رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان

ساعت ١١ اومده خونه ، مامانش میگه الان اومدی ؟؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ ۲ساعت پیش اومدم ، الان تکرارش داره پخش میکنه :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خودشو رو بدو بدو به اتوبوس رسونده راننده میگه میخوای سوار بشی ؟ میگه پـَـــ نــه پـَـــ میخوام براتون سفر خوشی رو آرزو کنم !!!! :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

دراز کشیده بوده لب استخر ... دوستش میگه آفتاب می گیری؟میگه: پـَـــ نــه پـَـــ با خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس ! :biggrin:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

دارم کف اتاق قلم مورچه کش میکشم داداشم میگه میخوای بکشیشون میگم : پـَـــ نــه پـَـــ یکی از مورچه ها ریاضیش ضعیفه دارم باهاش انتگرال نامعین کار میکنم پایه اش قوی شه :viannen_38:

لینک به دیدگاه
طغرل

عمو قاسم این پیراهن رو خودت خریدی

عمو قاسم : پ ن پ تو خریدی :lol:

یاد جکهایی افتادم که من و بچه خواهرم درست میکنیم

کم کم قصه میشه یه ساعت طول میکشه:ی

سرکلاس دستمو بالا بردم از استاد سوال بپرسم میگه سوال داری:

پ ن پ میخوام خطوط کف دستمو نشونت بدم فالم بیگیری

لینک به دیدگاه

رفتم انتشارات دانشگاه میگم کتاب تفسیر میخوام

میگه واسه درس تفسیر میخوای بگیریش ؟؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ میخوام با بچه ها تو حیاط جمع شیم مسابقاتشو برگزار کنیم

لینک به دیدگاه

سر جلسه امتحان به دختره ميگم سواله 8 چي ميشه؟ميگه تقلب ميخواي؟ميگم: پَـــ نَ پــَـَـَـــ ميخوام بنم سطح علميت درچه حده با خانواده ايم خواستگاريت

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

با دوستم رفتیم باغ وحش،جلوی قفسِ شیر وایسادیم. دوستم میگه:شیرِه؟ میگم:پَــــ نَ پَــــ... گربه اس باباش مرده ریش گذاشته :vahidrk:

لینک به دیدگاه

صبح پای سرویس داشتمم از سرما یخ میزدم, همکارم میگه یعنی سردته؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ دیشب ذرت مکزیکی خوردم الان دارم موجشو میزنم s33.gif

لینک به دیدگاه

بچه داییم به دنیا اومده. همه خوشحال و اینا. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بذارین؟میگم...اگه شما صلاح بدونین (ستاد مبارزه با فتنه ی پـَـــ نــه پـَـــ – واحد احترام به بزرگتر)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...