رفتن به مطلب

مزاحمت

spow

ارسال های توصیه شده

باز در این مورد شما صلاحیت این رو ندارید من رو تشخیص صلاحیت بکنید !!!‌ من اگه به شخص شما توهین کردم بیا قاط بزن

دیگه حرفی ندارم

آخه منم هم دخترم هم آرایش میکنم هم توی خیابون راه میرم چون پیاده روها رو قرق کردید ........

پس بمنم بودید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بی منطق تر از این نشنیده بودم. شماها به همه دخترهایی که این مشکل براشون پیش اومده و میاد توهین کردین.

:jawdrop::ws18::w74::w000::thk::w888::w127::ws27::smiley (18):

!

لینک به دیدگاه
من یه چیز یرو تو این انجمن درک نمی کنم چرا همش بحث ها تهش میرسه به این که مردا بدن زن ها خوبن یا برعکس...

ما مثلا قشر تحصیل کرده که این جوری باشیم وای به حال عوام...

کتایون جان شما برو از اول بحث رو دنبال کن تا متوجه بشی

ما از اولش میگیم یه عده خانوما هستن که به یه عده آقایون اجازه ی این کار رو میدن

ولی انگار بعضی خانوما (یکی دو تا شون ... نه یکی ... دو تا .... همون یکی .... ولش کن ... حالا ) منکر همه چی میشن و میگن فقط آقایون مقصرن ................

خُ من الان سرم رو بکوبم رو کیبورد بعضی خانوما راحت میشن ؟

لینک به دیدگاه

میخوای تاکسی سوار شی میخوای اوتوبوس سوار شی میخوای از خیابون رد شی آخه چه طوری بری توی پیاده رو.

تازه تو پیاده رو هم نشستن نگران نباشید.

فرض هم یه دختر دوست پسر داشته باشه فرض که براش مشکلی نباشه.باید مزاحم بشن یه پیشنهاد بدن برن دیگه.

تو حالا فکر کردی این طرف دوست دختر نداره!!!!زن نداره بچه نداره که اومده اینا را سوار کنه!!!!

آرتمیس جان خدا درو تخته رو واسه هم آفریده

منم پسر ..... تو خیابون میرم .... چشم و گوش بسته هم نیستم !

خیلی چیزا دیدم و میبینم ... باور کن بیشتر اوقات با دوستام که میرم بیرون میریم یه جای خلوت تویه یه پارک میشینیم ...

آدم نیگاه پسرا میکنه شرمش میشه ... نیگاه دخترا میکنه حالش بد میشه

(البته خودتون میدونین کدوم دخترا و پسرا رو میگم .... پس خواهشاً شلوغش نکنین که توهین کرد و این حرفا)

اگه پسری هست که بوق میزنه ... مطمئن باش دختری هست که به بوق اون جواب بده ... پس واسه اون میزنه.

لینک به دیدگاه

اگه پسری هست که بوق میزنه ... مطمئن باش دختری هست که به بوق اون جواب بده ... پس واسه اون میزنه.

من اين جمله رو قاب مي كنم ميزنم سر در انجمن...

منم ميتونم وقتي تو خيابون راه ميرم هر برخوردي رو به خودم بگيرم...همه ميتونن

اما وقتي بوق زدن ماشينا و نگاه بد و تيكه رو به خودم ميگيرم كه سر و وضعم نا مناسب باشه...

اگه مشكلي نداشته باشم...از خودم مطمئنم...

پس هيچ برخوردي باعث ناراحتيم نميشه!

لینک به دیدگاه

طرف سن بابابزرگ منو داره بازم بوق میزنه :167:

من یه مورد چند روز پیش دیدم خیلی عجیب بود.تو تاکسی بودم طرف پیشنهاد دوستی داد اونم بخاطر اینکه می گفت دختره سنگین تو این دوره زمونه کم شده .بعدشم محترمانه معذرت خواهی کرد ولی مگه دلت رو از سرچهار راه آوردی :ws46:

لینک به دیدگاه

با سلام وتقدير بخاطرتاپيك جهت گوشه اي ازمشكلات جامعه .راستش وقتي پست هاي عزيزان و خوندم از 10يا چندتا مثالي كه زدن در مورد مزاحمت اقاي spowفقط در مورد جنسيت ونوع مزاحمت مرد وزن بحث شد .ايرادي نيست چون بدترين نوع مزاحمت همون در مورد نواميسه مردم

لینک به دیدگاه

بنده کلا از این چیزها بلد نیستم و مثل دوستان نمیتونم تخصصی بحث کنم در این مورد...

فقط یک سوال دارم... الان سر و وضع اون خانومی که توی اون عکس هست خیلی بده ؟

لینک به دیدگاه
خب اون پسری که دنبال این چیزا باشه هیچ وقت واسه یه دختر توی پیاده رو بوق نمیزنه !!

درسته ؟

خب دخترا اگه بدشون میاد کسی واسه شون وایسه همون تو پیاده رو راه برن

هم امنیت بیشتره و هم اینکه پیاده رو واسه راه رفتن ، نه جاده ...

البته اینم بگم که یه بار جلوی خودم ....

دو تا دختر تویه یه پارک نشسته بودن !! تو پارک!!

یارو ماشینیه براشون بوق زد ... ماشینه مدل بالا بود (من که نفهمیدم چی بود) خیلی مدل بالا

دخترا یکم با هم پچ پچ کردن با کله دوییدن سوار شدن .. انقد ذوق کرده بودن یکیشون نزدیک بود بیافته تو جوب آب

خیلی دیگه براشون عادت شده سوار شدن .... دوست دارن همه ی ماشینا رو تست کنن

مطمئنی تو پیاده رو بوق نمی زنن واینمیستن

برای من تو مغازه بودم هم این کارو کردن تو پیاده رو ویترین مغازه میدیدم هم این کارو کردن بیشعوری بعضی پسرارو توجیح نکنید همیشه مقصر این پسرها هستن:w00:

لینک به دیدگاه
مشکل حاد مردم ایران اینه که زود قضاوت میکنن نمی گم این مشکل وجود نداره داره بدم داره خود من همیشه ساعت 9از شرکت میام بیرون و باقی داستان زیاد دیدم

این بهم برخورد که شما ما دخترا رو مقصر دونستین اگه اقایون محترم سرشون به کار خودشون باشه این مشکلات وجود نداره من یه دختر جوونم به مقتضای سنم ارایش میکنم و نوع پوششم هم با یه زن 50 ساله فرق داره چون جوونم و این حق رو به خودم میدم

درست ایران پر از محدودیته اما مردی که زن داره چی پیرمردی که حتی نوه داره چی؟؟؟

ملایی که زنش پیشش نشسته و من دم در خونمون برای آژانس منتظرم بوق می زنه می خنده هم اضافه کن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
فرقش همون فرق خانمیه که چادر میکنه و آرایش نمیکنه با خانمی که مانتو میپوشه و آرایش میکنه ، من از مزاحما طرفداری نمیکنم ، فقط میگم مزاحم خانم ها شدن هرچند از لحاظ اجتماعی کار زشت و ناپسندیه ، اما از لحاظ غریزی قابل درکه

خوب این درسته فقط یک طرف غریزش رو کنترل کنه؟

مزاحمت اصلا کار قابل درکی نیست می تونه از نظر غرضه اش انقدر نگاه کنه تا غش کنه اما مزاحمت نباید ایجاد کنه چون زنی که آرایش می کنه برای کسی مزاحمت ایجاد نمی کنه

لینک به دیدگاه
بنده کلا از این چیزها بلد نیستم و مثل دوستان نمیتونم تخصصی بحث کنم در این مورد...

فقط یک سوال دارم... الان سر و وضع اون خانومی که توی اون عکس هست خیلی بده ؟

از نظر هوس بازان که جای عقل فقط میل جنسیشون کار می کنه بله:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم مشکل از اخلاق خود آقایون هست...

به هر حال این دید نسبت به خانوم ها وجود داره دیگه... یعنی آقایون محترم به خودشون اجازه میدند که همچین کاری بکنند...

من فکر نمیکنم هیچ ربطی هم به میل جنسی و این دری وری ها داشته باشه... هزار راه درست و حسابی برای رفع نیاز ها وجود داره...

این مشکل مسئله ی بی شخصیتی و بی فرهنگی و بی ادبی آقایون هست...

لینک به دیدگاه

واقعا لعنت به این فرهنگ عقب مونده...ولعنت به زنانی که با دست کم گرفتن حقوقشون ما رو گرفتار این قوانین ضد زن و نگاه های کثیف مردایی کردن که برای هر غلطی که میکنن توجیهی دارن که نسبت بدن به اشتباهی از سمت زنها..لعنت...

لینک به دیدگاه

دوستان دیدم میفرمایند شما دخترها آرایش میکنید و لباس فلان میپوشید در نتیجه اونها هم همینطوری برخورد میکنند... اولا آفرین واقعا به این همه منطق... پس با این حساب اگر مملکت آزاد بشه شما دوستان میخواید چیکار کنید... پس این اسلام شما یه چیزی میدونسته گفته چادر سرتون کنید...

عجب...

دوم اینکه عجب سوء فهمی از آزادی اینجا وجود داره... آدم شاخ در میاره...

اینکه یه خانوم آرایش میکنه یا لباس باز میپوشه یا هرچی این مسئله ی آزادی انتخاب هست و آزادی پوشش...

اون حرکتی که شما دارید میکنید صلب آزادی هست و جرم محسوب میشه... پس قبل از اینکه بیخودی ربطش بدید به آزادی باید به اینها هم توجه کنید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...