رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رفتم سوپر مارکت میگم یه نوشابه بزرگ بده … میگه یعنی خانواده باشه ؟!

پَ نه پَ مجردم بود اشکالی نداره … فقط محجوب باشه … اهل نماز و روزه

لینک به دیدگاه

ماشینه دختره پشت چراغ قرمز پنچر شده.همه عصبانین رفتم پنچریشو بگیرم میپرسه اومدی پنچریشو بگیری؟

پـَـــ نــه پـَـــ اومدم به مسابقات رالی کشوری دعوتت کنم

لینک به دیدگاه

میگه میای بریم بیرون میگم نه نمیام میگه چرا میگم حال نداری میگه واقعا حال نداری؟

پـَـــ نــه پـَـــ تازه پذیراییو و دستشویی هم نداریم کجاشو دیدی همش اتاق خوابه

لینک به دیدگاه

تو راه بهشت زهرا پسره کنار چندتا دسته گل نشسته بود...شیشه رو دادم پایین گفتم فروشیه؟؟

گفت پـَـــ نــه پـَـــ نمایشگاه دائمی گل و گیاهه !!

لینک به دیدگاه

دارم ميرم تو دانشگاه يارو دم در جلومو گرفته ميگه آقا شما دانشجوي همين دانشگاهيد؟ ميگم پـَـــ نــه پـَـــ دانشجوي دانشگاه آکسفوردم، 1واحد انقلاب رو اينجا مهمون گرفتم !

لینک به دیدگاه

نصف شبی رفتم اب بخورم رفیقم مثل روح پشت سرم ظاهر شده!! داد زدم میگه ترسیدی؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ نه که خیلی وقت ندیدمت از خوشحالی داد زدم!!!

لینک به دیدگاه

داداشم تو حموم زده زیر آواز، بهش میگم میشه نخونی؟ میگه صدام بده؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ میترسم آب بپره تو گلوت خفه شی یکی از استعدادهای موسیقی کشورو از دست بدیم!!

لینک به دیدگاه

از پسره میپرسم خیابونی که لوازم یدکی ماشین میفروشن کجاست؟میگه واسه ماشینت میخوای؟ پـَـــ نــه پـَـــ واسه خر کدخدا میخوام بهش کادو تولد بدم!

لینک به دیدگاه

رفتم گل فروشی، می گم ببخشید، کاکتوس هم دارید؟ می گه واسه دکور می خواین؟s37.gifs29.gifs700.gif پـَـــ نــه پـَـــ تو خونمون شتر پرورش می دیم، می خوام یه وقت احساس غربت نکنن، حس کنن خونه خودشونه!

لینک به دیدگاه

آشغال رفته تو چشمم به مامانم میگم حالا چی کار کنم؟!!!با یه دستمال دربیارمش خوب میشه؟!!میگه پـَـــ نــه پـَـــ ساعت 9 برو بشین دم در تا بیان ببرنش!

لینک به دیدگاه

پسره اومده خواستگاریم میگم من الان می خوام درس بخونم میگه یعنی چند سال دیگه میخوای ازدواج کنی پـَـــ نــه پـَـــ 10 دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونم درسم تموم میشه!!!! s37.gif

لینک به دیدگاه

سوار اتوبوس شدم، کرایه اش سی صده، وقته پیاده شدن ۲ تا دویستی دادم راننده،بر گشته می گه یه نفری؟؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ دو نفریم، می خوایم گولت بزنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...