رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه چند روزه هر کی بهم میرسه میگه کتایون چی شد بالاخره؟

بعد من مجبورم قیافه مو این جوری کنم:no: و بگم هیچی فعلا معلوم نیست...

اون ادمم بگه درست میشه غصه نخور حالا نشدم یه عالمه آپشن دیگه هست...

منم دوباره بگم مرسی امیدوارم اما چه فایده ازین همه تلاش...

بعد اون بره و من بمونم و این احساس مزخرف تعلیق بین زمین و آسمون...

• Like 11
لینک به دیدگاه

همیشه افرادی که از لحاظ فکری مستقل هستن برای من قابل احترام اند.

اونهایی که بیخود دنبال یه طرز فکری راه نمیفتن و بگن هرچی فلان گروه و یا فلان شخص گفت درسته! بدون اینکه در موردش حتی فکری بکنن بنظرم محکومند به اینکه همیشه زیر دست باشن!!!

از نظر من ریشه ی خیلی از دیکتاتوریها از همین قضیه برمیگرده

• Like 12
لینک به دیدگاه

همیشه افرادی که از لحاظ فکری مستقل هستن برای من قابل احترام اند.

اونهایی که بیخود دنبال یه طرز فکری راه نمیفتن و بگن هرچی فلان گروه و یا فلان شخص گفت درسته! بدون اینکه در موردش حتی فکری بکنن بنظرم محکومند به اینکه همیشه زیر دست باشن!!!

از نظر من ریشه ی خیلی از دیکتاتوریها از همین قضیه برمیگرده

حرف دل من در حال حاضر

• Like 3
لینک به دیدگاه

میترسم .. . نه از تاریکی نه از روح نه از مرگ ... ! بلکه از آدمها میترسم ؟؟ آدمها .. آدمها .. آدمها و .... از آنها که مرا میبینند و سلام میکنند .. از آنها با من مینشینند و مرا دوست و برادر خطاب میکنند ... از آنان که مرا می‌بوسند و در ذهن طناب دار مرا می‌بافند.

• Like 17
لینک به دیدگاه
میترسم .. . نه از تاریکی نه از روح نه از مرگ ... ! بلکه از آدمها میترسم ؟؟ آدمها .. آدمها .. آدمها و .... از آنها که مرا میبینند و سلام میکنند .. از آنها با من مینشینند و مرا دوست و برادر خطاب میکنند ... از آنان که مرا می‌بوسند و در ذهن طناب دار مرا می‌بافند.

مرا از شر دوستانم در امان نگه دار, خود با دشمنانم میدانم چه کنم:hanghead:

• Like 14
لینک به دیدگاه

ای روزگــــــــار....

مــــن راه هــــای نـــرفتــــه ، بسیـــــــــار دارم .

امــــا بـــا تـــو یـکـی زیـــادی راه آمــــده ام ....:sigh:

• Like 16
لینک به دیدگاه

گاه گاهی دل من تک ورقی می خواهد برای خط خطی کردنه لحظه ها....بی دلیل..بی بهانه.....گاهی دلم می خواهد اثری بگذارم بر دل زندگی ولی جز خط خطی کردن کاری دیگر نمیدانم.....بر من خورده نگیر......من فقط کودک درونم نمایان است....

• Like 10
لینک به دیدگاه

سرنوشت انسانها در این جامعه بقدری پیچیده است که ما فراموش می کنیم این زندگی روزی به پایان خواهد رسید ، و هیچ یک از ما نمی داند که آن روز کی اتفاق خواهد افتاد .

بنابراین به کسانی که دوستشان دارید و به آنها توجه دارید بگویید که برایتان مهم و با ارزشند ، قبل از آنکه برای گفتن دیر شده باشد!

• Like 12
لینک به دیدگاه
سرنوشت انسانها در این جامعه بقدری پیچیده است که ما فراموش می کنیم این زندگی روزی به پایان خواهد رسید ، و هیچ یک از ما نمی داند که آن روز کی اتفاق خواهد افتاد .

بنابراین به کسانی که دوستشان دارید و به آنها توجه دارید بگویید که برایتان مهم و با ارزشند ، قبل از آنکه برای گفتن دیر شده باشد!

من عرضه این کارو ندارم :icon_pf (34)::sad0:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...