رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رفتم داروخانه ميگم باند دارين ميگه واسه زخم؟ نــَ پـَـَــــ باند فرودگاه حياط خونمون خراب شده بابام همينطوري داره با هواپيماش دور خونه مي چرخه !

لینک به دیدگاه

رفتم حموم داد زدم میگم این آب چرا ســـــــــرده؟!!!! بابام میگه داری دوش میگیری؟ پـَـــ نــه پـَـــ دارم تمرین های دوره غواصی رو تو تشت دوره میکنم!

لینک به دیدگاه

نفس نفس زنون خودم رو رسوندم به اتوبوس ... راننده میگه می خوای سوار شی؟! پـَـــ نــه پـَـــ اومدم سفر خوشی رو براتون آرزو کنم

لینک به دیدگاه

سر سفره عقد ، حاج آقا ميگه آیا بنده وکیلم ؟ عروس ميگه پـَـــ نــه پـَـــ حالا شما نميخواد مدرکتو ب رخ شوهر من بکشی!!!!!

لینک به دیدگاه

یارو میره دستشوئی زنانه میگیرنش میگن کوری نمیبینی زنونست؟ میگه: پـَـــ نــه پـَـــ میبینم منتها چکار کنم اونجا نوشته: زنا، نه! اونطرف هم نوشته: مردا، نه

لینک به دیدگاه

دوستم پاش خورده ب اگزوز موتور،ناجور سوخته،ميره بيمارستان پرستاره اومده میگه واااای سوختی؟ میگه پـَـــ نــه پـَـــ رفتم مرحله بعد!!!!!!

لینک به دیدگاه

دیشب با دوستم داشتیم حکم بازی میکردیم ... بی بی انداختم ... میگه بی بی بازی کردی؟

پ ن پ انداختم وسط یه شوهر خوب واسش گیر بیاریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...