رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تیری در تاریکی که میگن همین پسته ها:ws3:

پارسه نداره؟

اره دقیقا ! :ws3:

نه نداره . گفته اگــــه خواستین وبستر بخونبن . همه هم میگن حتمــــــا :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اره دقیقا ! :ws3:

نه نداره . گفته اگــــه خواستین وبستر بخونبن . همه هم میگن حتمــــــا :w16:

چند تا درس یک واحدی دارین؟

وبستر کلا چند صفحه هست؟

یک کار دیگه هم میشه کرد..خبر دارید کی میتونه طراح این درس باشه؟جزوشو گیر بیارید؟

جزوه یک استاد قوی در این درس هم میشه گیر آورد و مطالعه کرد..حتی میشه جزوشو از نت خرید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
چند تا درس یک واحدی دارین؟

وبستر کلا چند صفحه هست؟

یک کار دیگه هم میشه کرد..خبر دارید کی میتونه طراح این درس باشه؟جزوشو گیر بیارید؟

جزوه یک استاد قوی در این درس هم میشه گیر آورد و مطالعه کرد..حتی میشه جزوشو از نت خرید.

فقط همین مقدمه ای بر مهندسی پزشکی یه واحدیه که البته میشه جاش مغناطیس زد که ما اصلا نخوندیمش ! دوستان هم توصیه نمیکنن که بخونیمش

طراح سوالش هم دکتر گلپایگانی هست و هم مدیر گروه خودمون و چند نفر دیگه

مدیرگروهمون که با کارشناسی ها حرف نمیزنه کلا :banel_smiley_4:

اره تنها راه حلمون همین گیر اوردن جزوس . البته بدون مطالعه میشه به 10 % سوالاش حد اقل جواب داد اما یه تست هم یه تسته دیگه :ws3: اونم واسه من که میخوام دانشگاه تهرانی بشم :imoksmiley:

وبستر یه جورایی خودش یه دانشنامس ! البته هر مهندس پزشکی باید خونده باشش اما ما هنوز جوجه ایم :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

برای انتقال واقعا دچار تردید شدم خیلی روی درس خوندنم تاثیر منفی گذاشته.متاسفانه به لطف استاد ارجمند و فاخرمون زمان لیسانس فقط 3 فصل اول اینکروپرا رو خوندیم(!!!!).البته یه نگاهی هم به هدایت دو بعدی کردم مشکلی نداشتم توی درک کردنش.حالا به نظرتون با این تفاسیر(!) اگر انتقال پوران رو دو دور بخونم (بابرنامه ریزی که کردم می رسم) می تونم مسلط بشم بهش یا باید حتما اینکروپرا رو هم بخونم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
برای انتقال واقعا دچار تردید شدم خیلی روی درس خوندنم تاثیر منفی گذاشته.متاسفانه به لطف استاد ارجمند و فاخرمون زمان لیسانس فقط 3 فصل اول اینکروپرا رو خوندیم(!!!!).البته یه نگاهی هم به هدایت دو بعدی کردم مشکلی نداشتم توی درک کردنش.حالا به نظرتون با این تفاسیر(!) اگر انتقال پوران رو دو دور بخونم (بابرنامه ریزی که کردم می رسم) می تونم مسلط بشم بهش یا باید حتما اینکروپرا رو هم بخونم؟

سه فصل میشه هدایت +جابجایی درسته؟سخت ترین مباحث هم همیناست....بقیه راحت تر هستن.

بنظرم پوران رو بخونید کفایت میکنه .

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام من باز مشكل حفظ كردن فرمولارو دارم.مقاومت پوران و چه جوري بخونم؟همين 2 فصل اولش پر فرموله.

به مرور زمان روش کار کنی زیاد مشکل نیست. سعی کن مثال هاش رو خودت حل کنی. دفعه اول نشد دفعه ی دوم سعی کنی درست می شه. برای من که شد :a030: در ضمن اون فرمول هایی که می بینی به عنوان راه دوم و سوم پیشنهاد شده، فقط برای کاهش زمان جواب دادنت. با راه های معمول همه ی تست ها به جواب می رسن. غیر از البته یه سری ها که دیگه خیلی خاصند. مثلاً فصل چهارش یه جونور متحرکی داره کشت منو آخرم درکش نکردم :texc5lhcbtrocnmvtp8 بعد از اینکه کلیاتش رو گرفتی برو سراغ تست های مکانیک خودت می فهمی چی ها لازمه. تست های عمران رو هم بذار برای مرور. فقط مشکل اینه که مقاومت پوران مثال ها رو مشابه تست ها در آورده. بعد از حل مثال ها، اکثر تستا رو می تونی بزنی، بهت اعتماد به نفس کاذب می ده.

طراحی اجزاء هم راهیان ارشد یه کتاب جدید داده. کسی نمی دونه اون چطوریه؟ کاش پوران زودتر طراحیش رو می داد بیرون.

اگر انتقال پوران رو دو دور بخونم (بابرنامه ریزی که کردم می رسم) می تونم مسلط بشم بهش یا باید حتما اینکروپرا رو هم بخونم؟

انتقال راهیان ارشد رو اگه دست دومش رو گیر آوردی بگیر، اونم خوب گفته. ولی نوش ناقابل 17توومنه :icon_pf (34): نمی ارزه کنار پوران بخوای بخری. من دست دوم مال سه سال قبلش رو گیر آوردم به 6تومن:lol:

نسبت به پوران به نظر من روون تر و مفصل تر گفته. پوران خاک برسر نشسته اون وسط فرمول اثبات کرده. ولی جفتشون خوبن و پوران رو کامل یاد بگیری فکر نکنم نیاز به راهیان باشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام من باز مشكل حفظ كردن فرمولارو دارم.مقاومت پوران و چه جوري بخونم؟همين 2 فصل اولش پر فرموله.

من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم بنحوی که دو ماه پوران رو کنار گذاشته بودم.

شما اول فرمول ها رو بخون...بعد مثالهاش رو با دقت مطالعه کن....دوباره سعی کنن اینبار مثال ها رو خودت حل کنی....تا خوب مسلط بشی...حالا فرمول های مهم دستت اومده...بعدش برو سراغ تست های مکانیک....به هیچوجه سوال تست های تکمیلی نرو

• Like 4
لینک به دیدگاه
به مرور زمان روش کار کنی زیاد مشکل نیست. سعی کن مثال هاش رو خودت حل کنی. دفعه اول نشد دفعه ی دوم سعی کنی درست می شه. برای من که شد :a030: در ضمن اون فرمول هایی که می بینی به عنوان راه دوم و سوم پیشنهاد شده، فقط برای کاهش زمان جواب دادنت. با راه های معمول همه ی تست ها به جواب می رسن. غیر از البته یه سری ها که دیگه خیلی خاصند. مثلاً فصل چهارش یه جونور متحرکی داره کشت منو آخرم درکش نکردم :texc5lhcbtrocnmvtp8 بعد از اینکه کلیاتش رو گرفتی برو سراغ تست های مکانیک خودت می فهمی چی ها لازمه. تست های عمران رو هم بذار برای مرور. فقط مشکل اینه که مقاومت پوران مثال ها رو مشابه تست ها در آورده. بعد از حل مثال ها، اکثر تستا رو می تونی بزنی، بهت اعتماد به نفس کاذب می ده.

طراحی اجزاء هم راهیان ارشد یه کتاب جدید داده. کسی نمی دونه اون چطوریه؟ کاش پوران زودتر طراحیش رو می داد بیرون.

انتقال راهیان ارشد رو اگه دست دومش رو گیر آوردی بگیر، اونم خوب گفته. ولی نوش ناقابل 17توومنه :icon_pf (34): نمی ارزه کنار پوران بخوای بخری. من دست دوم مال سه سال قبلش رو گیر آوردم به 6تومن:lol:

نسبت به پوران به نظر من روون تر و مفصل تر گفته. پوران خاک برسر نشسته اون وسط فرمول اثبات کرده. ولی جفتشون خوبن و پوران رو کامل یاد بگیری فکر نکنم نیاز به راهیان باشه.

همین پوران خاک بر سر:w58:خیلی بهتر راهیان هست...راهیان همش نکته گفته و بعدش تستت داده ..ولی پوران....:ws3:مفهومی تره........سال گذشته هم دوستانی که راهیان خونده بودن ناراضی بودن

• Like 4
لینک به دیدگاه

از کتاب آریاز فصل های حساسیت،حدفاز و حدبهره،فضای حالت رو ما مکانیکی ها هم باید بخونیم؟

کلا کدوم فصل های آریاز فقط واسه برقه و ما نباید بخونیم؟:JC_thinking:

• Like 2
لینک به دیدگاه
از کتاب آریاز فصل های حساسیت،حدفاز و حدبهره،فضای حالت رو ما مکانیکی ها هم باید بخونیم؟

خود ایشون اشاره کردن.........مقدمه رو مطالعه کنید:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خود ایشون اشاره کردن.........مقدمه رو مطالعه کنید:w16:

من کتاب که میخرم همیشه اولین کاری که میکنم مقدمشو میخونم.

ولی الان بازم رفتم نگاه کردم هیچ چیزی درباره این موضوع نداشت:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

تست های انتهای هر فصل را نگاه کن،هرچی ازش تست مکانیک اومده بخون.

حد فاز و بهره و فضای حالت که خیلی مهمه،باید بخونی.:banel_smiley_4:

فقط حساسیت را نمیخواد.

• Like 5
لینک به دیدگاه
تست های انتهای هر فصل را نگاه کن،هرچی ازش تست مکانیک اومده بخون.

حد فاز و بهره و فضای حالت که خیلی مهمه،باید بخونی.:banel_smiley_4:

فقط حساسیت را نمیخواد.

آخه فضای حالت تست مکانیک نداشت اصلا!

حساسیت هم که همش 3-4 صفحست.

اون فصل هایی که تست مکانیک نداره همون مقدمات هستن که باید برای فهمیدن بقیه فصل ها بلد باشیمشون.

فک کنم باید فصل هاشو اولویت بندی کنم.

اینجوری هم حجمش خیلی زیاده هم اینکه میگید رو آریاز نمیشه خیلی حساب کرد.

جزوه پارسه رو هم دارم.160 صفحس کلش.

نظرتون چیه؟چکار کنم؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
آخه فضای حالت تست مکانیک نداشت اصلا!

حساسیت هم که همش 3-4 صفحست.

اون فصل هایی که تست مکانیک نداره همون مقدمات هستن که باید برای فهمیدن بقیه فصل ها بلد باشیمشون.

فک کنم باید فصل هاشو اولویت بندی کنم.

اینجوری هم حجمش خیلی زیاده هم اینکه میگید رو آریاز نمیشه خیلی حساب کرد.

جزوه پارسه رو هم دارم.160 صفحس کلش.

نظرتون چیه؟چکار کنم؟

فضای حالت سال 89 تست داشت

• Like 5
لینک به دیدگاه
فضای حالت سال 89 تست داشت

درسته،کتاب آریاز تست های آخر فصلش تا سال 81 هس.از 81 به بعد آخر کتاب جداست تست هاش.

منم فقط تست های آخر فصل رو نگاه کردم.

چقد اعصاب خورد کنندس درسی که ندونی درست حسابی سرفصلش چیه.

هرکی واسه خودش یه چیزی درس میده!

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا یه سوال، من زبانم بدک نیست. اگه بیام وقت بذارم تو کنکور روی زبان، و مثلا 60 درصد بزنم، ارزش وقتی که می گیره رو داره؟ ریدینگ هاش خیلی طولانیه و تو کنکور هم که همه می گن وقت کم میاد.

می شه اینطوری گفت که اگه من 60 درصد زبان بزنم به اندازه ی 30 درصد تو گروه دینامیک ارزش داره؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

من میخوام امسال ارشد شرکت کنم

متوسط درصدهام چجوری باید باشه که بتونم طراحی کاربردی روزانه تهران یا اصفهان قبول بشم

از مهرماه تا بهمن ماه روزی 20 ساعت بخونم قبول میشم(کلا به کم خوابی و تلاش عادت دارم)

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

من میخوام امسال ارشد شرکت کنم

متوسط درصدهام چجوری باید باشه که بتونم طراحی کاربردی روزانه تهران یا اصفهان قبول بشم

از مهرماه تا بهمن ماه روزی 20 ساعت بخونم قبول میشم(کلا به کم خوابی و تلاش عادت دارم)

20 ساعت:w58: یا علی دایی!

اینطوری که طراح سوال رو غافلگیر می کنید مهندس

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...