رفتن به مطلب

مزاحمت

spow

ارسال های توصیه شده

من تا حالا کم مردی دیدم که بگه خانم ها چرا از آرایش و لباس آنچنانی استفاده میکنن و من رو مجذوب خودشون میکنن!

اما همه خانم ها میگن من جذابم که جذابم چرا مرد ها جذب من میشن و کلی نصبت بد و زشت به مردها میدن ، آیا این منطقیه؟ باید به ذات همدیگه احترام گذاشت

من به ذات همه ی ادما احترام میزارم اما قبول کن که خیلی داشتی تند میرفتی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من تا حالا کم مردی دیدم که بگه خانم ها چرا از آرایش و لباس آنچنانی استفاده میکنن و من رو مجذوب خودشون میکنن!

اما همه خانم ها میگن من جذابم که جذابم چرا مرد ها جذب من میشن و کلی نصبت بد و زشت به مردها میدن ، آیا این منطقیه؟ باید به ذات همدیگه احترام گذاشت

حامد جان انگار حق با توئه ... نمیشه بحث کرد

تا وقتی خانوما همه مشکلات رو به آقایون نسبت بدن نمیشه در این باره صحبت کرد !!!

لینک به دیدگاه
این چه طرز حرف زدنه؟

لطفا از الفاظ مناسب استفاده کن

فرافکنی نکنید لطفا

راحت و ول توهین نیست ، یعنی بی قید و بند ، آنگونه که طبیعت حکم میکند !!

لینک به دیدگاه
استاد ، اون پسرهایی که سوار بر ماشین دارن رد میشن از جلوی یه دختر، از کجا و چه جوری میفهمن دختره سوار تاکسی نمیشه؟ :banel_smiley_4:

خب تابلوئه ....

دختری که تاکسی رد میشه و سوارش نمیشه .... منتظر هواپیماست ؟؟

لینک به دیدگاه
من به ذات همه ی ادما احترام میزارم اما قبول کن که خیلی داشتی تند میرفتی

چی شده مگه که من باید قبول کنم تندروی داشتم میکردم؟

من به هیچ وجه تندروی نکردم و از تک تک پست ها دفاع میکنم :whistle:

لینک به دیدگاه
حامد جان انگار حق با توئه ... نمیشه بحث کرد

تا وقتی خانوما همه مشکلات رو به آقایون نسبت بدن نمیشه در این باره صحبت کرد !!!

این اقایونن که همه چیز رو به خانوما نسبت میدن ادر جان یه خورده انصاغ داشته باش البته نه تو جای منی نه من جای تو

شاید یه چیزا تو وجود شماها هست که من خبر ندارم و یه سری چیزاست که شما خبر ندارین اما با این وجود خیلی مراعات کردم اما فرقی نکرد

لینک به دیدگاه
خب تابلوئه ....

دختری که تاکسی رد میشه و سوارش نمیشه .... منتظر هواپیماست ؟؟

نپیچون آقا..دارم میپرسم پسری که سوار ماشین داره از جلوی یه دختر رد میشه از 2 دقیقه قبل خبر داره که آیا تاکسی بوده دختره سوار نشده یا نه؟ خبر داره که دختر نمیخواد از خیابون رد بشه و منتظر نیست که خلوت بشه؟ اگر خبر داره چه جوری داره؟

لینک به دیدگاه
چی شده مگه که من باید قبول کنم تندروی داشتم میکردم؟

من به هیچ وجه تندروی نکردم و از تک تک پست ها دفاع میکنم :whistle:

یه جا گفتی چون نگا میکنه پس پا میده اشتباهه یه بار من پش سرم یه ماشین بوق زد من نگا نکردم ببینم کیه چند روز بعدش تو دانشکده گفتن واسه چی محل نمیزاری این فرهنگ غلطه

لینک به دیدگاه
این اقایونن که همه چیز رو به خانوما نسبت میدن ادر جان یه خورده انصاغ داشته باش البته نه تو جای منی نه من جای تو

شاید یه چیزا تو وجود شماها هست که من خبر ندارم و یه سری چیزاست که شما خبر ندارین اما با این وجود خیلی مراعات کردم اما فرقی نکرد

خب من که نسبت ندادم ...

میگم درسته یه پسرایی هم هستن که از این کارا میکنن

ولی در مقابل یه دخترایی هستن که به اونا این اجازه رو میدن ...

با ایستادن سر جاده و تو جاده راه رفتم و ....

یادم نیست این حرف از کیه . ولی همون اوایل انقلاب گفت: اگه در کاباره ها رو بندین ، اونایی که میرفتن اینجور جاها حالا میان تو خیابون . .....

خب مسلما اینجور آدما وجود دارن و مقصر اصلی هم که باعث شده این اتفاقات تو سطح شهر بیافته کس دیگه ایه

ولی باور کن اگه دخترا نرن تو جاده بیاستن و و غیر از تاکسی سوار ماشین دیگه ای نشن مزاحمتی براشون پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه
یه جا گفتی چون نگا میکنه پس پا میده اشتباهه یه بار من پش سرم یه ماشین بوق زد من نگا نکردم ببینم کیه چند روز بعدش تو دانشکده گفتن واسه چی محل نمیزاری این فرهنگ غلطه

من به عنوان پسر از نوع نگاه یک دختر کاملا متوجه میشم که این منظور داره یا اشتباه گرفته و منتظر شوهر خالشه !! کاملا تابلو هست ، آقایون غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه
نپیچون آقا..دارم میپرسم پسری که سوار ماشین داره از جلوی یه دختر رد میشه از 2 دقیقه قبل خبر داره که آیا تاکسی بوده دختره سوار نشده یا نه؟ خبر داره که دختر نمیخواد از خیابون رد بشه و منتظر نیست که خلوت بشه؟ اگر خبر داره چه جوری داره؟

با همه دعوا داری !؟

من نپیچوندم خانم ....

همونجوری که خانم ها هیچ وقت دستشون رو برای درخواست تاکسی بلند نمیکنن ... اما راننده تاکسی میفهمه مسافرن یا نه!!!!

خلاص

لینک به دیدگاه
با همه دعوا داری !؟

من نپیچوندم خانم ....

همونجوری که خانم ها هیچ وقت دستشون رو برای درخواست تاکسی بلند نمیکنن ... اما راننده تاکسی میفهمه مسافرن یا نه!!!!

خلاص

این همون نوع نگاه و میمیک و حالت بدن هست

لینک به دیدگاه
با همه دعوا داری !؟

من نپیچوندم خانم ....

خلاص

بی منطق تر از این نشنیده بودم. شماها به همه دخترهایی که این مشکل براشون پیش اومده و میاد توهین کردین.

لینک به دیدگاه
بی منطق تر از این نشنیده بودم. شماها به همه دخترهایی که این مشکل براشون پیش اومده و میاد توهین کردین.

هر چند دخترم اما به این نتیجه رسیدم هستن ادمایی که به قولی یه راه درامد برا بعضیا شاید شرایط جامعمون اینجوری ایجاب میکنه به نظر منم سعی کن برات مهم نباشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
هر چند دخترم اما به این نتیجه رسیدم هستن ادمایی که به قولی یه راه درامد برا بعضیا شاید شرایط جامعمون اینجوری ایجاب میکنه به نظر منم سعی کن برات مهم نباشه:icon_gol:

جان ؟ متوجه نشدم؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
چه ربطی داشت؟ :ws52:

خو ربطش این بود که من خشگل نیستم دیگه

متوجه منظور من نشدی

1- موجود نر طبق غریزه خود که امری ذاتی و تغییر ناپذیر هست جذب موجود ماده میشود!

2- موجود ماده طبق غریزه خود که امری ذاتی و تغییر ناپذیر هست سعی در جذاب بودن مینماید!

شما نمیتونی بگی من بر طبق غریزم جذابم اما تو بر خلاف غریزت جذب من نشو!

من با موجود ماده کاری ندارم ولی

خب برادر من فرق شمایی که خودتو کنترل میکنی با اونایی که این کارا رو میکنن چیه؟

وقتی غریزه ای هست راه کنترل کردنشم هست دیگه

لینک به دیدگاه
خو ربطش این بود که من خشگل نیستم دیگه

من با موجود ماده کاری ندارم ولی

خب برادر من فرق شمایی که خودتو کنترل میکنی با اونایی که این کارا رو میکنن چیه؟

وقتی غریزه ای هست راه کنترل کردنشم هست دیگه

فرقش همون فرق خانمیه که چادر میکنه و آرایش نمیکنه با خانمی که مانتو میپوشه و آرایش میکنه ، من از مزاحما طرفداری نمیکنم ، فقط میگم مزاحم خانم ها شدن هرچند از لحاظ اجتماعی کار زشت و ناپسندیه ، اما از لحاظ غریزی قابل درکه

خوب این درسته فقط یک طرف غریزش رو کنترل کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...