رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

بعضی وقتا حس بچه ای رو پیدا میکنم که انگار تو یه خیابون شلوغ دست مامانشو ول کرده و گم شده, خیابونی که آدماش همه شون لباس مشکی تنشونه ساختمونای بلند که جلوی خورشید و نور و گرفتن وحس ترسی که تو وجود یه کودک ایجاد میشه ...

بین این همه غلط میترسم گم بشم درستو گم کنم بین آدمایی که میگن به پوچی رسیدیم میترسم اشتباهی دست خدارو ول کنم و گم بشم, کسی حس ترسمو درک نمیکنه جز خدا ,کم کم دارم از آدما میترسم از افکارشون میترسم تو این زمون درست بودن و درست ماندن سخت شده,

میترسم بزرگ مرد کوچیک( به تفسیر مامانم )تو این زمون اشتباهی بشه........خدایا کمکم کن اشتباهی نشم.....

لینک به دیدگاه

عاشق نسیمم با این پست گذاشتنش :ws28:

...................................................

هر چی بزرگتر میشم سخت تر میشه ، شناخت ادمها و ... چقدر راحت دوستی رو کنار میزارن و دل میکشنن ، چقد راحت دو تا چهره پیدا میکنن ، چقد راحت بد میشن .

لینک به دیدگاه

دوستم خوابه

چراغا خاموش ــه اما پنجره بازه

اتاق تاریک اما بنجره بازه

فقط آسمونُ میبینم الان

ابری ــه :)

چقد دوست داشتم همین الان دو تا بال داشته باشم ازین تاریکی ــه برم تو آسمونِ ابری

بچلونم این ابرها رو که خیلی وقت ــه فقط بغض دارنُ نمیبارن

لینک به دیدگاه

به نظرم خیلی خوبه که وقتی آدم تو سن میانسالیه بتونه خودشو در حد یک بچه ده ساله کوچیک کنه شاید یکی از دلایلی با بچه های حتی 5 ساله میتونم کنار بیام سرگرمشون کنم همین باشه اما این فقط زمانی خوبه که در اختیار خودت باشه اما وای به روزی که کسی سی سالش باشه و واقعا در دنیای کودکی سیر کنه چنین شخصیت هایی واقعا برام مهوع هستن و وای به روزی که همچین شخصیتی بخواد خودشو بهت بچسبونه تا حدودی میتونی مدارا کنی احترام بذاری زمانی میرسه که واقعا باید خوردش کنی تا شاید به خودش بیاد

لینک به دیدگاه

... اینجا که میام عملا هیچ کار مفیدی انجام نمیدم.البته بقیه مواقع (دنیای واقعی)هم همینطور شدم

یه عالمه کار واسه انجام دادن دارم.اما هیچکدومشون رو انجام نمیدم...

واقعا نمیدونم چرا؟:icon_redface:

اصلا من چمه:4564:

امیدوارم خوب بشم.مثل قبل......

لینک به دیدگاه

نوشتن کی بود مانند .......

ولش کن حرفهای قلنبه نزنیم امشب

میدونین الان دارم فکر میکنم ماسکهای صورت اینروزها خیلی طرف دار پیدا کرده (البته ماسک ارایشی منظورم نیست اشتباه نشه) ماسکهای پوشش شخصیتی رو میگم حرف از ریا نیست حرف از قایم کردن هستش دوستان خوبه ها ولی دیگه شورشو دراوردیم شایدم دلیلش ترس باشه و یا غرور کاذب چه میدونم ولی خوب نیست نباید زیاد انجامش بدیم دوستان این میشه که صداقت کم کم میره و پشت سرشم نگاه نمی کنه....

لینک به دیدگاه

من ملک بودم و فردوس برین جایم بود.آدم آورد در این دیر خراب آبادم...خطاب به آدم:whistles:نمیبخشمت:ws3:والا به خدا

اما ازون فردوس برین چیزی یادم نمیاد:ws52:اما کاش یادمون بود اونوقت برای خوب بودن تلاش میکردم که دوباره بریم همونجا...

لینک به دیدگاه

فضای 3 بعدی با 2 محور عمود برهم در یک صفحه و یک محور عمود بر آن دو که خارج از صفحه آنها قرار دارد نمایش داده میشود. نیرو در فضا 3 مولفه عمود بر هم خواهد داشت.نیرو در فضا به 3 راه نمایش داده میشه.

:whistles::4564::whistles::banel_smiley_4::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

تا حالا نشده بود واسه دیدن صحنه فیلم گریه کنم ، امشب با دیدن صحنه ی فیلم فاطما گل گریه کردم:sad0: :4564: صحنه خداحافظی کریم از باباش ، خیلیاحساسی بود :4564:

همه ی ریملامم ریخت :4564:

لینک به دیدگاه

به دوستم میگم من مُردم، شماره ــمُ از تو گوشیت پاک میکنی؟

میگه نه میذارم تا دو سه سال

میگم نه راضیه اصلا پاکش نکن : (

زُل میزنه تو چشمام میگه تو بمیر، من قول میدم هیچ وقت پاکِش نکنم : |

لینک به دیدگاه

دارم یه تست که مشاور بهم داده پر میکنم اینقدر رفتارها تصمیمات و احساسات متناقض از خودم سراغ دارم که قطع به یقین میگه این طرف دیوانست ببرین تیمارستان

لینک به دیدگاه

"بی تفاوتی" ِ به مسائل رو همیشه برابر با "مرگ" خودم میدونستم ...

و الان...

یادگرفتم که نسبت به بعضی [خیلی]چیزها باید مُرد[بی تفاوت بود.]:ws37:

لینک به دیدگاه

میکن تنهایی خوب نیست اما من میگم بد نیست .

گاهی کسایی کنارت هستن ، کسایی بهت نزدیکن که نباشن بهتره . ارامشت بیشتره. از بودنشون خوشحال نیستی ، خیلی نزدیکن اما همون اندازه هم بی احساس :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...