم.:whistle:

• Like 17
لینک به دیدگاه

دغدغه این روزای من و مامانم 164.gif

بابام نمیتونه روزه بگیره و فقط منو مامانم روزه میگیریم برا سحر که بیدار میشیم چقد رعایت کن یواش بخور برو بیا که پدرم بیدار نشه همین که نماز خوندیم همت میکنیم بخوابیم بابام بیدار میشه دیگه بابامه و شلوغ کاریا و سر و صداهاش و شکست عملیات ما !

• Like 13
لینک به دیدگاه

چه دوراهی ِ سختی...

چند هفتس هنوز نتونستم تصمیممو بگیرم.....چند هفته!

تا حالا انقدر تو تصمیم گیری گیر نکرده بودم....

کاش حداقل میتونستم دردمو به یکی بگم...باهاش مشورت کنم...اما نمیشه:hanghead:

• Like 12
لینک به دیدگاه

چقد از تابستون بدم میاد

گرما,احساس خفگی,خواب ناراحت,سرما خوردگی,حساسیت فصلی,حشرات موذی...:w74:

کلا اتفاقای بدی هم واسم میفته.خیلی دلم پاییز میخاد

• Like 14
لینک به دیدگاه

آدم عاقل یه اشتباه و 2بار تکرار نمیکنه :w16: تغییر و تحول ایجاد میکنم آدمای مغرور حذف آدمای دورویه حذف آدمای زود رنج حذف..........میرن که از کل زندگی حذف بشن:w02:چه زندگیه بشه این زندگی:hapydancsmil:خدایا شکرت

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...