رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 300
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا کسی جواب نمیده؟

دوست عزیز همینطور که در ابتدای تاپیک ذکر شده اگر از دوستان کسی اطلاعاتی داشته باشه حتما در اختیارتون قرار میدن

من در این زمینه اطلاعاتی ندارم که در اختیارتون بزارم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان – وقت بخیر – من مقاله ای درباره آلومینیوم 8090 که در صنایع هوا فضا کاربرد داره میخوام – مقاله ای شامل : دیاگرام فازی ، خواص فیزیکی و مکانیکی ، راههای ارتقا خواص ، عملیات حرارتی ، ساختارهای میکروسکپی ، ساختار قطعه قبل و بعد از عملیات حرارتی و .... – لطفا اگه ممکنه منو در این زمینه راهنمایی کنید – آیا سایت یا مراجع خاصی هست که بتونه کمکم کنه ؟؟؟ متشکرم

لینک به دیدگاه
با سلام به همه دوستان – وقت بخیر – من مقاله ای درباره آلومینیوم 8090 که در صنایع هوا فضا کاربرد داره میخوام – مقاله ای شامل : دیاگرام فازی ، خواص فیزیکی و مکانیکی ، راههای ارتقا خواص ، عملیات حرارتی ، ساختارهای میکروسکپی ، ساختار قطعه قبل و بعد از عملیات حرارتی و .... – لطفا اگه ممکنه منو در این زمینه راهنمایی کنید – آیا سایت یا مراجع خاصی هست که بتونه کمکم کنه ؟؟؟ متشکرم

دوست عزیز ببینید به دردتون میخوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

همینا رو یافتم

نمیدونم به دردتون میخوره یا نه

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان من ترجمه ی کتاب زیر رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید!

ASTM handbook

formerly ninth edition, metals handbook volume 15 casting

D.M Stefanescu, chairman

نسخه ی 2009

صفحه ی 629 الی 736

توی تاپیک دانلود رایگان مقاله فارسی و لاتین، استانداردها و کتاب های مهندسی مواد هم گذاشتم اونجا هم جواب بدید فرقی نمیکنه!!!

فقط اگه کسی میتونه بهم کمک کنه هرچه سریع تر چون نیاز شدید دارم!!!!!!

ممنون!!!!

لینک به دیدگاه

این استاندارد ها را آخه ترجمه کنند که چی بشه.

به صورت لاتین باید مطالعه شوند، فکر نکنم ترجمه اش موجود باشه، چون حالت مرجع است.

لینک به دیدگاه
این استاندارد ها را آخه ترجمه کنند که چی بشه.

به صورت لاتین باید مطالعه شوند، فکر نکنم ترجمه اش موجود باشه، چون حالت مرجع است.

ممنون و مچکر از راهنمایی شما دوست عزیز و گرامی!

میدونم که ترجمه ی این هندبوک ها نیست

ولی گفتم شاید کسی باشه توی انجمن که این هندبوک رو ترجمه کرده باشه.

لینک به دیدگاه

نیازمند تصاویری یا فیلمی از تولیدات قطعات از طریق نورد پودرممنون میشم اگر واسم بذارید خییییییییییییییییییلی لازمدارم کمکم کنید

لینک به دیدگاه
هنوز اسرع وقت نرسیده؟

چند ماهه من منتظرم...

خانوم محترم

اینجا کسی لقمه آماده برای شما آماده نمیکنه

اگر از طرف مدیر تالار بیان شده که جزوات در اختیارتون قرار میگیره ، تنها محبت ایشون بوده در حق شما و نه وظیفه

ضمن اینکه شما ظرفه یک ماه و نیم گذشته هم درخواست خودتون رو پیگیر نشدید.

در انجمن فعالیت کنید و سعی کنید برای دیگران فایده ای داشته باشد و بعد میتونید توقع کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
هنوز اسرع وقت نرسیده؟

چند ماهه من منتظرم...

دوست عزیز من جزوات رو در دسترس دارم ولی وقت اسکن کردن و قرار دادن رو نداشتم تا الان

و من فکر نمیکنم به شما طلبی داشته باشم

این نوع صحبت کردن واقعا درست نیست

به هر حال موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
یه کم اطلاعات بیشتر می دید ؟

مثلا یه جمله ازش یه تو چه زمینه ای ؟

5.jpg

بعد از سرد كردن كريستال در زير دماي Mf واريانت هاي A و B و C و D تشكيل مي شوند مرحله دوم با وارد كردن تنش به كريستال ، واريانتها شروع به حركت و حذف شدن مي كنند تا واريانت واحد A تشكيل گردد. حين تشكيل واريانت واحد A كرنش هايي در جهت واريانتA ذخيره مي شود. مرحله سوم مربوط به حرارت دادن كريستال نمونه براي تبديل مارتنزيت به آستينت مي باشد از آنجاييكه كرنش ها تنها در جهت واريانت A ذخيره شده اند، پس تنها مسير براي برگشت پذيري، واريانت A مي باشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...