رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دلم انقدر واسه چند تا از بچه ها تنگ شده

با اینکه ندیدمشون خوابشون رو دیدم

لامصبا از انجمن میرید کلا فضایی نمیشید ک !

نت هست هر جا هستین !

ی میلی ی آفی ی یاهویی !

فحش بدم دلم خنک شه یا خودتون میاین مثه بچه ادم حالتون و بپرسم ؟

• Like 20
لینک به دیدگاه

ديدم چطوري پر كشيدن ... ديدم چطوري سفر كردن ...

اونا فقط مثل هميشه سوار ماشين شدن كه برسن خونه اما خداحافظي نكرده رفتن به يه سفر ابدي :sad0:

ديدم چطوري كاميون از يه لاين ديگه اومد و افتاد رو ماشينشون ، ديدم چطوري له شدن ديدم جدا جدا شدن ...:sigh:

هيچ چيز قطعي نيست ...از لحظه بعدت خبر نخواهي داشت ... گوش كن ... صدا رو مي شنوي ؟ صداي پاي مرگه ...

پس خودت باش ... خود خود واقعيت :hanghead:

• Like 15
لینک به دیدگاه

شرم آوره .. اصلا دیگه جای هیچ حرفی رو نمی ذاره ... تمام شبکه های بیگانه هم کفار همه از گذاشتن موسیقی شاد خودداری کردند.. پیام تسلیت گذاشتن بعد تلویزیون ملی ... ادم هیچی نگه سنگین تره.. بهتره بروید پول بفرستید برای دربها.. عربهای اطراف.. باقیه کشور هم که مهم نیستند.. به درک .. چی میشه چندنفر کمتر ..داریم از اون سمت تولید و میبریم بالا.. کاشکی یه جو شعور بودتوی وجود مسئولین.. یه جو تحصیلات .. یه جو انسان دوستی .. فقط فکرکنند خانواده خودشون هستند باقیه کشور..

• Like 11
لینک به دیدگاه

من موندم چرا حادثه فقط برای بیچاره ها و خوبها خبر نمیکنه؟ برای باقیه ای که هرغلطی خواستن کردن و میکنند هم دعوت نامه میفرسه هم با عزت و احترام از کنارشون میگذره مبادا طوریشون بشه... :banel_smiley_4:

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااممم ...

الان که اومدم این جا ، می فهمم چقدر دلم تنگ شده بود...:sigh:

آدم وقتی یه دوره ای از زندگیش رو یه جای خاص و بین یه سری آدمای خاص می گذرونه، محاله بتونه فراموششون کنه...حتی اگه سعی کنه به حسش بهایی هم نده بازم یه موقعی متوجه می شه که لحظه های زندگی قابل از یاد رفتن نیستن...

همین جا می خوام به همه ی دوستانم و همین طور همه ی کسایی که دیگه منو دوستشون هم نمی دونن بگم که هیچوقت فراموششون نمی کنم، هیچوقتِ هیچوقتِ هیچوقت...

واقعا نوشتن یه بار از رو دوش آدم برمی داره ، حتی اگه بدونی نوشته هرگز به دست فرد مورد نظرت نمی رسه...روح همه ی آشنایان شاد،چه ماندگان چه رفتگان...

• Like 17
لینک به دیدگاه

ای شاه بیخیال مست

ای شاه بیخیال مســـــــت

با توام آیا با من مسکین حواست هست؟

روزگاری دامنت می گیرد آه این فقیران تهی دست . . . . .

• Like 10
لینک به دیدگاه

این روزا چاشنی نمکم رو زیاد کردم...چون دیگه بعضی اتفاقات خیلی بی مزه اش کرده...:ws37:

هر سال زنگ بهار رو که می شنویم...میگیم خدارو شکر اون سال لعنتی تموم شد..امید به سال جدید...:ws37:

نمی دونم به چشم می بینم و گوش می شنوم که بگن شکر واسه سالی که گذشت..sigh.gif

نمک زدم به واژه هام...لبخند رو دوست دارم...یکی از قشنگ ترین لباس هاست به تنِ واژه...:4chsmu1:

اگر لبخند زدی بهشون تا حالا، پس نمک گیر شدی...مواظب باش نمکدون نشکنی...

بزار لبخند بمونه...تا نمک واژه هام برکت داشته باشه...این می شه که نمکدونم رو نمی شکونی...:ws37:

یکم ترسناکه...نمک زیادی باعث شور شدن می شه....اینبار ریسک می کنم....نیتم خیره...:ws37:

پ.ن:کلا جدی می نویسم خودم رو نمی شناسم:ws3:

دوباره این مثل اینجا کاربرد داره که: پیشونی!!!...مارو کجا می شونی!!:4chsmu1:

(این مثل رو با مکث بین دو قسمت بخونین و با لحن گفتن یک خواهر شوهر:w02:،لطفا پُشت چشم هم نازک کنین تا حقِ مطلب ادا بشه:ws3:)

• Like 19
لینک به دیدگاه

اسماً من زن هستم

و تو مـــــــــــــــــــرد ....

اما ....

نگران نباش به کسی نخواهم گفت ؛

که در پس مشکلات و درد هایی که

تو

برایم ساختی

و تحمل کردم ،

در پس نامردی و نامهربانی که دیدم و دم نزدم !

در پس بی معرفتی هایی که دیدم و معرفت به خرج دادم

من مردتر بودم !!:sigh:

• Like 19
لینک به دیدگاه

بیانیه معین به کاربران خسته ادبیات:banel_smiley_4:

پرونده 32،الف123985،شماره خبر22، ساعت 7:12

هوالادیب

اهل بهانه ساز و تنبل و تن پرور ذهن گویند ما را با ادبیات چه کار؟؟!!!:banel_smiley_4:

ما را با یار چه کار؟؟!!!..:w02:

با دوست محبت و با دشمن مدارا چه کار؟؟!!:ws51:

اهل بهانه ساز فغان دارند که ما بلد نیستیم....:cryingf:ما دوست نداریم....:ws44:ما یار نداریم....:girl_blush2:برای که بنویسیم؟؟:ws51:

اصلا چه بنویسیم....:ws52:

و این اهل بهانه ساز....بهانه هایشان را جمع کنند بنویسند...خود می شود طومار.....icon_razz.gif

هاییییی ای اهل بهانه ساز...های تن پروران ذهن.....Ghelyon.gif

ای آنان که برای سلام هم دنبال کوچکی و بزرگی می گردید.....whistle.gif

بهانه نمی خواد والا.....:banel_smiley_4:اصلا به خودت نامه بده....اصلا شکاویه بنویس...icon_pf (12).gifاصلا نفرین نامه بنویس....نشد لیست خرید روزانه ات رو بنویس:ws3:....

ولی بنویس جای اینکه بهانه بیاری....:banel_smiley_4:

های....نمک خورده های تالار ادبیات.....به خود آیید.....:ws48:

که تالار های دیگه بر ما دهن کجی می کنند...tt2.gif

که زرشک!!!...این هم شد مسابقه....:w02:

والا ما کاربران ویژه سرمان پایین است....sigh.gif

چند روز است به پروفمون سر نزدیم..نکند تیکه ای، متلکی،پُشت چشم نازک کردنی،دل سوزندنی در قالب پیغام به ما نرسیده باشد....TAEL_SmileyCenter_Misc (305).gif

های... آنان که از آن لام ادبیات لبیک رو بلدی....بیا و دستی به نشان لبیک بده.....w73.gif

خانوم هستی...:girlhi:اشکال ندارد..تشتی می گذاریم پر آب....دستت را در آب بزار....لبیک قبول است....:ws37:

ولی بیا...بیا به میدان که جهاد باید کرد....:banel_smiley_90:

[h=3]فراخوان مسابقه : نامه ای به یک دوست[/h]اتمام پیام/

• Like 15
لینک به دیدگاه

يک متن قابل تامل در صفحه تقديمی يک کتاب!

اخيراً کتابی با عنوان "اقتدار گرائی ايرانی در عهد قاجار" با قلم استاد علوم سياسی

دکتر محمود سريع القلم ، به بازار نشر عرضه شده است.

آنچه که مرا بيش از موضوع و متن کتاب تحت تاثير قرار داد، صفحه "تقديم" است که نويسنده در ابتدای کتاب خود آورده و از ديدگاه من، در نوع خود کم نظير است.

تقديم به ايرانيان زير ده سال، که در آينده برای کسب ثروت، به نهاد دولت نزديک نخواهند شد!

برای افزايش قدرت کشور، ثروت توليد خواهند کرد؛ ظرفيت نقدپذيری و اصلاح تدريجی را در خود پديد خواهند آورد

از فرهنگ واکنش‌های سريع به خويشتن داری، ارتقاء فرهنگی پيدا خواهند کرد

از فرهنگ شفاهی و غير دقيق به فرهنگ مسئولانه مکتوب، انتقال تمدنی پيدا خواهند نمود

از رفتارها و کارهای کوتاه مدت به گستره دراز مدت، رشد فکری پيدا خواهند کرد

تضعيف، تخريب و انتقام را از فرهنگ سياسی خود حذف خواهند نمود

به رشد فکری و استقلال فکری از طريق مطالعه حداقل دو ساعت در روز روی خواهند آورد

برای ايرانيان ديگر از رانندگی گرفته تا کسب قدرت، حقوق قائل خواهند شد

از رشد و موفقيت ديگران به طور واقعی خوشحال شده و درس خواهند آموخت

غرور بی جا، حسادت و ناجوانمردی را به سکوت، احترام و گذشت تبديل خواهند کرد

دروغ گوئی و وارونه جلوه دادن واقعيت ها را از نظام معاشرتی خود با ديگران حذف خواهند نمود

برای کسب قدرت،به اصل رقابت و فرصت برای ديگران اعتقاد خواهند داشت

و پس از رسيدن به قدرت، فقط دوره محدودی، صرفاً برای تحقق کارهای بزرگ، در قدرت خواهند ماند.

• Like 9
لینک به دیدگاه

من الان کجام ؟ ....:wht: خوب معلومه انجمن نو اندیشان ... :ws33:الان ساعت 11:05 شب هست من الان سر کار نیستم همین جام :wavesmile:

تکرار کن آذر تکرار کن تو الان اینجایی این میشه زمان حال ... نه سر کاری نه فردا اومده فقط اینجایی ...:w589: زمان حال زمان حال بفهمممممممممم :w13::ubhuekdv133q83a7yy7

• Like 12
لینک به دیدگاه

ارزش اشک رو آدم وقتی درک می کنه که یه بغض بیاد راه گلوشو ببنده، اون وقت هر کاری می کنی نه می تونی قورتش بدی نه می تونی گریه کنی...:hanghead:

خدا جون حواست به همه هست،نه؟!!

می دونم که هست،پس خودت کمکشون کن...

• Like 13
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...