رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

در حال ماهی گیری به دوستم میگم:یه نخ سیگار به من بده.میگه:میخوای بکشی؟ پَ ن پ میخوام بزنم سر قلاب واسه ماهیا که کام بگیرن...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رفتم سلمونی میگم برام مدل رونالدویی بزن میگه کریس رونالدو؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ رونالدو برزیلیه رو بزن .. فقط یه کم تو زحمت میفتی

لینک به دیدگاه

سر کلاس استاد به دوستم که کنار پنجره بود اشاره کرد و گفت: پنجــره!! دوستم گفت:یعنی ببندمش ؟! استاد گفت: پـَـــ نــه پـَـــ پنجـِـره دَن داش گلير آي بري باخ، بري باخ و بخون بچه ها هم بیان وسط، آنتراکت دادم!.

نصف صورتم ورم کرده رفتم دکتر، دکتره می گه آبسه کرده؟

::میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ باده اون ور صورتم خوابیده!!!

دارم فیلم گریه دار میبینم , گریه میکردم , مامانم اومده می گه فیلمش گریه داره ؟

پ نه پ خنده داره من دارم گریه می کنم کارگردانشو ضایع کنم !

میخواستم مسواک بزنم...مامانم میگه:میخوای مسواک بزنی؟

میگم:بله مادر جون....

میگه:خمیر دندون زدی روش؟گفتم بله مادر جان...!

میگه:خاک تو اون سرت که این همه موقعیت پَــ نه پَـــ درست کردم واست، استفاده نکردی

لینک به دیدگاه

رفتم بازار به یارو میگم 20 لیتر آسیتون میخوام ... میگه مصرف صنعتی داری؟! میگم پـَـــ نــه پـَـــ دوست دخترم 1000 پاست واسه لاک انگشتاش میخوام

لینک به دیدگاه

رفتم دکتر ، میگم آقای دکتر دیشب این دندونه نذاشت ما بخوابییم ، بهم میگه : مگه درد می کرد ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ شب قدر بود تا صبح دعا می کرد

دیروز یه اگهی دادم روزنامه واسه فروش ماشین ... نوشتم صفره

یارو زنگ زده میگه آقا مدلش صفره ...!!؟

پَ نه پَ انضباطش صفره ... خیلی ماشینه بدیه ...

لینک به دیدگاه

یه روز تموم واسه دختره وقت گذاشتی،کاری نبوده که براش نکرده باشی، آخر شب بر میگرده میگه : حالا میخوای باهام دوست شی؟

پـَـــ نــه پـَـــ میخوام رکورد گاگولترین پسر دنیا رو تو گینس ثبت کنم !

انصافا اندش بود:ws28:

لینک به دیدگاه
یه روز تموم واسه دختره وقت گذاشتی،کاری نبوده که براش نکرده باشی، آخر شب بر میگرده میگه : حالا میخوای باهام دوست شی؟

پـَـــ نــه پـَـــ میخوام رکورد گاگولترین پسر دنیا رو تو گینس ثبت کنم !

انصافا اندش بود:ws28:

چه خوشت اومده!

حالا شما رکورد زدین؟:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

مرغ عشقم مرده و درحالي كه پاهاش روبه بالاس افتاده كف قفس. دوستم اومده مي گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ بهـــش گفتم: پـَـــ نــه پـَـــ كمر درد داشته دكتر گفته بايد طاق باز دراز بكشه كف قفس

لینک به دیدگاه

روزنامه نوشته زن وشوهري دراثر گاز گرفتگي جان باختند! طرف میگه یعنی خفه شدن؟

پـَـــ نــه پـَـــ اینقد همدیگرو گاز گرفتن مردن!

لینک به دیدگاه

زنگ زدم نگهبانی میگم یه قرص ژلوفن برام بیارید ... میگه ؟ واسه خودتون می خواید؟؟ پ ن واسه بابام میخوام داروخونه زده .. نگه تازه تاسیس شده باید کمک کنم مواد اولیه جور کنم براش...

لینک به دیدگاه

رفتم بانک قبض جریمه رو دادم به رفیقم که اونجا مشغوله پرداختش کنم

میخنده و میگه : اااااا پلیس تو رو جریمه کرده ؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ همسایه بغلیو جریمه کرده ، قبضشو گذاشته زیر برف پاک کن ماشینم ، منم اومدم پرداخت کنم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

شب کیسه زباله رو گرفتم دستم ، ببرم سر کوچه بندازم تو سطل زباله

رفیقم منو دیده میگه : آشغالا رو میبری بندازی تو سطح آشغال ؟

میگم : پـَـــ نــه پـَـــ گرفتم دستم و اومدم تو کوچه که پز بدم ما هم تو خونمون زباله پیدا میشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...