رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

slm man emsal arshad daram vali erteashato kontorolamo gharare terme 7 o 8 vardaram.man alan in 2ta darso chikar konam??chi bekhunam?az mordad mikham shuru konam.ruzi fek mikonin chan saat bekhunam khube?

نمیخوام نا امیدت کنم ولی با روزی نیم ساعت فکر نمیکنم نتیجه دلخواهت رو بگیری:a030:

البته اگر پایه خیلی قوی داری،شدنی هست:a030:

خیلی از سوالاتتون در پست 1جواب داده شده،از جمله منابع پیشنهادی:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی الان با توجه به این کارنامه اگه به جای دینامیک و زبان سفید باشه رتبه اش چقدر تغییر میکنه؟tk73tfwqtnpp5v7dt6u.jpg

این کارنامه چه کسی هست؟ :JC_thinking:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بودجه بندی سوالات کنکور مکانیک رو از کجا میشه گیر آورد؟ اصلا توجه به بودجه بندی اهمیت داره؟:ws52: براساس بودجه بندی سوالات ریاضی که توی سایت آقاسی هست میشه متوجه شد که از کل مبحث انتگرال حاقل 5 6 سوال میاد پس کلا رو انتگرالها خیلی باید کار کرد...:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
این کارنامه رو از این سایت گرفتم..http://hosseini1987.blogfa.com/post-24.aspx

عجب !!!!

حالا بعدا میگم چرا پرسیدم،خدایا توبه. :sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بودجه بندی سوالات کنکور مکانیک رو از کجا میشه گیر آورد؟ اصلا توجه به بودجه بندی اهمیت داره؟:ws52: براساس بودجه بندی سوالات ریاضی که توی سایت آقاسی هست میشه متوجه شد که از کل مبحث انتگرال حاقل 5 6 سوال میاد پس کلا رو انتگرالها خیلی باید کار کرد...:ws52:

همین کتاب هایی که معرفی شده،همه مطالبی که امکان مطرح شدنش در کنکور هست را داره.

به بودجه بندی توجه نکنین،کتاب ها را از اول تا آخر برین جلو.

ممکنه هر سال از قسمتی سوال بدهند که قبلا هیچ سوالی از آن قسمت نداده اند.....

• Like 4
لینک به دیدگاه
یعنی الان با توجه به این کارنامه اگه به جای دینامیک و زبان سفید باشه رتبه اش چقدر تغییر میکنه؟tk73tfwqtnpp5v7dt6u.jpg

حسین جان خودتو خیلی درگیر رتبه کردیا:ws37:

شما باید خیلی چیزا رو در نظر بگیری

قبلا هم بهت گفتم،ممکنه اصلا ریاضی یه سال سخت باشه دینامیک آسون...یا برعکس

همه چی دخیل هست توی رقم زدن یه رتبه خوب یا بد:banel_smiley_4:تلاشت رو بکن و الان زوده برای این حرفا... با این دید که این درس رو خوب بزنی چی میشه اون یکی بد جلو نرو:w16:سعی کن همه درساتو سعی کن خوب فرا بگیری :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حسین جان خودتو خیلی درگیر رتبه کردیا:ws37:

شما باید خیلی چیزا رو در نظر بگیری

قبلا هم بهت گفتم،ممکنه اصلا ریاضی یه سال سخت باشه دینامیک آسون...یا برعکس

همه چی دخیل هست توی رقم زدن یه رتبه خوب یا بد:banel_smiley_4:تلاشت رو بکن و الان زوده برای این حرفا... با این دید که این درس رو خوب بزنی چی میشه اون یکی بد جلو نرو:w16:سعی کن همه درساتو سعی کن خوب فرا بگیری :w16:

نه من خودمو درگیر رتبه نکردم فقط برام سوال پیش اومد که واقعا سفید گذاشتن نمره منفی داره یا نه؟ واسه همین این کارنامه رو آوردم..چون من می خوام کل دینامیک رو حذف کنم و تمرکزم رو بذارم روی سیالات و جامدات و ریاضی و اینکه من براساس یه سری از مشکلات می خوام حذفش کنم..واقعا وقت خوندن مجموعه ی دینامیک رو هم ندارم و اینکه پایه چندان قوی هم ندارم مجبورم تمام وقتم بذارم برای این 3 گروه و اینکه تابستون 6 واحد و ترم پاییز 10 واحد می گیرم ...من از خودم انتظار رتبه یک رو که ندارم منم مثل مریم خانم رنج رتبه ام رو بین 700 تا 1000 بگیرم خیلی خوبه...من به این اعتقاد دارم که 70% منابع رو 100% یاد بگیری خیلی بهتر از اینکه 100% منابع رو 70% یاد بگیری...من تا هرچه در توانمه تلاش می کنم نتیجه دست اون بالاییه و اصلا به نتیجه فکر نمی کنم ولی برای خودم هدف میذارم...

امیدوارم همه ما با کمک به هم توی کنکور موفق بشیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه من خودمو درگیر رتبه نکردم فقط برام سوال پیش اومد که واقعا سفید گذاشتن نمره منفی داره یا نه؟ واسه همین این کارنامه رو آوردم..چون من می خوام کل دینامیک رو حذف کنم و تمرکزم رو بذارم روی سیالات و جامدات و ریاضی و اینکه من براساس یه سری از مشکلات می خوام حذفش کنم..واقعا وقت خوندن مجموعه ی دینامیک رو هم ندارم و اینکه پایه چندان قوی هم ندارم مجبورم تمام وقتم بذارم برای این 3 گروه و اینکه تابستون 6 واحد و ترم پاییز 10 واحد می گیرم ...من از خودم انتظار رتبه یک رو که ندارم منم مثل مریم خانم رنج رتبه ام رو بین 700 تا 1000 بگیرم خیلی خوبه...من به این اعتقاد دارم که 70% منابع رو 100% یاد بگیری خیلی بهتر از اینکه 100% منابع رو 70% یاد بگیری...من تا هرچه در توانمه تلاش می کنم نتیجه دست اون بالاییه و اصلا به نتیجه فکر نمی کنم ولی برای خودم هدف میذارم...

به نظر من دینامیک ماشین و ارتعاشات را کنار نگذار.

اینکه بخواهی اون درس های دیگه را خوب جواب بدی،تنها در صورتی موفق میشی که خیلی روی اون درس مسلط و حداقل 20 درصد بالای میانگین بچه های قبول شده بزنی تا اون درس سفیدت جبران بشه.

دینامیک ماشین و ارتعاشات را بخون،3 یا 4 تا سوال را از 10 تا سوال این دو درس ممکنه بتونی جواب بدی و این خیلی مهمه.

• Like 5
لینک به دیدگاه

خودم هم درس دینامیک رو حذف کردم از الان...

اما به نظر من هم دینامیک ماشین و ارتعاشات و یه خورده کنترل ارزش وقت گذاشتن داره

ارتعاشات رو که یک بار به بن بست خوردم توی استارتش و میخوام تغییر منبع بدم،دینامیک ماشین هم تصمیم گرفتم که مارتین رو بخونم

تاپیک رفع اشکال میذاریم راه میفتی،غصه نخور:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
به نظر من دینامیک ماشین و ارتعاشات را کنار نگذار.

اینکه بخواهی اون درس های دیگه را خوب جواب بدی،تنها در صورتی موفق میشی که خیلی روی اون درس مسلط و حداقل 20 درصد بالای میانگین بچه های قبول شده بزنی تا اون درس سفیدت جبران بشه.

دینامیک ماشین و ارتعاشات را بخون،3 یا 4 تا سوال را از 10 تا سوال این دو درس ممکنه بتونی جواب بدی و این خیلی مهمه.

می دونم شما یه حرفی میزنی براساس مستندات و واقعیتهاست اما زمان باید یاری کنه تا بتونم بخونم ...من تا اول آذر صبر می کنم ببینم چطور پیش میرم اگه تا اون موقع زمان کافی برای خوندن دینامیک ماشین و ارتعاشات باشه حتما می خونم..

راستی سرفصل این دینامیک ماشین چیاست؟من کتاب سینماتیک و دینامیک ماشینها مارتین ترجمه پازوکی رو دارم باید کدوم فصلها رو بخونم آخه 22فصله..من واسه همین گفتم زیاده بیخیال شدم..:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خودم هم درس دینامیک رو حذف کردم از الان...

اما به نظر من هم دینامیک ماشین و ارتعاشات و یه خورده کنترل ارزش وقت گذاشتن داره

ارتعاشات رو که یک بار به بن بست خوردم توی استارتش و میخوام تغییر منبع بدم،دینامیک ماشین هم تصمیم گرفتم که مارتین رو بخونم

تاپیک رفع اشکال میذاریم راه میفتی،غصه نخور:a030:

آره دینامیک رو باید حذف کرد...ممنونم حمید جان مگر اینکه امثال شما به فکر بقیه باشن و کمک کنن...منبع ارتعاشات چی بود؟رائو؟..:ws52:..امیدوارم بشه جمع و جور کرد:ws37:...به امید موفقیت هممون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:
  • Like 3
لینک به دیدگاه

راستی سرفصل این دینامیک ماشین چیاست؟

من کتاب سینماتیک و دینامیک ماشینها مارتین ترجمه پازوکی رو دارم باید کدوم فصلها رو بخونم آخه 22فصله..من واسه همین گفتم زیاده بیخیال شدم..:ws52:

نصف مباحث دینامیک ماشین مارتین جز کنکور ارشد نیست.

پس برای چی اینهمه گفتیم کتاب دینامیک ماشین پوران پژوهش را بگیرین و تست های کنکور را از روی آن نگاه کنین. :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
می دونم شما یه حرفی میزنی براساس مستندات و واقعیتهاست اما زمان باید یاری کنه تا بتونم بخونم ...من تا اول آذر صبر می کنم ببینم چطور پیش میرم اگه تا اون موقع زمان کافی برای خوندن دینامیک ماشین و ارتعاشات باشه حتما می خونم..

راستی سرفصل این دینامیک ماشین چیاست؟من کتاب سینماتیک و دینامیک ماشینها مارتین ترجمه پازوکی رو دارم باید کدوم فصلها رو بخونم آخه 22فصله..من واسه همین گفتم زیاده بیخیال شدم..:ws52:

بخش اصلیش شامل یه مقدمه درباره مکانیزم ها مثل درجه آزادی و ...،تحلیل تغییر مکان ، تحلیل سرعت ، تحلیل شتاب ، تحلیل نیرو در مکانیزم ها ، بادامک ها و چرخدنده هاست.

از بقیه بخش ها معمولا خیلی کم سوال اومده.

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره دینامیک رو باید حذف کرد...ممنونم حمید جان مگر اینکه امثال شما به فکر بقیه باشن و کمک کنن...منبع ارتعاشات چی بود؟رائو؟..:ws52:..امیدوارم بشه جمع و جور کرد:ws37:...به امید موفقیت هممون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

باید که نداره،من خودم هیجی ازش نمیفهمیدم گذاشتمش کنار...ممکنه تو توی این درس قوی باشی و 4تا تستشو بزنی

خواهش میشه

کتاب نارنجی یا آبی پوران رو باید کنار داشته باشی تا بیراهه نری و اضافه خونی نکنی

معمولا اینا بوده:

درجه آزادی،سرعت و شتاب،بادامک،چرخ طیار(به ندرت)،مکانیزم معادل(خیلی کم)،چرخندنده وبالانس...من اینا رو دیدم در این درس وبه دلیل

گفتار بسیار خوب مارتین ترجیح دادم که به سراغ کتاب دیگه ای نرم و از روی مرجع بخونم،برای تست نارنجی پوران رو تهیه کردم،که البته سوال خفن زیاد داره توی کتابش و تمرکز رو روی سوالهای کنکور و در اون سطح گذاشتم

منبع ارتعاشاتم رائو بود که میبایستی حتما یک پایه قوی داشته باشی یا خیلی نزدیک خونده باشی،مثلا در همون ترم،چون من فراموش کرده بودم اذیت شدم...

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام.

ازمون چي؟كدومش خوبه؟پارسه و...؟اصلا ازمون بدم يا نه؟

من الان تبريز ميخونم اگه بخوام ارشدم همين جا قبول شم حدودا رتبه ام چند باشه خوبه؟پارسال كه ازمايشي دادم رتبه ام 7000 شد.خيلي نااميد شدم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام.

ازمون چي؟كدومش خوبه؟پارسه و...؟اصلا ازمون بدم يا نه؟

من الان تبريز ميخونم اگه بخوام ارشدم همين جا قبول شم حدودا رتبه ام چند باشه خوبه؟پارسال كه ازمايشي دادم رتبه ام 7000 شد.خيلي نااميد شدم.

شما فقط آزمون های جامع ماهان را حتما شرکت کن.

خیلی برای مدیریت زمان و تسلط بر خود خوبه،زیاد به اینکه سوالات ممکنه در کنکور بیاد یا نیاد فکر نکن.

برای تبریز که رتبه 700 هم قبول میشی،تلاش کنی حتما نمره قبولی را میاری،استرس نداشته باش فقط و تسلط و تمرکز داشته باش. :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...