رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

دیشب رفتیم استخر، می خواستیم کفشارو تحویل بدیم کلید بگیریم، طرف می گه شما هم کفش دارین؟؟

پـــ ن پــــــ طرح حرم تا حرم بوده پابرهنه اومدیم ثواب ببریم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از فیسبوک محمد علی ابطحی

به خاطر اينكه بازنشسته راديو تلويزيونم رفته بودم فروشگاه صدا و سيما. نگهبانه ميگه: ميخواي خريد كني؟ ميگم: پ نه پ ميخوام برم استوديو دوباره اعتراف كنم

لینک به دیدگاه

تی شرت « دی اند جی » پوشیدم ...داداشم میگه « دولچه ، گابانا » ست؟ میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ « داوود و غفوره »

رفتم به همسایه مون می گم تخم مرغ داری؟می گه می خوای غذا درست كنی؟پـَـَـ نَ پـَـَــــمی خوام بخوابم روشون تا جوجه بشن بفهمم مادر بودن چه حسی داره

سر كلاس دستمو بلند كردم استاد میگه سوال داری ؟پـَـَـ نَ پـَـَــــ " های هیتلر"

به داداشم میگم برو عصای آقاجون رو بیار؛میگه آقاجون میخواد بره مگه؟پـَـَـ نَ پـَـَــــ؛ میخواد به اذن پروردگار عصا رو تبدیل به اژدها كنه!!!!

به دوستم میگم یه ذره حجابتو درست كن ... میگیرن !میگه كی ؟ پلیس ؟پَـَـَـ نَ پـَـَـــــ دست اندركاران شبكه فشن تی وی!!!

لینک به دیدگاه

رفتم کتابخونه دانشگاه ، میگم شماره .... مجله .... بدید

میگه میخوای بخونی ؟

میگم پَـــ نَ پَــــ میخوام برگه هاشو پاره کنم موشک درست کنم ، باهم بازی کنیم

لینک به دیدگاه

یخ کردم،جدید بنویسید لطفا:texc5lhcbtrocnmvtp8

سگم رو بردم پیش دامپزشک، منشیش میگه سگتون مریضه؟میگم پـــَ نَ پـــَ خودم هاری گرفتم سگم گفت آشنا داره منو آورد اینجا معالجه کنه.

لینک به دیدگاه

رفتم کفاشی میگم : آقا واکس دارید؟ میگه: واسه کفشت میخوای؟ میگم: پـَـــ نــه پـَـــ میخوام باهاش پوستم رو استتار کنم برم سومالی ببینم واقعا قحطیه یا خالی بندیه!!

لینک به دیدگاه

ماشینم بنزین تموم کرد وسط جاده, واستادم دم جاده یکی ۲ لیتر بنزین از ماشینش بهم بده که فقط خودمو برسونم به یه پمپ بنزینی, یکی زد بقل گفت آقا بنزین برای ماشینت می خوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام باهاش خودمو آتیش بزنم

لینک به دیدگاه

پریشب تو خیابون میرفتم داشتم با فندکم بازی میکردم،

پلیس رد شده میگه اون چیه؟ فندکه؟میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ مشعل

المپیکه دارم میبرم لندن!! میگه پـَـَـ نَ پـَـَــــ و زهرمار، سوار شو بریم…

... ...

میگم کلانتری؟ میگه پـَـَـ نَ پـَـَــــ میبریمت لندن با پله و مارادونا

هم دوتا عکس بندازی

لینک به دیدگاه

رفته بودم پارک دیدم باغبونه داره گل میکاره .گفتم اقا داری گل میکاری؟ پَـــ نَ پَــــ دارم دنباله لنج طلای بانک انصار میگردم

لینک به دیدگاه

تو خیابون میرفتم یکی جلوم چاقوشو از جیبش در اورد.

گفتم: میخوای پولامو بگیری؟

گفت: پ نه پ ، نگاه کن من چاقو دارم ،تو نداری!

دلت بسوزه

لینک به دیدگاه
سگم رو بردم پیش دامپزشک، منشیش میگه سگتون مریضه؟میگم پـــَ نَ پـــَ خودم هاری گرفتم سگم گفت آشنا داره منو آورد اینجا معالجه کنه.

به دختره گفتم خيلي خوشگلي گفت چشمات خوشگل مي بينه گفتم پ نه پ واقعا خوشگلي

ماشینم بنزین تموم کرد وسط جاده, واستادم دم جاده یکی ۲ لیتر بنزین از ماشینش بهم بده که فقط خودمو برسونم به یه پمپ بنزینی, یکی زد بقل گفت آقا بنزین برای ماشینت می خوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام باهاش خودمو آتیش بزنم

هه هه هه

ببینید کی داره به بقیه میگه تکراری میزارید!!! :ws43:

پ ن پ های خودت که مال عهد هدهده، اینایی که نقل قول کردم تو اولین گروه پ ن پ ها بودن. :girl_yes2:

لینک به دیدگاه
هه هه هه

ببینید کی داره به بقیه میگه تکراری میزارید!!! :ws43:

پ ن پ های خودت که مال عهد هدهده، اینایی که نقل قول کردم تو اولین گروه پ ن پ ها بودن. :girl_yes2:

اینم همینطور :whistle:

هه هه هه :texc5lhcbtrocnmvtp8

برو خونتون بینم:2525s:

همشون جدیده چشات قدیمی میبینه:w02:

لینک به دیدگاه

سوار تاکسی شدم. یارو صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. میگم میشه صدای ضبطتونو کم کنید؟ میگه اذییتتون میکنه؟! پـَـــ نــه پـَـــ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...