رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

.همسایمون عروسی داشتندوستم خونمون بود هی سروصداشون میومد.دوستم گفت عروسیه؟ پـَـ نـَـ پـَـ همسایمون سرخ پوسته مراسم خاص خودشونه !

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوازده شب رسیدم دم خونه کلید نداشتم به داداشم زنگ زدممیگم یواش درو باز کن بقیه بیدار نشن .میگه در خونه رو؟

پَـــ نَ پَـــ در یخچالو!!! سر شب گرمم بود رفتم پشت تخم مرغها !.

لینک به دیدگاه

تو توالت بودم و تو حال خودم.. یک هو یکی محکم زد به در …. گفتم بله .. دیدم داداشمه میگه اه تو اونجایی !!!

گفتم پـَـ نـَـ پـَـ این صدای منشی توالته .. لطفا بعد از شنیدن بوق بفرمایین داخل.

لینک به دیدگاه

بچه رو از بیمارستان آوردیم خونه بعد خوابوندیمش.فک و فامیل اومدن عیادت. یکی میگه ای جان بچه خوابه؟

پـَـ نـَـ پـَـ گذاشتیم شارژ بشه آخه گفتن اولش که میخواینشارژ کنین چند ساعت خاموشش کنین! :whistle:

لینک به دیدگاه

«پ نه پ» به سبک سرشماری

مأمور بنده خدا آمده دم در سوال‌هایی میکنه که جواب همشون میتونست یه «پ نه پ» توپ باشه. نمونه ای از سوال‌هایی که ازم پرسید رو براتون می‌نویسم که ببینید حق با من بود یا نه. بعد ببینید.

من چه حرصی خوردم که نمیتونستم این «پ نه پ»ها رو بهش بگم و مجبور بودم جواب‌های احمقانه به این سوالها بدم. موقعیت خونه ام رو میگم که بتونین تصور کنین. طبقه پنجم یک برج ۱۵ طبقه.

مامور سرشماری: منزل شما به آب لوله کشی مجهز هست؟

من: «پ نه پ»، چاه داریم توی زیرزمین با دلو آب میکشیم میاریم بالا.

مامور سرشماری: این که توی قسمت فرزند نوشتین دخترتونه؟

من: «پ نه پ»، دختر همسایمونه، من چون عقده بابا بودن دارم، روزا میاد اینجا من ادای باباشو در میارم.

مامور سرشماری: آیا شما شهرنشین هستین؟

من: «پ نه پ»، اینجا برره ست، ما تابلوش رو عوض کردیم گذاشتیم الهیه.

مامور سرشماری: سرویس بهداشتی داخل منزل هست؟

من: «پ نه پ» هر کی هرجا دلش خواست خودش رو ول میکنه

مامور سرشماری: پنجره نورگیر داخل منزل هست؟

من: «پ نه پ»، تمامش رو گل گرفتیم که خودمون رو آماده کنیم واسه خواب زمستانی

مامور سرشماری: سند منزلتون مسکونیه؟

من: «پ نه پ» تجاریه، منتها ما چون عقل نداریم، ازش مسکونی استفاده میکنیم.

مامور سرشماری: آیا منزل شما مجهز به سیستم سرمایشی، گرمایشی هست؟

من: «پ نه پ»، هم دیگر رو موقع گرما “فوت” میکنیم موقع سرما “ها” میکنیم

مامور سرشماری: منزل شما اتاق خواب دارد؟

من: «پ نه پ» ما از اونجایی که مرتاضیم، شبا روی نرده تراس میخوابیم.

مامور سرشماری: برای روشنایی منزلتان از نیروی برق استفاده میکنید؟

من: «پ نه پ»، دوتا مشعلدار استخدام کردیم، شبا میان خونمون رو روشنایی میبخشن

:4564:

لینک به دیدگاه

پام شکسته رفتم دکتر میگه ضربه خورده؟؟؟؟؟؟؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ خوابم "سنگین" بود تختم شکست .....بعد از خواب "پریدم" پام شکست

لینک به دیدگاه

مامور سرشماری : آیا منزل شما مجهز به سیستم سرمایشی، گرمایشی هست؟ من : پـَـــ نــه پـَـــ هم دیگر رو موقع گرما فوت میکنیم موقع سرما ها میکنیم

لینک به دیدگاه
مامور سرشماری : آیا منزل شما مجهز به سیستم سرمایشی، گرمایشی هست؟ من : پـَـــ نــه پـَـــ هم دیگر رو موقع گرما فوت میکنیم موقع سرما ها میکنیم
خسته نباشید
لینک به دیدگاه

به منشی اداره ميگم لطفا شماره فلاني رو برام بگير . ميگه گرفتم وصل کنم؟ گفتم پَه نه پَه چندتا فوت کن بعد سریع قطع کن!

لینک به دیدگاه

سوار تاکسی شدم رسیدیم سر خیابون. گفتم مرسی. آقا می گه پیاده می شین؟ می گم پَه نه پَه خواستم بابت زحماتی که میکشی ناغافل ازت تشکر کنم و جو را عوض کنم.!!!

لینک به دیدگاه

انگشتمو بريدم خون مياد ازش دارم چسب زخم ميزنم بهش مامان سر رسيده ميگه چي شده!انگشتتو بريدي؟نگاش كردم ميگه خون مياد ازش؟اون چيه دستت!چسب زخمه؟گفتم پـَـــ نــه پـَـــ انگشتم چند روزه بد خلق شده اصلا.دسشوييشو نمگيه بهم!كلافم كرده بخدا!الانم دارم پوشك پاش ميكنم!

لینک به دیدگاه

طی قطع اینترنت با سرویس پشتبانی تماسی داشتم و از ایشان سوال نمودم شبکه تان دچار مشکل است که ایشان جواب دادند په نه په می خواستم ببینیم شما احوال پرس ما هستید یا نه ؟؟

لینک به دیدگاه

اینترنتم قطع شده بود که زنگ زدم پشتیبانی میگه اینترنتتون قطع هست؟ نه په وصله ... میخواستم زنگ بزنم یه حال و احوالی بپرسم بهونه ای غیر از این پیدا نکردم...!

لینک به دیدگاه

وای عجب شهری، عجب آدم‌کشی پـَــ نــه پـَــ ماییم و صدها دل‌خوشی پســرانش جملگی فاســد شدند... پـَــ نــه پـَــ در کار حق وارد شدند... دختــران اینجا دمـا‌دم عاشـــق‌انــــد پـَــ نــه پـَــ دنبال درس و کوشش‌اند پــهلوانــان وطــن را می‌کــُـشنــد... پـَــ نــه پـَــ حلوا و حلوا میکنند...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...