رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

(یه توپ دارم قلقلیه )

پ نه پ شش ضلعی نامنتظمه!

( میزنم زمین هوا میره )

پ نه پ می خواستی زمین و حفر کنه برسه مرکز زمین!

...

( نمی دونی تا کجا میره )

پ نه پ می دونم نمیگم که ریا نشه!

( من این توپو نداشتم )

پ نه پ داشتی ، رو نمی کردی!

( مشقامو خوب نوشتم )

پ نه پ همش برو دنبال یللّی تللّی!

( بابام بهم عیدی داد )

پ نه پ می خواستی روز مادر بهت کادو بده!

( یه توپ قلقلی داد )

پ نه پ می خواستی یه دونه بی ام 730 بهت بده!

لینک به دیدگاه

استاد داره در مورد زیر سازی راه صحبت می کنه یکی پرسید استاد رو سازی با آسفالته؟ یکی از بچه ها گفت پـَـــ نــه پـَـــ با چمن رو سازی می کنن که وقتی با موتور تصادف می کنی می خوری زمین پاهات درد نگیره

.

.

.

.

کارگر ساختمون تو یه حادثه دستش از آرنج قطع شده بود ولی دکترا تونسته بودن پیوندش بزنن! بعد خبرنگار خوشحال رفته جای یارو میگه آقا دستتون که قطع شد خون هم اومد؟!! طرف گفت پـَـــ نــه پـَـــ ازش داشت دود بلند میشد

.

.

.

.

جمعه كویر بودم تو گوشیم ماسه رفته خراب شده. دیروز بردم گارانتی ، میگه گوشیتون خرابه؟ گفتم پـَـ... گفت : خفه شو بی شخصیت ، بفرمااا بیــــرون آقاااا!!! گفتم میخواستم بگم پـَـرت شدم رو رمل های كویر ، احتمالا توش ماسه رفته باشه! طرف دوساعت عذر خواهی كرده ، میگه پس آوردین درستش كنیم؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ مرگ مغزی شده آوردم اعضای قابل اهدای سالمش رو بردارین..!

لینک به دیدگاه

غضنفر به نامزد خارجیش میگه i love u نامزدش میگه ilove u too غضنفرمیگه ilove u 3 نامزدش میگه what‎?‎ غضنفر میگه پـَـــ نــه پـَـــ کیلو وات مگا وات بامن یکی بدو نکن !

لینک به دیدگاه

جمعه كویر بودم تو گوشیم ماسه رفته خراب شده دیروز بردم گارانتی ، میگه گوشیتون خرابه؟ گفتم پَ ... گفت : خفه شو بی شخصیت ، بفرمااا بیــــرون آقاااا!!! گفتم میخواستم بگم پـرت شدم رو رمل های كویر، احتمالا توش ماسه رفته باشه! طرف دوساعت عذر خواهی كرده ، میگه پس آوردین درستش كنیم؟ گفتم پَ نه پَ ، مرگ مغزی شده آوردم اعضای قابل اهدای سالمش رو بردارین ... !

لینک به دیدگاه

سوسكه را كشتم جنازشو ورداشتم ببرم بندازم بيرون. مامانم بين راه نگاه ميكنه ميگه كشتيش؟

ميگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو دستشويي خوابش برده بود دارم ميبرمش تو رختخوابش بخوابه

لینک به دیدگاه

تنهایی داشتم کمد اتاقمو جابجا میکردم مثل هرکول دودستی کمدمو تو بغل میگرفتم جابجاش میکردم مادرم از راه رسید پرسید کمدتو جابجا میکنی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ دلش گرفته بود بغلش کردم دلداریش بدم !

لینک به دیدگاه

گاو اولي ميگه : ماااااااااااااا

گاو دومي ميگه: ماااااااااااااااااا؟!؟!؟!

گاو اولي ميگه پ ن پ اونا!!!!!!!!!!!:ws47::ws47:

لینک به دیدگاه

خربزه خريدم اومدم خونه،خواهرم ميگه خربزه است؟ميگم پَـــ نَ پَـــ هندونه است داره مسخره بازي در مياره

لینک به دیدگاه

طرف زنگ زده ميگه کجايي؟ ميگم تو چمران گير کردم. ميگه بزرگراه چمران؟ پـَــــــــ نَ پَــــــــ خونه آقامصطفي شام دعوتيم گيردادن نميزارن بيايم

لینک به دیدگاه

رفتم پيش مامان بزرگم ميگم خسته نباشى ننه دارى بافتنى ميبافى؟ ميگه پَــ نَ پَـــ دارم سبزه گره ميزنم بختم باز شه يکى بياد بگيرتم!!!

لینک به دیدگاه

میخوایم بریم خونه ی جدیدمون ، مامانم میگه این همه اثاثو باید با کامیون ببریم ؟!! میگم : پـَـــ نــه پـَـــ راست کلیک کن ، کاتشون کن ، برو تو خونه جدیده پیست کن !

لینک به دیدگاه

دیروز رفتم نون بربری گرفتم اومدم خونه بابام گفت نون بربریه؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ بیسکویت خانوادست !

.

.

.

دوستم پریده تو استخر داد میزنه میگه شنـــا کنم؟ میگم پـــ ن پـــــــ بزار آهنگ تـایتـانیک بزارم آروم غرق شو..!

.

.

.

خانم سرشمار اومده تو دفتر شرکت می گه اینجا کار می کنید بابام گفت پـَـــ نــه پـَـــ اینجا ولیم بی کار و بی خیال نشستیم داریم واسه هم خاطره تعریف می کنیم

لینک به دیدگاه

معلمم اومده خونمون تمبکمو ديده ميگه تمبکه؟ ميگم پَـــ نَ پَـــ ساکسيفونه روش پوست کشيدم گردو خاک نره توش .ميگه منظورم اينه که ميزني؟ ميگم پَـــ نَ پَــــ اون زورش زياد تره اون منو ميزنه ميگه بيخيال درسو شروع کنيم؟ ميگم پَــ نَ پَـــ من تنبک ميزنم شمام برقص با هم پول در بياريم. بعدش بابام اومده ميگه اِ حاااامد ايشون معلمتونه؟ ميگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ ايشون دوست دخترمه به خاطره گروني پول نداره ريشاشو بزنه

لینک به دیدگاه

زنه رفته دکتر زنان ، دکتر ازش ميپرسه بچتون لگد هم مي زنه ؟ زنه جواب ميده پَــ نَ پَــ، فحش خواهر مادر ميده

لینک به دیدگاه

امروز سر کلاس پرژکتور کج شده بود و همه نوشته ها کج

یکی از بچه ها رو فرستادیم که بگه بیان درست کنن

طرف وقتی اومده در کلاس می گه : بیام درست کنم ؟

یکی از بچه ها هم برگشت گفت : پ ن پ بزن درب و داغونش کن تا دیگه روشن نشه vahidrk.gif

لینک به دیدگاه

احمد: مامان! اجازه می دهی بروم با اکبر بازی کنم؟ مادر: نه پسرم، اکبر بچه خوبی نیست. آدم باید همیشه با دوست بهتر از خودش بازی کند. احمد: پـَـــ نــه پـَـــ اجازه بدهید اکبر بیاید با من بازی کند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...