رفتن به مطلب

verbena

عضو جدید
 • تعداد ارسال ها

  135
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1,111 Excellent

درباره verbena

 • درجه
  <b><font color="#0000CC" face="Tahoma">کاربر انجمن</b></font>
 • تاریخ تولد 6 آبان 1366

اطلاعات شخصی

 • نام واقعی
  مهدیه

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  سایر رشته ها
 • گرایش
  رباتیک
 • مقطع تحصیلی
  لیسانس
 • دانشگاه محل تحصیل
  صنعتی شاهرود
 • شغل
  امور اداری
 1. verbena

  جایزه مسابقه سوتی

  ..:5c6ipag2mnshmsf5ju3..:53tnkbetm2eof1u84pj..:biggrin: مرسیییییییییییییییییییییییییییییی
 2. جالب بود... بین ادویه جات یه فلفل میخوردیم ها!!!!:JC_thinking:
 3. verbena

  جایزه مسابقه سوتی

  این مسابقه ادامه داره؟؟؟ :lol:جایزش باعث ایجاد انگیزه شده برام.. :texc5lhcbtrocnmvtp8الان من میرم فینال؟؟؟:JC_thinking:
 4. روش میسون : حلقه: مسیر بسته ای که با شروع از یک نقطه به همان نقطه برسیم و از هیچ نقطه ای دو بار عبور نکرده باشیم . مسیر: رفتن از نقطه ای به نقطه ی دیگر بدون تشکیل یک حلقه بسته و بدون قطع یا عبور مجدد از نقطه در روش میسون حلقه ها را با نام های L1 تا L n نام گذاری کرده و سپس Δ و Δi را محاسبه کرده
 5. verbena

  جایزه مسابقه سوتی

  آلان... ممنون دیگه!!! بابت جایزه نفیسسسسسسسسسسسسسس... :icon_pf (34):
 6. verbena

  نقاشی با paint

  خدا رو شکر... غرق شدی چیه ... در شرف غرق شدنم... مگه خدا رو نمیبینی تو... پس چشم بصیرتت کوووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 7. verbena

  نقاشی با paint

  اااااااااااااااااا............... آخه چراااااااااااااااااااا؟؟؟ دوباره رفتم تو پیوست ضمیمه اشم کردم... درست شد؟؟
 8. verbena

  نقاشی با paint

  چشم بصیرت نمی خواد که... یعنی سیاه و سفیده قابل رویت نیست!!! خو دفعه بعد رنگی میکشم...:viannen_38:
 9. verbena

  نقاشی با paint

  ... این که افتاده تو آب کمک میخواد منم دیگه .. :icon_pf (44):خودمو کشیدم تو آب ... خودمو کشیدم... خوب نقاشیم مثل شما خوف نیست .. چرا بچه رو ضایع میکنید...:5c6ipag2mnshmsf5ju3 به جای مهدیه 10 ساله زیرش بنویسید .. مهدیه 2 ساله خوب حالا!!!:biggrin:
 10. verbena

  نقاشی با paint

  چه نقاشی های خوشگلییییییییییییییییییی... منم یدونه کشیدم...
 11. verbena

  ازدواج با فامیل یا غریبه ؟

  سلام.. مزيت ازدواج فاميلي در چيست ؟ اینکه شناخت وجود داره مزیت هستش چه اسيب هايي اين نوع ازدواج رو تهديد ميكنه ؟ فامیل بودن طرفین از نظر ژنتیکی ... فکر میکنم ازدواج فامیلی باعث دخالت بیشتر خانوادهها تو زندگی بشه خاله, عمو, دایی, عمه و.. افرادی هستن که تو تمام سال های بزرگ شدن بجه ها کنارش بودن و تو خیلی از مسائل دیدگاهها و نظراتشون رو بچه ها موثر بوده حالا فکر می کنید دختر و پسر به راحتی بتونن بگن تو زندگی ما دخالت نکنید..اختلاف دختر و پسر ممکنه باعث اختلافات فامیلی بشه.. جهت بهبود اينگونه پيوندها چه پيشنهاداتي ارائه ميدهيد؟ از همون ابتدا مسائل خانوادها رو با صحبت حل کنند یا اینکه فاصله هاشون رو حفظ کنن و این باعث دور شدن از خانواده ها میشه اگر وابسته باشند براشون سخت میشه.. چه خطراتي براي بقاي نسل ايجاد خواهد شد ؟ این رو باید با آزمایش و... مشخص کرد نظر شما چيست؟ فکر میکنم بهتره آدم شرایط رو ببینه مزایا و معایب رو در نظر بگیره و تصمیم بگیره ... اگر بتونه مشکلات رو حل کنه فرقی بین ازدواج فامیل و غریبه نیست..
 12. verbena

  نکاح متعه خوب یا بد؟!

  مخالفم...:icon_pf (34):
 13. verbena

  سوتی

  کوچکتر که بودم گه گاه مادر بزرگم من رو با خودش می برد مسجد برای نماز... مسجدی که می رفتیم سالن بزرگی بود که با یه پرده از وسط به دو قسمت زنونه و مردونه تبدیل شده بود و معمولا افراد سال خورده تر ردیف های اول رو تشکیل می دادن.. یه روز که با هم رفته بودیم.. انگار برای مکبر مشکلی پیش آمده بود نتونسته بود بیاد ... یکی از پیرمردهای ردیف اول دست یه پسر بچه رو گرفت و گفت برو تکبیر بگو ... پسره هم گفت من بلد نیستم اما پیرمرد تو جواب گفت برو بگو وگرنه.. ... خلاصه پسره میکروفن رو گرفت دستش و شروع کرد .. الله اکبر الله اکبر ... رسیدیم به رکوع .. چند لحظه سکوت کرد و انگار یادش نمیومد چی باید بگه یهو گفت: دولا شید.. و بعد گفت سه لا شید... اینجا دیگه نتونستم از جام پاشم و ادامه نماز رو بخونم.. اما شنیدم که داره میگه حالا پاشید وا شید..
 14. verbena

  مسابقه سوتی

  کوچکتر که بودم گه گاه مادر بزرگم من رو با خودش می برد مسجد برای نماز... مسجدی که می رفتیم سالن بزرگی بود که با یه پرده از وسط به دو قسمت زنونه و مردونه تبدیل شده بود و معمولا افراد سال خورده تر ردیف های اول رو تشکیل می دادن.. یه روز که با هم رفته بودیم.. انگار برای مکبر مشکلی پیش آمده بود نتونسته بود بیاد ... یکی از پیرمردهای ردیف اول دست یه پسر بچه رو گرفت و گفت برو تکبیر بگو ... پسره هم گفت من بلد نیستم اما پیرمرد تو جواب گفت برو بگو وگرنه.. ... خلاصه پسره میکروفن رو گرفت دستش و شروع کرد .. الله اکبر الله اکبر ... رسیدیم به رکوع .. چند لحظه سکوت کرد و انگار یادش نمیومد چی باید بگه یهو گفت: دولا شید.. و بعد گفت سه لا شید... اینجا دیگه نتونستم از جام پاشم و ادامه نماز رو بخونم.. اما شنیدم که داره میگه حالا پاشید وا شید..:lol:
 15. verbena

  رنگ ماه تولد شما چیه؟

  :rose:
×
×
 • جدید...