رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاریخ این آزمونها کیه؟و چند تا آزمون داره؟:ws52:

لینک سایت ماهان همین بالای سایت هست،همه آزمون ها بودجه بندی و تاریخ ها را توضیح داده است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
نحوه خوندن درسها باید چطور باشه؟منظورم اینه که کلا یه درس رو بخونم تا تموم بشه یا اینکه یه روز در میون عوض کنم؟..:ws52::ws37:

یه روز در میون عوض کن..

اما اگه یه قسمت کمی از درس مونده که پیوستگی داره با مطالب قبلی،اون قسمت را تمام کن برو سراغ قسمت بعدی.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام یه دوستی بهم پیشنهاد داد برای تسلط بیشتر روی مباحث سیالاتی بشینم مسائل کتابهای مرجع (وایت-ون وایلن و اینکروپرا) رو حل کنم.نظر شما چیه؟!

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام یه دوستی بهم پیشنهاد داد برای تسلط بیشتر روی مباحث سیالاتی بشینم مسائل کتابهای مرجع (وایت-ون وایلن و اینکروپرا) رو حل کنم.نظر شما چیه؟!

نظر ما منفیه:ws3:

به نظرم بشینی کتابای تستی راهیان یا پوران رو بخون،درسشون تقریبا کامله واسه جواب دادن تست ها.

بعدش هرجا احساس ضعف کردی میتونی بری سراغ کتابای مرجع.چون از یه طرف دیگه حجم کتابای مرجع هم زیاده وقت چندانی واسه خوندن اون کتابها نیست.

• Like 3
لینک به دیدگاه
تاریخ این آزمونها کیه؟و چند تا آزمون داره؟:ws52:

ماهان اولین آزمونش فکر کنم 6 آبان باشه.

کلا 8 مرحله آزمونه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

کی همچین پیشنهادی داده ......

اینقدر وقت ارزشمنده که شما بتونی دو دور راهیان ارشد را هم دقیق بخونی شاهکار کردی...

اساس آزمون ارشد استفاده از داده های زیاده،کتاب خواندن زیادی برای تفهیم مطلب خوبه،اما واسه ارشد کاربردی نداره.

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اینقدر اینجا سوت و کوره؟دوستان چه خبر؟شروع کردید؟

بعله شروع کردیم.

امروز فصل دوم استاتیک تمومه ایشالا.

فقط موندم واسه برنامه ریزی.

هنوز برنامه ریزی کلی نکردم .

نمیدونم تا آخر تابستون فقط برنامه بریزم فعلا؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
بعله شروع کردیم.

یه برنامه بلند مدت باید داشته باشید و یکی کوتاه مدت.سعی کنید هر شب واسه روز بعدتون هم برنامه بریزید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه برنامه بلند مدت باید داشته باشید و یکی کوتاه مدت.سعی کنید هر شب واسه روز بعدتون هم برنامه بریزید.

همون برنامه بلند مدتو مشکل دارم.:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
بعله شروع کردیم.

برنامه بلند مدت را حتما باید از اول مرداد شروع کنی.

یعنی همون درس هایی که چند بار هم توضیح دادم را تو این دو ماه حتما باید تمام کنید.

سرعت مطالعه شما هم خیلی این وسط مهمه،که هر فصل را تو چند روز میتوانید بخوانید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
همون برنامه بلند مدتو مشکل دارم.:icon_pf (34):

:ws52:در تاپیک منابع ارشد که کلی در این مورد بحث شده؟آیا مطالعه نموده اید؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws52:در تاپیک منابع ارشد که کلی در این مورد بحث شده؟آیا مطالعه نموده اید؟

نه!

ممنون.

میرم میخونم الان.

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینقدر اینجا سوت و کوره؟دوستان چه خبر؟شروع کردید؟

سوت و کوره دیگه:ws3:

بله متاسفانه شروع کردیم:ws3:

من که بهت گفتم دارم چیکار میکنم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

آیا تمام موسسات از روی یک بودجه بندی خاص و تعیین شده ای توسط سازمان سنجش آزمون ها و بودجه بندی خود را ارائه میدهند؟منظورم اینه که سرفصلهایی که در آزمونها مورد پرسش و ارزیابی قرار میگیرد همگی طبق استاندارد تایید شده سازمان سنجش هست دیگه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام

آیا تمام موسسات از روی یک بودجه بندی خاص و تعیین شده ای توسط سازمان سنجش آزمون ها و بودجه بندی خود را ارائه میدهند؟منظورم اینه که سرفصلهایی که در آزمونها مورد پرسش و ارزیابی قرار میگیرد همگی طبق استاندارد تایید شده سازمان سنجش هست دیگه؟

نه بودجه بندی ها که اختیاریه...

سازمان سنجش هم بودجه بندی خاصی معرفی نکرده،این بودجه بندی ها بر اساس کتب مرجع تعیین شده اند که همه سرفصل های مورد تایید وزارت علوم را در بر بگیرد.

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه بودجه بندی ها که اختیاریه...

سازمان سنجش هم بودجه بندی خاصی معرفی نکرده،این بودجه بندی ها بر اساس کتب مرجع تعیین شده اند که همه سرفصل های مورد تایید وزارت علوم را در بر بگیرد.

پس ینی الان که در بودجه بندی کنکور آزمایشی من دنباله و سری در ریاضی 1 نمیاد،باید بخونمش ولی تو کنکور آزمایشیم نمیاد و در کنکور اصلی میاد

درسته؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...