رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

قاتل روح ا.. داداشی به قاضی میگه : آقای قاضی حالا منو اعدام میکنین؟

پَ نَ پَ میری مرحله بعد با محراب فاطمی مسابقه میدی:4chsmu1:

سوپر قدیمی:texc5lhcbtrocnmvtp8

بابام از اداره زنگ زده خونه بعد کلی احوال پرسی میگه معین خودتی؟ میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ به سیستم تلفنباک بانک تجارت خوش آمدید برای پرداخت قبوض شماره 1،برای اطلاع از موجودی حساب شماره 2.... گفت زهر مار و قطع کرد. دیدم ظهر عصبانی اومد توی اتاق منم پای پـَـَـ نــه پـَـَــــ بودم گفت اگه یه بار دیگه بگی پـَـَـ نــه پـَـَــــ دیگه تو این خونه نمیخوابی....گفتم یعنی بیرونم میکنی بابا؟ گفت پـَـَـ نــه پـَـَــــ خونه رو عوض میکنم بزغاله!

غذا پریده تو گلوم با هزار بدبختی و اشاره دارم میگم بزن پشتم

میگه بزنم پشتت؟ ... پ نه پ منو حالا نوازش کن که این فرصت نره از دست!

حواسم نبود با صورت رفتم تو در، میگه ندیدیش؟

میگم پـــ نه پــــــ من دارکوبم می خوام با منقار یه سوراخ برا خودم باز کنم برم تو

سر جلسه امتحان به دختره ميگم سواله 8 چي ميشه؟ميگه تقلب ميخواي؟

ميگم پـَـــــــ نَ پــَــــــــ ميخوام ببينم سطح علميت درچه حد با خانواده بيايم خواستگاريت

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دارم مسواک میزنم بابام میگه : مسواک میزنی ؟؟ میگم بله مسواک میزنم . میگه بعدش میری بخوابی ؟؟ میگم بله میرم بخوابم . میگه خاک تو سرت اینهمه موقعیت پـَـــ نــه پـَـــ برات درست کردم استفاده نکردی

لینک به دیدگاه

رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بيارم،

مربيه ميگه: بچه رو ميبريدش؟

گفتم پَ نه پَ همينجا ميخورمش

سوپر دوبل قدیمی:w02:

میدونستم یکی اینو میگه :texc5lhcbtrocnmvtp8 گفتم که منم یه چیزی گفته باشم خو :texc5lhcbtrocnmvtp8

اشکال نداره،الان به این یکی هم گفتم دیگه:texc5lhcbtrocnmvtp8

دارم مسواک میزنم بابام میگه : مسواک میزنی ؟؟ میگم بله مسواک میزنم . میگه بعدش میری بخوابی ؟؟ میگم بله میرم بخوابم . میگه خاک تو سرت اینهمه موقعیت پـَـــ نــه پـَـــ برات درست کردم استفاده نکردی

اگین،سوپر قدیمی:texc5lhcbtrocnmvtp8

(مینا بیا بگو ینی چی!:texc5lhcbtrocnmvtp8)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

رفتم گوسفند زنده بخرم، يارو ميپرسه واسه قرباني ميخواييد؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ ميخوام نصبش كنم رو داشبورد ماشين بجاي خوشبوكننده و دكوري !

مادر دانش آموزِ اومده مدرسه....معلم بهش میگه با بچتون ریاضی تمرین کنین....میگه تو خونه؟....پَـــ نَ پــــ تو زمین های خاکی........اکثر قهرمانا از زمین های خاکی شروع کردن

به دوستم میگم فهمیدی مریم جدا شد؟؟؟ میگه از شوهرش؟؟

پـَــ نَ پـَـــ چسبیده بود کف ماهیتابه کفگیر زدم جدا شد

لینک به دیدگاه

ميخواستم درو وا كنم كليدمو جا گذاشته بودم زنگ زدم ميگم كليد بنداز ميگه كليد؟ميگم پـَـــ نــه پـَـــ قفلو بنداز پايين من درو وا كنم:80x7izu87acutttcy9t

لینک به دیدگاه

دارم از یاهو مسنجر میام بیرون بهم پیام داده که: Do You Want to Exit? میگم: پـَـــ نــه پـَـــ دیدم خیلی با هم صمیمی شدیم گفتم سر شوخیو باهات باز کنم !!!

لینک به دیدگاه

مالید دو چشم و گفت : ها روز شده ؟

گفتم بخور این چای که لب سوز شده

پرسید به خنده عید فطر است مگر ؟

گفتم پَ نَ پ َ دوباره نوروز شده !

لینک به دیدگاه

گزارشگر صدا و سیما در حال تهیه گزارش از وضعت کار و اشتغال جوانان...سلام شما از وضعیت کاری جوانان راضی هستین؟؟بله...- خودتون کجا کار می کنید؟؟- تو گاوداری..!!!- کارگر هستین؟؟؟ - پـــ ن پـــ ... گـاویم... لباس کارگر پوشیدیم میخوایم از بیمه بیکاری استفاده کنیم!

لینک به دیدگاه

شعری از خیام

بگذار قلم را به غزل بسپارم/

شاید گره ای باز شود از کــــارم/

پرسید: مگر تو هم غزل می گویی؟/

گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ !! فقط رباعـــی دارم

لینک به دیدگاه

رفتم سوپری میگم نوشابه دارید یارو میگه نوشابه مشکی گفتم پـــ ... عصبانی شد گفت برو گمشو بیرون ....میگم آقا میخواستم بگم پنیرم میخوام یارو کلی معذرت خواهی کرده میگه پنیر کیلویی میخوای ؟گفتم پـَـَـ نَ پـَـَـــ متری میخوام!!!

لینک به دیدگاه

رفتم خونه دوستم کامپیوترش خرابه... میگم پاورت سوخته کامل! میگه یعنی یکی دیگه بگیرم ؟ میگم پَـــ نَ پَــــ سوختگیش جدی نیست پماد سوختگی بزنی خوب میشه

لینک به دیدگاه

به مامانم میگم: فکر کنم دیگه وقتشه از تنهایی در بیام،هر چی باشه بیست و شش سالمه مامان... میگه: یعنی زن میخوای پدرسوخته؟ میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ یه داداش توپول موپول میخواستم روم نمیشه مستقیم به بابا بگم..

لینک به دیدگاه

به داداشم میگم: خوابت خیلی سنگین،میگه: یعنی هر کاری میکنی بیدار نمیشم پـَـــ نــه پـَـــ خواستم بهت هشدار بدم تو که این همه خوابت سنگینه یهو تختت نشکنه بیفتی زمینs307.gifs307.gifs307.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...