رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

درود و سلام بر دوستان عزیز کنکوری و اساتید راهنما...

من یه درخواستی داشتم اگه امکان داره و تواناییش هست لطفا یه تحلیلی از کنکور 87 تا 90 رو انجام بدین و اگه کسی بودجه بندی سوالات ارشد رو در هر درس داره لطف کنه در اختیار ما قرار بده یا اگه موجود نیست کسایی این توانایی رو دارن و میتونن این بودجه بندی رو از سوالات کنکور ارشد استخراج کنن این کار رو بکنن یه دنیا ممنون میشم ازشون...با تشکر از همه شما..

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.من ميخواستم اين ترم 13 واحد بردارم ولي حتي با اين 13 واحدم من بايد شنبه تا 3شنبه دانشگاه باشم. اگه 16 واحد بردارم 1 هفته در ميون 4شنبه هارم بايد برم.كلا 32 واحدم مونده ميترسم اين ترم كم بردارم ترم بعد نتونم 18 واحد بردارم درسام تداخل داشته باشه.حالا من چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟فردام انتخاب واحدمه.كمك كنييييييييييييييييييييد.:ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام.من ميخواستم اين ترم 13 واحد بردارم ولي حتي با اين 13 واحدم من بايد شنبه تا 3شنبه دانشگاه باشم. اگه 16 واحد بردارم 1 هفته در ميون 4شنبه هارم بايد برم.كلا 32 واحدم مونده ميترسم اين ترم كم بردارم ترم بعد نتونم 18 واحد بردارم درسام تداخل داشته باشه.حالا من چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟فردام انتخاب واحدمه.كمك كنييييييييييييييييييييد.:ws44:

هم می تونید 12 واحد این ترم بردارید 20 واحد بزارید برای ترم آخر پروژه رو هم با همین12واحد بردارید که اینجوری 3 واحد پروژه هم اتوماتیک میتونید موکول کنید به اسفند!

یا اینکه 12واحد رو برداری و 4واحدش روحذف کنی و ترم آخر 24 تا برداری!

• Like 4
لینک به دیدگاه

نه دیگه. 12 واحد برداره نمی تونه چیزی حذف کنه. اگه شبانه باشه هم می تونه حداقل 10 واحد برداره.

اصلا مگه می شه 4واحد حذف کرد؟

ميترسم اين ترم كم بردارم ترم بعد نتونم 18 واحد بردارم درسام تداخل داشته باشه

اگه ترم آخر باشی می ذارن تداخل دار هم برداری نری سر کلاس. یا معرفی به استاد بگیری اصلا.

نامردن چقد بعضیا! یکی از سال بالاییامون 150 شد رتبش. ازش پرسیدم وقت می شه تا موقع کنکور ریاضیا رو خوب بخونم؟ گفت آره بابا من مهر شروع کردم تا کنکور همه چی خوب پیش رفت. بعد دیروز دوستش می گفت این مهر شروع کرده بود دوره کردن :w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

راستش من سه تا سوال از کتاب اوگاتا داشتم

نمی دونم همین جا باید بپرسم یا تاپیک خاصی داره؟

سوال 6 و 7 و 8 فصل دوم کتاب اوگاتا

جواب رو نمی خوام فقط می خوام بدونم حل المسائل چجوری از روی نمودار، تابع f رو بدست آورده؟:ws38:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

راستش من سه تا سوال از کتاب اوگاتا داشتم

نمی دونم همین جا باید بپرسم یا تاپیک خاصی داره؟

سوال 6 و 7 و 8 فصل دوم کتاب اوگاتا

جواب رو نمی خوام فقط می خوام بدونم حل المسائل چجوری از روی نمودار، تابع f رو بدست آورده؟:ws38:

این هم تاپیک اختصاصی این درس

• Like 5
لینک به دیدگاه

چند روز پیش کتاب استاتیک نایی به دستم رسید ، دیروز وقت کردم ، یه نگاهی روش بندازم ، به نظرم کتاب خوبیه ، نکات جالبی توش نوشته شده ، من جزوه دستنویس نایی رو هم داشتم و قبلا خونده بودم ، اولش فکر می کردم ، شاید خریدن کتابش ، در صورتی که جزوشو دارم ، پول حروم کردنه ، اما فعلا که از خریدم راضی هستم ، چون بعضی از نکات توی جزوش خیلی خلاصه نوشته شده بود، منم که سر کلاسش نبودم و فقط جزوشو داشتم ، با استدلال خودم ، درکش می کردم ، ولی تازه فهمیدم کلا قضیش یه چیز دیگه بوده :biggrin:

یه چیز دیگه ای که نظرم رو جلب کرد و به نظرم خوب اومد ، این بود که در اول هر فصل ، فراوانی تست های آزمون های سراسری از هر فصل رو نوشته ، ...
:a030:

این درصد ها رو می زارم که دوستانی که به هر دلیلی نتونستن این کتاب رو تهیه کنند ، یه اطلاعات کلی درباره اهمیت فصل های استاتیک داشته باشن ::yes::girl_yes2:

فراوانی تست های آزمون سراسری از هر فصل :

فصل اول :
مفاهیم اولیه - نیرو
(
حدود یک درصد
)

فصل دوم :
تعادل نقطه مادی
(
حدود ده درصد
)

فصل سوم :
تعادل اجسام صلب
(
حدود بیست و دو درصد
)

فصل چهارم :
خرپا
(
حدود سیزده درصد
)

فصل پنجم :
قاب ها و ماشین ها
(
حدود شش درصد
)

فصل ششم :
مرکز سطح
(
حدود هفت درصد
)

فصل هفتم :
نیروهای داخلی - نمودار نیروی برشی و گشتاور خمشی - کابل ها
(
حدود ده درصد
)

فصل هشتم :
اصطکاک
(
حدود بیست و یک درصد
)

فصل نهم :
گشتاور (ممان ) اینرسی و حاصلضرب اینرسی سطح
(
حدود چهار درصد
)

فصل دهم :
کار مجازی
(
حدود پنج درصد
)

امیدوارم همگی موفق باشید:icon_pf (44):

• Like 6
لینک به دیدگاه

مهندس کریمی توی سایتش اعلام کرده که سوالای آزمونهای نصیر رو اساتید کلاسهای موسسه طرح می کنن.پس به نظر بهترین انتخاب برای آزمون دادن می تونه نصیر باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام.متاسفانه من تابستون فقط سيالات و ترمو رو تونستم بخونم.(راهيان جامع ) خيلي كم خوندم؟؟؟؟؟؟

راستي اقا اسي وقت كردين اون امتيازاي مارم بديييييين خب؟:whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام.متاسفانه من تابستون فقط سيالات و ترمو رو تونستم بخونم.(راهيان جامع ) خيلي كم خوندم؟؟؟؟؟؟

راستي اقا اسي وقت كردين اون امتيازاي مارم بديييييين خب؟:whistle:

:w00::w00:

چرا خالی میبندی؟

مگه استاتیک اول نشدی؟

مگه میشه استاتیک نخونده باشی؟

چن وقت پیش هم اینجا گفتی چقد فرمولای مقاومت زیاده.

مگه اون موقع مقاومت نمیخوندی؟

من هرموقع پستای تورو میدیدم دپرس میشدم.:4564:

• Like 5
لینک به دیدگاه

منم ارشد 91 دارم

ولی مکانیک نیشتم......

الان اقتصاد می خونم ولی ارشد می خوام مدیریت جهانگردی بخونم..... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

می دونم ربط نداشت

چه کنیم اینجا از اسپم ما در امان بود که دیگه..... :babygirl:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:w00::w00:

چرا خالی میبندی؟

مگه استاتیک اول نشدی؟

مگه میشه استاتیک نخونده باشی؟

چن وقت پیش هم اینجا گفتی چقد فرمولای مقاومت زیاده.

مگه اون موقع مقاومت نمیخوندی؟

من هرموقع پستای تورو میدیدم دپرس میشدم.:4564:

سيالات و ترمو رو تموم كردم.مقاومت فقط 3 فصل خوندم.استاتيكم فعلا نخوندم.سوالا اسون بودن.6 تا صحيح از 8 تا سوال فك نكنم ربطي به استاتيك خوندن داشته باشه.دليلي هم برا خالي بندي تو سايتي كه منو نميشناسن نميبينم.دور و برياي من همه بيشتر خوندن.:ws44::ws44:

• Like 7
لینک به دیدگاه
منم ارشد 91 دارم

ولی مکانیک نیشتم......

الان اقتصاد می خونم ولی ارشد می خوام مدیریت جهانگردی بخونم..... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

می دونم ربط نداشت

چه کنیم اینجا از اسپم ما در امان بود که دیگه..... :babygirl:

به عنوان کسی که کنکور ارشد رو گذروند و تجربه داره میگم:

اسپم شما قابل تقدیر بود باعث کاهش استرس میشه:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به عنوان کسی که کنکور ارشد رو گذروند و تجربه داره میگم:

اسپم شما قابل تقدیر بود باعث کاهش استرس میشه:ws37:

خواهش می کنم

وظیفه ما

کاهش استرس بچه ها.... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

نمردیم و یکی از اسپم های ما تعریف کرد :(87): .... قول می دم اگه تایپیکی زدی هیچ وقت نیام توش اسپم کنم و کچلت کنم.... :evilsmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه

علیک سلام بابایی. آره داغووووون کم خوندی:ws3:

با توجه به اینکه واحدم داری این ترم، پیش نهاد من خودکشیه

:obm:

اعتیاد هم جواب می ده :smiley (18):

من که دو هفته رفتم شمال عشق و حال مثلا :1238:

حالا اومدم دیگه حوصله درس خوندن ندارم:shame:

آقا اسی این ریاضی مهندسی معتقدی رو هم گفتن قدیما دو جلدی بوده. حالا هر دو رو تو یه جلد خلاصه کردن. دیگه کتاب تست جدا و اینا نداره. آقا هر کی هم که دانلودش کرده از تو نت، اون فایل فقط دو فصل اوله ها! خفت نشین بدن

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرسي اقا اسييييييي.(بابت مدال و امتياز):shad: راستي ميشه جواب مارم بدين .خيلي كم خوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب چیو بدم، مگه سوالی پرسیدین؟ :JC_thinking:

• Like 3
لینک به دیدگاه
جواب چیو بدم، مگه سوالی پرسیدین؟ :JC_thinking:

پرسیدن :

• Like 3
لینک به دیدگاه

نه کم نخوندین.......

ولی خوب درس های سیالاتی معمولا نسبت به جامدات حفظی ترند و هرچه دیرتر خونده بشه بهتره.

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...