رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هنوزهم هستند دخترانی كه تنشان بوی محبت خالص می دهد.. بكرند... نابند... احساساتشان دست نخورده است ، لمس نشده اند ، تحقیر نشده اند ، آری ، هنوزهم

هستند ! نادرند ! كمیاب اند ! پاكند ! روزی كه قرار می شود كنارگوش كودكی لالایی بخوانند ، شرمشان ازنام " مادر " نمی شود ! و زیرآغوشه مسرشان ،

چشمانشان را نخواهند بست كه با رویای دیگری سر كنند...

• Like 16
لینک به دیدگاه

حسرت روزهاي رفته را نمي خورم

جز يك شب تابستان كه حسابش جداست.

"ناظم حكمت"

يعني تو ان شب تابستان كه حسابش از بقيه روزها جداست براي من ، تو يا نظم حكمت چه اتفاقي ميتونه افتاده باشه ؟

تا حالا حسرت شب تابستاني كه حسابش از همه روزها جدا بوده رو خورديد؟ اصل تو زندگيمون همچين شبي هست؟

راستش فك ميكنم ادم اگه حسرت هيچ شب تابستاني كه حسابش از همه شبها جداست را نخورده حتما تا اخر عمر بايد يه شب تابستاني پيدا كنه كه حسابش از همه شب ها جداست.

شعر قشنگ بود و دلنشين

• Like 20
لینک به دیدگاه

علم پزشکی ثابت کرده است که شکستن دل واقعیت است. یعنی وقتی دل کسی میشکند در قلب اتفاقی می افتد مثل یک

خون ریزی کوچک یا یک جراحت , که حتی می تواند منجر به سکته قلبی شود! پس تو... اگر نمیتوانی دلی را نشکنی و اگر طاقت

نداری که دلت بشکند وارد هیچ رابطه ای نشو ... و باز هم تو ... هم مراقب دل خودت باش هم دل دیگران.

:hanghead:

• Like 16
لینک به دیدگاه

یه وقتایی هست که ادم دلش میخواد فریاد بزنه. من دلم فریاد میخواد. نه دلم میخواد یکی بیاد کتکم بزنه اخه حماقت تا چه حد. 10000000000000000 بار خرد شدم اما بازم رفتم سراغش چون همیشه دوسش داشتم.

از همه شاکی ام. از خودم. از خدا. اخه خدا جون ینی یه روز خوش به من نیومده؟ چرا هر روز منتظری اشکامو ببینی. دیگه بریدم. خسته شدم..........

• Like 8
لینک به دیدگاه

-چقدر شیشه ی عینک کثیفه چه جوری باهاش دنیا رو میبینی؟

+چه جوری دنیا رو میبینم؟

-اوهوم

+دنیا رو میبینم؟

-اوهوم

+میبینم؟

+نمیبینم!

• Like 12
لینک به دیدگاه

واقعا چرا؟؟چرا برای اینکه خواسته یکنفر یکصدم درجه ار مسیر خودش منخرف نشه باید امید و نقشه های هزاران نفر از بین بره؟چرا من نمیفهمم.یکی منو روشن کنه:ws38:

تقریبا تر و خشک همیشه باهم برابرند!

کاش(خیلی کاش)سرنوشت هر کس محدود به دایره اعمال خودش بود.

اجتماع چه مفهوم حال به هم زن مزخرفیه.ایششش:whistles:

• Like 11
لینک به دیدگاه

به این نتیجه رسیدم و رسیده اند که

وقتی عصبانی بشم ممکنه یکیو در حد شکار بدرم. و این اتفاق افتاده قبلا...

خوی درندگی در من خیلی بالاست.

پس..

پس..

آستانه ی تحمل من رو بشناس.

(این پیام فقط و فقط جهت خالی کردن خشمم هست، نترسید با شما کاری ندارم)

• Like 19
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...