رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

پس ینی الان که در بودجه بندی کنکور آزمایشی من دنباله و سری در ریاضی 1 نمیاد،باید بخونمش ولی تو کنکور آزمایشیم نمیاد و در کنکور اصلی میاد

درسته؟

تو کدوم کنکور دنباله و سری نمیاد؟ :JC_thinking:

دنباله و سری یکی از مهمترین قسمت هاست و اکثرا ازش سوال مطرح شده مخصوصا تو زمینه همگرایی و واگرایی و.....

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو کدوم کنکور دنباله و سری نمیاد؟ :JC_thinking:

دنباله و سری یکی از مهمترین قسمت هاست و اکثرا ازش سوال مطرح شده مخصوصا تو زمینه همگرایی و واگرایی و.....

هم سنجش هم اکسین:ws52:

تو کنکور آزاد اهمیت بیشتر هستش،تو سرارسری رو نمیدونم ولی:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
هم سنجش هم اکسین:ws52:

تو کنکور آزاد اهمیت بیشتر هستش،تو سرارسری رو نمیدونم ولی:ws52:

تو ماهان و پارسه که نگاه میکردم سوال میومد.

تو مکانیک سراسری هم ارشد زیاد سوال داده اند از همگرایی و واگرایی.

حتما بخوان.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام . به نظر شما اگه من استاتیک رو از روی جزوه دکتر نایی بخونیم و تست های سال های گذشته رو حل کنم ،برای تسلط روی سوالات کنکور کافیه ؟ با این اوصاف ، نیاز هست ، خود کتاب استاتیک مریام رو بخونم و تمرین هاش رو حل کنم یا اگه کتاب استاتیک دکتر نایی به بازار اومد ، برم اونم دوباره بخرم ؟:ws52:

واسه تست استاتیک چه کتابی خوبه ؟ نظرتون درباره کتاب دروس تخصصی جامدات ( استاتیک و مقاومت ) راهیان ارشد چیه ؟ من که کتاب رو دیدم ، واسه استاتیک ، یه توضیح خیلی مختصری نوشته بود که افتضاح بود اما بعدش کل تست های سال های گذشته استاتیک هر فصل رو گذاشته بودن ، به نظر اینش بد نبود !! :w16:

نظر شما چیه ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام . به نظر شما اگه من استاتیک رو از روی جزوه دکتر نایی بخونیم و تست های سال های گذشته رو حل کنم ،برای تسلط روی سوالات کنکور کافیه ؟ با این اوصاف ، نیاز هست ، خود کتاب استاتیک مریام رو بخونم و تمرین هاش رو حل کنم یا اگه کتاب استاتیک دکتر نایی به بازار اومد ، برم اونم دوباره بخرم ؟:ws52:

واسه تست استاتیک چه کتابی خوبه ؟ نظرتون درباره کتاب دروس تخصصی جامدات ( استاتیک و مقاومت ) راهیان ارشد چیه ؟ من که کتاب رو دیدم ، واسه استاتیک ، یه توضیح خیلی مختصری نوشته بود که افتضاح بود اما بعدش کل تست های سال های گذشته استاتیک هر فصل رو گذاشته بودن ، به نظر اینش بد نبود !! :w16:

نظر شما چیه ؟

من که استاتیک رو از روی مریام و مقاومت رو از روی نائی خوندم و خیلی خیلی راضی هستم.فرصتی که قراره صرف مطالعه تست های سال پیش بشه رو برای حل مسائل مریام اگر اختصاص دهید مسلما بیشتر نتیجه خواهید گرفت.چون احتمال تست تکراری دادن بسیار کمتر است.هنوز هم فرصت برای شروع استاتیک هست و دیر نشده.اما در کنارش اگر جزوه دکتر نائی رو هم دارید مطالعه فرمایید.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من که استاتیک رو از روی مریام و مقاومت رو از روی نائی خوندم و خیلی خیلی راضی هستم.فرصتی که قراره صرف مطالعه تست های سال پیش بشه رو برای حل مسائل مریام اگر اختصاص دهید مسلما بیشتر نتیجه خواهید گرفت.چون احتمال تست تکراری دادن بسیار کمتر است.هنوز هم فرصت برای شروع استاتیک هست و دیر نشده.اما در کنارش اگر جزوه دکتر نائی رو هم دارید مطالعه فرمایید.:icon_gol:

خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط سوال این جاست که باید همه تمرین های مریام رو حل کرد ؟!!! آخه هم تعداد تمرین ها زیاده ، هم خیلی وقت گیره ، ... :icon_pf (34): به خاطر همینه که هر دفعه رفتم سراغ استاتیک مریام ، خیلی زود خسته شدم و کلا بی خیال استاتیک شدم ،بعضی از راه حل هاش خیلی ساده است ، بعضی از راه حل هاش خیلی پیچیده و وقت گیره ، خلاصه کلا با این استاتیک مریام زیاد جور نیستم :icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط سوال این جاست که باید همه تمرین های مریام رو حل کرد ؟!!! آخه هم تعداد تمرین ها زیاده ، هم خیلی وقت گیره ، ... :icon_pf (34): به خاطر همینه که هر دفعه رفتم سراغ استاتیک مریام ، خیلی زود خسته شدم و کلا بی خیال استاتیک شدم ،بعضی از راه حل هاش خیلی ساده است ، بعضی از راه حل هاش خیلی پیچیده و وقت گیره ، خلاصه کلا با این استاتیک مریام زیاد جور نیستم :icon_pf (34)::icon_pf (34):

خواهش میکنم:icon_gol:همش رو که نه..تمامی مثال ها رو مطالعه کنید...سعی کنید بر مسائل مسلط بشید...بعضی از مسائل که راه حل طولانی دارن پارامتری حل کنید.

اما تا حدودی وقت گیر هست اما کدامیک از درس هایی که ما در این چند سال گذراندیم وقت گیر نبود؟من خودم واسه کنکور استاتیک رو از صفر شروع کردم خیلی هم سختم بود که از ابتدا و با مریام شروع کنم و همیشه دنبال یک راه میان بر بودم...ولی باور کنید راه میانبری نیست اگر خواهان آن هستید که با تسلط تست های این درس رو جواب بدید.

خب چرا اشکالاتتون رو اینجا مطرح نمیکنید؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم:icon_gol:همش رو که نه..تمامی مثال ها رو مطالعه کنید...سعی کنید بر مسائل مسلط بشید...بعضی از مسائل که راه حل طولانی دارن پارامتری حل کنید.

اما تا حدودی وقت گیر هست اما کدامیک از درس هایی که ما در این چند سال گذراندیم وقت گیر نبود؟من خودم واسه کنکور استاتیک رو از صفر شروع کردم خیلی هم سختم بود که از ابتدا و با مریام شروع کنم و همیشه دنبال یک راه میان بر بودم...ولی باور کنید راه میانبری نیست اگر خواهان آن هستید که با تسلط تست های این درس رو جواب بدید.

خب چرا اشکالاتتون رو اینجا مطرح نمیکنید؟

واقعا متشکرم . :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام.با اين همه فرمول چي كار بايد كرد؟واسه سيالات همه ي فرمولارو كه تو راهيان نوشته بايد حفظ كنم؟بعد امتحاناي كتاب باز حفظ كردن اين همه فرمول سخته.:ws44:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام.با اين همه فرمول چي كار بايد كرد؟واسه سيالات همه ي فرمولارو كه تو راهيان نوشته بايد حفظ كنم؟بعد امتحاناي كتاب باز حفظ كردن اين همه فرمول سخته.:ws44:

سلام.بعضی از فرمول های راهیان اضافی هست که با حل کردن سوالات آن فصل متوجه خواهید شد.در کنار راهیان در صورت امکان فاکس و یا استریتر را برای درک بیشتر نیز مطالعه فرمایید.هم چنین برای انتقال پوران رو مطالعه کنید نه راهیان:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.شایعه شده (!!) استاتیک نائی چاپ شده،صحت داره!؟!!!:ws52::ws21:

بله به بازار آمده،میتونین از این سایت تهیه اش کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام.شایعه شده (!!) استاتیک نائی چاپ شده،صحت داره!؟!!!:ws52::ws21:

دو سالی هست که این شایعه پراکنده شده!!!!منبع موثق دارید؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
والله یه بنده خدایی تو باشگاه مهندسان میگه اومده بازار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اولین جایی که اعلام میکنه این خبر رو سایت ناشر هست معمولا!که خبری نیست...

سایتش هم خیلی به روز هست،اونقدر که منبرای ویرایش های جدید که چک میکردم تا میومد مینوشت و من بلافاصله میرفتم بازار و تهیه میکردم،بعید میدونم اومده باشه و اطلاعیه ای نداده باشه تو سایتش...

• Like 2
لینک به دیدگاه

شايد منظور بچه ها جزوه هاي كلاسيش هست.

چون من فايل pdfاز دس نوشته كلاسيش دارم.

كه بيشتر روي حل مثال و تستاي كنكور زوم كرده.

• Like 1
لینک به دیدگاه

خب فکر نکنم چیزی از منابع مهندسی پزشکی بدونین اما میپرسم

منبعی واسه خوندن درس مقدمه بجز کتاب وبستر نمیشناسین ؟

اخه زبان اصلیه ! ضریبم که 1 ! ارزش ترجمه نداره :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شايد منظور بچه ها جزوه هاي كلاسيش هست.

چون من فايل pdfاز دس نوشته كلاسيش دارم.

كه بيشتر روي حل مثال و تستاي كنكور زوم كرده.

نه دوست عزیز.جدی جدی اومد بالاخره19482_eva.gif6322_bi_dandon.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب فکر نکنم چیزی از منابع مهندسی پزشکی بدونین اما میپرسم

منبعی واسه خوندن درس مقدمه بجز کتاب وبستر نمیشناسین ؟

اخه زبان اصلیه ! ضریبم که 1 ! ارزش ترجمه نداره :ws3:

تیری در تاریکی که میگن همین پسته ها:ws3:

پارسه نداره؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...