رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

علیک سلام بابایی. آره داغووووون کم خوندی:ws3:

با توجه به اینکه واحدم داری این ترم، پیش نهاد من خودکشیه

:obm:

اعتیاد هم جواب می ده :smiley (18):

من که دو هفته رفتم شمال عشق و حال مثلا :1238:

حالا اومدم دیگه حوصله درس خوندن ندارم:shame:

شما لازم نيس به فكر من باشين من خودم بلدم چيكار كنم؟:icon_pf (95):بهتره اين كارارو خودت بكني كه ديگه حوصله ي خوندنم نداري بابا بزرگ:ws41:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.امتحاناي جامع سنجش چه جوريه؟؟ثبت نام كنم؟

همون ماهان را شرکت کنید یا پارسه کافیه.

زیاد به فکر سوالات نباشید.

این آزمون های آزمایشی،فقط به درد مدیریت زمان و افزایش تسلط سر جلسه میخورند و بس.....

• Like 3
لینک به دیدگاه

فکر می کنم یا خودم یا دوستان این سوال رو قبلا پرسیدن ، ولی بازم می پرسم ، چون جوابشو یادم نیست ، شرمنده دیگه :icon_redface:

واسه سیالات ، من کتاب تک جلدی ( قرمز ) راهیان ارشد رو قبلا گرفته بودم ، الان چی کار کنم ؟ چه فرقی با دو جلدیش ( آبی ) داره ؟ باید برم دوباره دوجلدیش رو بگیرم ؟ با این کتاب نمیشه تسلط کافی پیدا کرد ؟ آخه دیروز رفتم کتاب فروشی ، دیدم هزینه کتاباش هم بالاست ، ارزش داره ؟!! یه راهی پیشنهاد کنید :ws37:

ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه
فکر می کنم یا خودم یا دوستان این سوال رو قبلا پرسیدن ، ولی بازم می پرسم ، چون جوابشو یادم نیست ، شرمنده دیگه :icon_redface:

واسه سیالات ، من کتاب تک جلدی ( قرمز ) راهیان ارشد رو قبلا گرفته بودم ، الان چی کار کنم ؟ چه فرقی با دو جلدیش ( آبی ) داره ؟ باید برم دوباره دوجلدیش رو بگیرم ؟ با این کتاب نمیشه تسلط کافی پیدا کرد ؟ آخه دیروز رفتم کتاب فروشی ، دیدم هزینه کتاباش هم بالاست ، ارزش داره ؟!! یه راهی پیشنهاد کنید :ws37:

ممنون

اون کتاب قرمز فایده نداره،حتما برو آبی دو جلدی را بگیر....

چون هم نکات بیشتر و کاملتری داره و هم تست های فراوانی با توجه به نکات حل شده است.

بری دست دوم فروشی ها تو انقلاب،این کتاب دست دومش زیاده هزینه اش کمتر میشه برات.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یهو میپرم وسط...ولی بدم از این میاد یکی تبلیغ کتاب دست دوم کنه...ایش ...آخه مگه از کتاب بارزشترم داریم:viannen_38::viannen_38::viannen_38:

(سازمان حمایت از کتابفروشان:دی)

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام . آقا کسی هست بگه تاثیر معدل برای ارشد چه طوریه ؟ (دانشگاه ها فرق دارن)

کلا راسته میگن خیلی کم تاثیر داره؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام . آقا کسی هست بگه تاثیر معدل برای ارشد چه طوریه ؟ (دانشگاه ها فرق دارن)

کلا راسته میگن خیلی کم تاثیر داره؟

تاثیر معدل 20 درصد است.

معدل موثر دانشگاه ها هم فرق میکنه.

یعنی مثلا شما اگر دانشگاه پلی تکنیک و یا دانشگاه آزاد معدل کلت بشه 16، معدل موثرت در دانشگاه پلی تکنیک میشه 17 و خرده ای اما برای دانشگاه آزاد همون 16 میمونه.

هر دانشگاهی بسته به رتبه علمیش، یک ضریبی را در معدل کل ضرب میکنند.

که اگر به دانشجویان ی که سال گذشته ارشد شرکت کرده اند از دانشگاه خودتون،مراجعه کنید، اون ضریب را میابید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام ببخشيد...يه سوال داشتم نميدونستم كجا بنويسم ...از تكميل ظرفيت ازاد خبر ندارين؟ثبت نام نميخواد؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif...اگه اينجام شانسي نداشته باشم منم كنكور نودو يكيم:icon_pf (34)::ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اقا اسی بعضی از دانشجو ها ترم آخر رو مرخصی میگرند ومعدلشون کامل نیست وکنکور میدن وتا نتایج کنکور بیاد هنوز درسشون تموم نشده .پس اونا چه معدلی رو میفرستند؟:ws38:

راستی این معدل همون معدل کل دروس اعم از عمومی واختصاصیه دیگه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام ببخشيد...يه سوال داشتم نميدونستم كجا بنويسم ...از تكميل ظرفيت ازاد خبر ندارين؟ثبت نام نميخواد؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif...اگه اينجام شانسي نداشته باشم منم كنكور نودو يكيم:icon_pf (34)::ws44:

باید به همون دانشگاه مد نظر آزاد که قبول نشدین مراجعه کنین و پرس و جو کنین.

معمولا خیلی ها سراسری قبول میشن و نمیرن، اونجا بهتون میگه میتونید ثبت نام کنید یا خیر.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اقا اسی بعضی از دانشجو ها ترم آخر رو مرخصی میگرند ومعدلشون کامل نیست وکنکور میدن وتا نتایج کنکور بیاد هنوز درسشون تموم نشده .پس اونا چه معدلی رو میفرستند؟:ws38:

راستی این معدل همون معدل کل دروس اعم از عمومی واختصاصیه دیگه؟

همون معدل یک ترم مانده به آخر را میفرستند دیگه.

ملاک معدلی است که شما در شهریور قبل از کنکور سراسری میفرستید، خواه فارغ التحصیل باشین خواه دانشجو.

رقابت هم بر اساس همان معدل شهریور ماه هست.

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون

درس هر دو کتاب یکی هست

فقط دوجلدی ه تست بیشتری داره...

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام شرمنده ميدونم سوالم ربطي به اين موضوع نداره.ولي هرچي گشتم matlab پيدا نكردم كه اونجا بنويسم.من ميخوام نمودار تغييير مكان پيرو بر اساس دوران بادامك و بكشم بعد از اون 2 بار مشتق بگيرم .نموداراي اين 2 مشتقم ميخوام.تو matlab چه جوري برنامه شو بنويسم؟؟تو excel نمودار اولو كشيدم نميدونم درجه معادله چند باشه. خواهشا هر كي ميدونه تا 2شنبه بگه. 3شنبه تحويلشه.:sad0::ws44::cryingf:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام شرمنده ميدونم سوالم ربطي به اين موضوع نداره.ولي هرچي گشتم matlab پيدا نكردم كه اونجا بنويسم.من ميخوام نمودار تغييير مكان پيرو بر اساس دوران بادامك و بكشم بعد از اون 2 بار مشتق بگيرم .نموداراي اين 2 مشتقم ميخوام.تو matlab چه جوري برنامه شو بنويسم؟؟تو excel نمودار اولو كشيدم نميدونم درجه معادله چند باشه. خواهشا هر كي ميدونه تا 2شنبه بگه. 3شنبه تحويلشه.:sad0::ws44::cryingf:

خوب نگشتی دیگه.اینجا رو نگاه کن

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...