رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

زنگ زدم به دوستم ميگم بچه داداشت به دنيا اومد؟ميگه آره،ميگم به سلامتي اسمشو چي گذاشتين؟ميگه زهرا!گفتم مگه دختره؟!گفت پ نه پ پسره براي تحول اسم دختر روش گذاشتيم!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زنگ زدم ۱۱۰ میگم اقا دزد اومده اینجا ... میگه چیزی هم برده؟! پـَـــ نــه پـَـــ یه سری خورده ریز واسمون اورده ... گفتم زنگ بزنم ببینم اگه اونجاس گوشی رو بدید ازش تشکر کنم !

:ws47:

طرح آمارگیری خانوار: - شما چند تا بچه دارین؟ - دو تا - ولی تو شناسنامه که نوشته سه تا. - اونو میگی؟ دکور خونست. کامپیوترو خریدیم تو کارتونش بود. اشانتیونه کامپیوتره. فقط وقتهایی که اینترنت قطع میشه میره بیرون یه دوری میزنه

زنگ زدم به کسی که میاد برای نظافت خونه، بهش میگم کی میتونی بیای خونه ما؟ میگه واسه نظافت و اینا ؟! پـَـــ نــه پـَـــ یه بطری جک دنیل گرفتم میخوام تا صبح بشینیم دور هم حال کنیم :ws47:

لینک به دیدگاه

به مامانم میگم: میای پشت گردنمو بزنی؟ میگه آره! با تیغ بزنم فقط؟ میگم : پـَـــ نــه پـَـــ با ساطور بزن! سرمم یه هفته تو کوچه خیابون بگردون واسه عبرت کسایی که سلمونی نمی رن...!!!

لینک به دیدگاه

امروز سرکلاس یکی از بچه ها تیکه انداخت استاد گفت اسمت چیه؟رفیقمون گفت استاد میخوای منفی بدی .استادم گفت پـَـ نـَـ پـَـ میخوام جلوی اسمت علامت بزارم برای المپیاد نخبگان کشور

لینک به دیدگاه

تنهایی داشتم کمد اتاقمو جابجا میکردم مثل هرکول دودستی کمدمو تو بغل میگرفتم جابجاش میکردم مادرم از راه رسید پرسید کمدتو جابجا میکنی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ دلش گرفته بود بغلش کردم دلداریش بدم !

لینک به دیدگاه

جمعه كویر بودم تو گوشیم ماسه رفته خراب شده. دیروز بردم گارانتی ، میگه گوشیتون خرابه؟ گفتم پـَـ... گفت : خفه شو بی شخصیت ، بفرمااا بیــــرون آقاااا!!! گفتم میخواستم بگم پـَـرت شدم رو رمل های كویر ، احتمالا توش ماسه رفته باشه! طرف دوساعت عذر خواهی كرده ، میگه پس آوردین درستش كنیم؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ مرگ مغزی شده آوردم اعضای قابل اهدای سالمش رو بردارین..!

لینک به دیدگاه

یه آگهی استخدام تو روزنامه دیدم زنگ زدم می گم:سلام راجع به آگهیتون تماس گرفتم!منشیه میگه:می خواین استخدام بشین؟میگم: پـَـ نـَـ پـَـ می خوام ببینم چند نفر رو استخدام کردین،شماره موبایلاشونو بگیرم به همشون تبریک بگم...

لینک به دیدگاه

سر جلسه امتحان به دختره میگم سواله 8 چی میشه؟

میگه تقلب میخوای؟

میگم پـَـــــــ نَ پــَــــــــ میخوام ببینم سطح علمیت درچه حد با خانواده بیایم خواستگاریت

لینک به دیدگاه

دیشب رفتیم استخر، می خواستیم کفشارو تحویل بدیم کلید بگیریم،

طرف می گه شما هم کفش دارین؟؟

پـَـَـ نَ پـَـَــــ طرح حرم تا حرم بوده پابرهنه اومدیم ثواب ببریم

لینک به دیدگاه

رفتم بانک...پسره وایساده توو صف منتظر....میگم آقا شما هم توو صف هستین؟؟

آقاهه گفت بله.......اما من توو دلم گفتم"...پ ن پ.....وایسادم مردمو نگاه کنم ببینم چه جور پول میگیرن منم یاد بگیرم برا آیندم خوبه"....

لینک به دیدگاه

- رفتيم غار عليصدر. به رفيقم خفاش نشون دادم. ميگه واي خفاشه! پــ نه پـــ بتمن بود. اجاره خونه گرونه اينجا سکونت دارن فعلا!!!

لینک به دیدگاه

دم دستشويي عمومي واستادم تا نفر قبلي بياد بيرون، اومده بيرون، ميبينه دارم پيچ و تاب ميخورم ميگه دستشويي داري؟؟

ميگم پـــ نه پـــ ، دارم با صداي موزيکي که نواختي تمرين رقص عربي ميکنم!

لینک به دیدگاه

دوستم اومده صاف رفته نشست رو بالشم! میگم:راحتی‌؟ میگه: بلند شم یعنی‌! میگم: پـَـَـ نَ پـَـَـــ بشین قالب باسنت شه یه موقع گم شدی واسه تشخیص هویت ازش استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

رفیقم اومده خونمون! وضو گرفته میخواد نماز بخونه!می پرسه قبله کدوم طرفه؟!

میگم:میخوای نماز بخونی؟! میگه: پـَـ نـَـ پـَـ میخوام دیش ماهوارتو تنظیم کنم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...