رفتن به مطلب

مزاحمت

spow

ارسال های توصیه شده

فرقش همون فرق خانمیه که چادر میکنه و آرایش نمیکنه با خانمی که مانتو میپوشه و آرایش میکنه ، من از مزاحما طرفداری نمیکنم ، فقط میگم مزاحم خانم ها شدن هرچند از لحاظ اجتماعی کار زشت و ناپسندیه ، اما از لحاظ غریزی قابل درکه

خوب این درسته فقط یک طرف غریزش رو کنترل کنه؟

:w16:

برا من یکی از لحاظ غریزی هم قابل درک نیست من که پسر نیستم ولی وقتی با پسرا صحبت میکنیم همشون میگن دیدن یه خانم ارایش کرده و اینا که باعث برانگیخته شدن غرایزشون نمیشه که

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w16:

برا من یکی از لحاظ غریزی هم قابل درک نیست من که پسر نیستم ولی وقتی با پسرا صحبت میکنیم همشون میگن دیدن یه خانم ارایش کرده و اینا که باعث برانگیخته شدن غرایزشون نمیشه که

طبیعیه برای منم قابل درک نیست که دخترا چرا آرایش میکنن:ws52: اما باید سعی در درک کردن کرد . جمله رو:ws3:

لینک به دیدگاه

آدمایی که مزاحم خانوما می شن متاسفانه به نظر من فقط تابع هوسشون هستن .

درسته که اگه طرف بد بیاد تو خیابون مزاحم پیدا میشه ولی به نظر من بیشتر بستگی به سنگینی خود فرد داره که کسی مزاحمش نشه .

متاسفم که اینو میگم ولی با وضعیتی که الان توی خیابونا هست یه دختر مجبوره نه تنها با چهره معمولی بلکه با اخم رفت و آمد کنه.

لینک به دیدگاه
طبیعیه برای منم قابل درک نیست که دخترا چرا آرایش میکنن:ws52: اما باید سعی در درک کردن کرد . جمله رو:ws3:

چون دوست دارند هنرمند هستند ولی این دلیلی نمیشه شما مزاحمشون بشی بخاطر این آرایش

خیلی دلیل غیره منطقی هست متأسفانه

بعضی از این موجودات دوپا که بهشون مرد میگند کلا مشکل بسته بودند دید و آزار رساندن دارند حتی به هم جنس خودشون دیگه دختر که هیچی

برای اینجور موجودات دوپا متأسفم :shame:

لینک به دیدگاه
چون دوست دارند هنرمند هستند ولی این دلیلی نمیشه شما مزاحمشون بشی بخاطر این آرایش

خیلی دلیل غیره منطقی هست متأسفانه

بعضی از این موجودات دوپا که بهشون مرد میگند کلا مشکل بسته بودند دید و آزار رساندن دارند حتی به هم جنس خودشون دیگه دختر که هیچی

برای اینجور موجودات دوپا متأسفم :shame:

:w768:صد بار توضیح دادم شما نمیخوان متوجه بشین پس فایده ای نداره بحث کردن :sigh:

بله بله شما راست میگی تمام دختر ها فکرشون بازه و تمام مرد ها فکرشون بسته :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

برای بار صدویکم

منطق 2-3 نفر از دختر خانمایی که تو این تایپیک باهاشون بحث کردیم:

"ما دوست داریم آرایش کنیم و خودمون رو جذاب بکنیم (یعنی غریزمون اینه ) خوشمون میاد ، به هیچکسی هم ربطی نداره ، اما مرد ها حق ندارند طبق غریزشون رفتار کنن ، همینه که هست !! مرد ها هم فکرشون بستست ، فقط فکر من بازه "

لینک به دیدگاه

من یه چیز یرو تو این انجمن درک نمی کنم چرا همش بحث ها تهش میرسه به این که مردا بدن زن ها خوبن یا برعکس...

ما مثلا قشر تحصیل کرده که این جوری باشیم وای به حال عوام...

لینک به دیدگاه
:w768:صد بار توضیح دادم شما نمیخوان متوجه بشین پس فایده ای نداره بحث کردن :sigh:

بله بله شما راست میگی تمام دختر ها فکرشون بازه و تمام مرد ها فکرشون بسته :banel_smiley_4:

شما خودت تقریبا نیمه بسته هست فکرتون بحث سر اینها واقعا هیچ سودی نداره چون شماها یجوری میخواهید منطق خودتنو به کرسی بشونید

ما متوجه هستیم ولی یکم منطقی ترم فکر کنید بد نیست برای خودتون میگم بعد به مشکل برخورد میکنید در زندگی آتی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
برای بار صدویکم

"ما دوست داریم آرایش کنیم و خودمون رو جذاب بکنیم (یعنی غریزمون اینه ) خوشمون میاد ، به هیچکسی هم ربطی نداره ، اما مرد ها حق ندارند طبق غریزشون رفتار کنن ، همینه که هست !! مرد ها هم فکرشون بستست ، فقط فکر من بازه "

شماها که کلا براساس غریزهتون عمل میکنید ولی مشکل و توی آرایش ما میبینید

اگر تعادل رعایت بشه غریزه نباید سرکوب بشه

شما زیبایی رو دوست داری تحسینش کن ولی مزاحمت ایجاد نکن و بقیه رو هم با دید بد نگاه نکن

من حرفی ندارم حقتون هست ولی ماهم حق داریم بی ظرفیت نباشید تا بهتون نگند فکرتون بسته هست:wubpink:

لینک به دیدگاه
شما خودت تقریبا نیمه بسته هست فکرتون بحث سر اینها واقعا هیچ سودی نداره چون شماها یجوری میخواهید منطق خودتنو به کرسی بشونید

ما متوجه هستیم ولی یکم منطقی ترم فکر کنید بد نیست برای خودتون میگم بعد به مشکل برخورد میکنید در زندگی آتی:icon_pf (34):

موندم چرا فکر میکنی صلاحیت اظهار نظر دو مورد وسعت فکر منو داری؟

لینک به دیدگاه
من یه چیز یرو تو این انجمن درک نمی کنم چرا همش بحث ها تهش میرسه به این که مردا بدن زن ها خوبن یا برعکس...

ما مثلا قشر تحصیل کرده که این جوری باشیم وای به حال عوام...

موافقم با حرفات...یاد گرفتیم بگیم ما اونور آقایون اونور.....

لینک به دیدگاه
موندم چرا فکر میکنی صلاحیت اظهار نظر دو مورد وسعت فکر منو داری؟

قضیه سر صلاحیت داشتن یا نداشتند من نیست:ws46:

اگر حرفی میزنم براساس نوشته های خودتون هست اینها برداشت من از وسعت فکره شماست:banel_smiley_4:

اگر فکرت چیز دیگه هست بهتره همونو بیان کنید تا بعد این مدلی برخورد نکنید:w00:

لینک به دیدگاه
برای بار صدویکم

من که تسلیم شدم اما جفتش به قول یکی از بچه جا و مکان داره واندازه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قضیه سر صلاحیت داشتن یا نداشتند من نیست:ws46:

اگر حرفی میزنم براساس نوشته های خودتون هست اینها برداشت من از وسعت فکره شماست:banel_smiley_4:

اگر فکرت چیز دیگه هست بهتره همونو بیان کنید تا بعد این مدلی برخورد نکنید:w00:

اتفاقا قضیه صلاحیت هست ، وقتی راجع به کسی در ملا عام اظهار نظر میکنی اول مطمئن باش صلاحیتشو داری بعد که فعلا راجع به من صلاحتشو نداری پس برداشتت رو برای خودت نگه دار لطفا

لینک به دیدگاه
اتفاقا قضیه صلاحیت هست ، وقتی راجع به کسی در ملا عام اظهار نظر میکنی اول مطمئن باش صلاحیتشو داری بعد که فعلا راجع به من صلاحتشو نداری پس برداشتت رو برای خودت نگه دار لطفا

شما هم بهتره برداشتتونو برای خودتون نگه داری

شماهم صلاحیت نظر دادن درمورد آرایش دخترها یا حتی وایسادند توی خیابونشونو ندارید

چون دختر نیستید و از قصد و نیت دختری هم که میبینید خبر ندارید پس شماهم فاقد صلاحیت هستید توی این زمینه نظرهاتونو برای خودتون خوبه

لینک به دیدگاه
شما هم بهتره برداشتتونو برای خودتون نگه داری

شماهم صلاحیت نظر دادن درمورد آرایش دخترها یا حتی وایسادند توی خیابونشونو ندارید

چون دختر نیستید و از قصد و نیت دختری هم که میبینید خبر ندارید پس شماهم فاقد صلاحیت هستید توی این زمینه نظرهاتونو برای خودتون خوبه

باز در این مورد شما صلاحیت این رو ندارید من رو تشخیص صلاحیت بکنید !!!‌ من اگه به شخص شما توهین کردم بیا قاط بزن

دیگه حرفی ندارم

لینک به دیدگاه
دخترش اگه دلش نمیخواست میرفت تو پیاده رو راه میرفت

معذرت میخوام ، دور از جون بچه ها . ولی الان دخترا (خیلی هاشون ..... خیلی ) عادت کردن هر جا میخوان برن سر جاده میایستن تا یکی سوارشون کنه.....[/quote

میخوای تاکسی سوار شی میخوای اوتوبوس سوار شی میخوای از خیابون رد شی آخه چه طوری بری توی پیاده رو.

تازه تو پیاده رو هم نشستن نگران نباشید.

فرض هم یه دختر دوست پسر داشته باشه فرض که براش مشکلی نباشه.باید مزاحم بشن یه پیشنهاد بدن برن دیگه.

تو حالا فکر کردی این طرف دوست دختر نداره!!!!زن نداره بچه نداره که اومده اینا را سوار کنه!!!!

لینک به دیدگاه

تازه مزاحمت تلفنی و کلی مشکل دیگه را هم بزارین روش:icon_pf (34):

چرا وقتی مردم دارن بچه هاشونو بزرگ میکنن بهشون یاد نمیدن حریم شخصی یعنی چی؟؟مزاحمت یعمی چی؟؟

فقط افتخار کنن که پسر دارن . که جهزیه نمیدن. که سرشون پایین نیست.

بعد ما باید تاوان تربیت اشتباه اونا را بدین.

80 درصد از خانواده های ایرانی نباید بچه دارن بشن.اصلا صلاحیت ندارن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...