رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان

شب جمعه بود تیپ زدم که برم با دوستام بیرون خوردم به پست گشت ارشاد ...

خواهر ب.س.ی.ج.ی میگه کلی‌ به خودت رسیدی که خوشگل شی جلب توجه کنی‌؟

پَ نه پَ از صبح دارم به خودم میرسم که بیام اینجا تو منو بگیری ببری پاسگاه تا صبح دوره هم به سیبیلای تو بخندیم :w58:

(این آخریه فک کنم اخطار داشته باشه!:icon_pf (34):)

لینک به دیدگاه

داشتم چایی می خوردم رفیقم یه مگسا زد صاف افتاد توی چایی گفت:آخ افتاد تو چاییت؟؟!! گفتم پـَـ نـَـ پـَـ خودش پرید اینتو غسل کنه...

لینک به دیدگاه

رفتیم با دوستم شمال.. با ترس میگه حالا بریم تو اب شنا کنیم؟ پـَـ نـَـ پـَـ الان میگم حضرت موسی بیاد با عصا دریا رو بشکافه تو برو توش قدم بزن

لینک به دیدگاه

تو جنگل داشتیم پیاده روی می کردیم یهو صدای غرش خرس اومد دوستم گفت: رضا خرس بود؟

گفتم : پـَـ نـَـ پـَـ متین دو حنجره بود داشت صداشُ تو هوای آزاد چک می کرد!!!

لینک به دیدگاه

زنگ زدم به دوستم میگم یه شعر گفتم بیا بریم انجمن. میگه انجمن شعر؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ انجمن ترک اعتیاد. من می خونم شما دس بزنین

لینک به دیدگاه

لپ تاپم رو بردم نمایندگیش می گم ضربه خورده کار نمیکنه، یارو میگه ضربه فیزیکی؟!!

پـَـَـ نــه پـَـَـــ بی محلی کردم یکم، ضربه روحـــی خورده!

لینک به دیدگاه

دوستم گفت هر وقت نا امید شدی برو کوهستان و داد بزن امیدی هست؟ جواب میاد هستـــ هستـــ هست ..... من هم رفتم کوهستـان و داد زدم امیدی هست؟ جواب اومد پـَـَـ نــه پـَـَــــ پـَـَـ نــه پـَـَــــ پـَـَـ نــه پـَـَـــــ

لینک به دیدگاه

دارم خاطره میگم به دوستم میگم جنگ بودیم خمپاره اومد طرفم ، یارو گفت سنگر بگیرید ! میگه تو سنگر گرفتی؟ میگم پـَـــ نــه پـَـــ خمپاره خورد بهم مردم، توهم الان توهم زدی داری با خیار حرف میزنی گفت: دِ نه دِ آخه من خودمم اونجا بودم سنگر نگرفتم ، معلوم نی تو با کی حرف میزنی

:ws47:

لینک به دیدگاه

دارم به طرف میگم:ساعت 12 شب قراراه خوشگلارو بدزدن,یه وقت نری بیرونا,میگم:یعنی میدزدنم؟ پـَـــ نــه پـَـــ نمیبرنت ضایع میشیاااااااا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...