رفتن به مطلب

مزاحمت

spow

ارسال های توصیه شده

بیخیال

بحث رو بیش از این جنسیتی نکنیم

به دنبال راهکار واقعی باشیم

دنبال این نیستم که تقصیر رو گردنم پسرا یا دخترا بذارم

با بحث کردن میشه ریشه یابی کرد

واسه خود من صد دفعه پیش اومد که تو پیاده رو بودم ولی.......

امیدوارم فقط به تست کردن ماشینا ختم بشه ...

صد درصد ختم نمیشه ...............

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 122
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واسه خود من صد دفعه پیش اومد که تو پیاده رو بودم ولی.......

امیدوارم فقط به تست کردن ماشینا ختم بشه ...

البته این به میزان خوشگلیو اینا هم ارتباط داره:ws3: شاید تو زیادی خوشگلی :ws3:

لینک به دیدگاه
دنبال این نیستم که تقصیر رو گردنم پسرا یا دخترا بذارم

با بحث کردن میشه ریشه یابی کرد

صد درصد ختم نمیشه ...............

:w16: منم منظورم دختر و پسر نبود اتفاقا

چون دختر اینکاره هم کم نمیبینم

ولی منظورم این بود که چیزایی که شماها گفتین کارایی هستن که خیلی دخترا بدون منظور انجام میدن

البته این به میزان خوشگلیو اینا هم ارتباط داره:ws3: شاید تو زیادی خوشگلی :ws3:

میگن ترکا خشگلن گویی من استثنا هستم تو این قضیه

لینک به دیدگاه
1- این نوامیسی که گذاشتی تابلو از مزاحمت خوششون میاد وگرنه نگاه هم نمیکنن طرف رو ، کلا قانونش اینه طرف وقتی نگاه کرد حتی اگه فحش هم داده باشه یعنی پا داده!! البته من این کاره نیستما!

2- تو این مزاحمت هایی که عکسش رو گذاشتی اون پسرا کمترین تقصیر رو دارن و این نتیجه فضای بسته امروزی و دخالت های بی حد و حصر حکومت در جزئی ترین مسائل زندگی مردمه ، نیازهایی هستن که اگه طبیعی ارضا نشن بلاخره یه سوراخی پیدا میکنن و از اونجا فوران میکنن

3- در کل مردم بی فرهنگی هستیم ، قصد توهین ندارم اما اگه منصفانه قضاوت کنیم اینجوریه و همه کم و بیش رگه هایی از این بی فرهنگی رو تو وجودمون داریم ، خیلی سخته تو جنگل زندگی کنی و قوانینش رو مراعات نکنی، ولی باید تلاش کنیم به خاطر خودمون هم شده یکمی درست بشیم که این هم دو راه داره

الف: از بالا شروع به اصلاح کنیم که کار سریع تر و پر هزینه تره

ب: از پایین و از خودمون شروع کنیم که زمان بر و خسته کننده تره

من راه الف رو انتخاب میکنم ، وقتی حکومت جهلی در کار نباشه مردم هم جاهلانه زندگی متاسفم نتونستم درکت کنم اما به نظر من حرفات اصلا منطقی نیس

نگاه کردن به کسی که داره برات بوق میزنه یعنی پا دادن؟؟؟؟ اگه اشنا باشه چی

پسرا کمترین تقصیر رو دارن اره دیگه حتما دختره میگه بیا بهم بوق بزن و مزاحم شو پسرا ماهن اصلا گناه نمیکنن

لینک به دیدگاه
نه به هیچ وجه ، اینکه مشخصه مرد فاسد به دلایل متعددی خیلی بیشتر از زن فاسد هست ؛ اکثر کارهایی هم که در پست استارت نوشته شده بیشتر توسط مردها انجام میشه ، باور کنید من منظورم توهین به خانم ها یا دفاع از مردها نبود:rose:

شما که میگفتی پسرا کمترین تقصیر رو دارن

امیدوارم واقعا متوجه اشتباهت شده باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
متاسفم نتونستم درکت کنم اما به نظر من حرفات اصلا منطقی نیس

نگاه کردن به کسی که داره برات بوق میزنه یعنی پا دادن؟؟؟؟ اگه اشنا باشه چی

پسرا کمترین تقصیر رو دارن اره دیگه حتما دختره میگه بیا بهم بوق بزن و مزاحم شو پسرا ماهن اصلا گناه نمیکنن

در مورد عکس ها ؛ همونطوری که ادر گفت، دختری که از وسط خیابون داره میره و وقتی بوغ میزنن بهش کم مونده بره سرشو از پنجره ماشین بکنه تو معلومه دنبال چیه

پسرا بی تقسرن مساوی نیست با دخترا مقصرن ، تو ادامه همین جمله گفتم مقصر اصلی کسیه که اینهمه محدودیت ایجاد کرده

لینک به دیدگاه
شما که میگفتی پسرا کمترین تقصیر رو دارن

امیدوارم واقعا متوجه اشتباهت شده باشی:icon_gol:

من اشتباهی نکردم شما اشتباه برداشت کردید:icon_gol: توضیحات لازمه نیز در پست شماره 47 داده شد

لینک به دیدگاه
خب اون پسری که دنبال این چیزا باشه هیچ وقت واسه یه دختر توی پیاده رو بوق نمیزنه !!

درسته ؟

خب دخترا اگه بدشون میاد کسی واسه شون وایسه همون تو پیاده رو راه برن

هم امنیت بیشتره و هم اینکه پیاده رو واسه راه رفتن ، نه جاده ...

اگه منتظر تاکسی ایستاده باشن چی؟؟؟؟

من هم دیدم و تجربش رو داشتم که موقع راه رفتن تو پیاده رو واسم بوق زدن.پسری که دنبال این چیزا باشه، نگاه نمی کنه ببینه کی پا میده و کی نمی ده یا اون دختر داره از کجا راه می ره...اونا حتی یه دختر رو هم رد نمی دن و واسه همه بوق می زنن تا بلکه یکی بره سوار بشه.

لینک به دیدگاه

مشکل حاد مردم ایران اینه که زود قضاوت میکنن نمی گم این مشکل وجود نداره داره بدم داره خود من همیشه ساعت 9از شرکت میام بیرون و باقی داستان زیاد دیدم

این بهم برخورد که شما ما دخترا رو مقصر دونستین اگه اقایون محترم سرشون به کار خودشون باشه این مشکلات وجود نداره من یه دختر جوونم به مقتضای سنم ارایش میکنم و نوع پوششم هم با یه زن 50 ساله فرق داره چون جوونم و این حق رو به خودم میدم

درست ایران پر از محدودیته اما مردی که زن داره چی پیرمردی که حتی نوه داره چی؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هم دیدم و تجربش رو داشتم که موقع راه رفتن تو پیاده رو واسم بوق زدن.پسری که دنبال این چیزا باشه، نگاه نمی کنه ببینه کی پا میده و کی نمی ده یا اون دختر داره از کجا راه می ره...اونا حتی یه دختر رو هم رد نمی دن و واسه همه بوق می زنن تا بلکه یکی بره سوار بشه.

مشکل اینه که مردم نمیخوان خودشونو درست کنن و یه جورایی دوباره خانوما رو مقصر کنن

اقاااااااااااا تو دهنت میگی خانوم خدا اینجور افریدتش پر از جذابیت این اقایونن که باید خودشونو کنترل کنن

لینک به دیدگاه
مشکل اینه که مردم نمیخوان خودشونو درست کنن و یه جورایی دوباره خانوما رو مقصر کنن

اقاااااااااااا تو دهنت میگی خانوم خدا اینجور افریدتش پر از جذابیت این اقایونن که باید خودشونو کنترل کنن

پس میشه اینجوری هیم گفت :

خاااااااااانم تو دهنت میگی آقا خدا اینجوری آفریدتش که جذب خانم ها بشه ، این خانم هان که باید خودشون رو کنترل کنن

لینک به دیدگاه
مشکل حاد مردم ایران اینه که زود قضاوت میکنن نمی گم این مشکل وجود نداره داره بدم داره خود من همیشه ساعت 9از شرکت میام بیرون و باقی داستان زیاد دیدم

این بهم برخورد که شما ما دخترا رو مقصر دونستین اگه اقایون محترم سرشون به کار خودشون باشه این مشکلات وجود نداره من یه دختر جوونم به مقتضای سنم ارایش میکنم و نوع پوششم هم با یه زن 50 ساله فرق داره چون جوونم و این حق رو به خودم میدم

درست ایران پر از محدودیته اما مردی که زن داره چی پیرمردی که حتی نوه داره چی؟؟؟

بحث رو طوری پیش میبرین که من مجبورم جواب بدم

همونطور که گفتم شما اگه غریزت حکم میکنه خودتو جذاب بکنی مرد هم غریزش حکم میکنه به دنبال این جذایت بیوفته ، شما میخواین خودتون راحت باشین اما مردها غریزشون رو سرکوب کنن؟

یا باید با این وضعیت کنار اومد و یا باید هر 2 طرف کوتاه بیان !

در مورد مرد های زندار و پیره مردها باید از خودشون بپرسید من از اونا دفاع نکردم ، ولی خانمای شوهر دار هم کم آرایش غلیظ و زننده نمیکنن!

لینک به دیدگاه
پس میشه اینجوری هیم گفت :

خاااااااااانم تو دهنت میگی آقا خدا اینجوری آفریدتش که جذب خانم ها بشه ، این خانم هان که باید خودشون رو کنترل کنن

چرا فقط یه تعداد اندک اقا اینجورین تو محل کار من صدها مرد وجود داره اما اونها با دیدن من چیریشون نمیشه اما خیابون که در میام بوق بوق بوق بوق

لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم شما اگه غریزت حکم میکنه خودتو جذاب بکنی مرد هم غریزش حکم میکنه به دنبال این جذایت بیوفته ، شما میخواین خودتون ول و راحت باشین اما مردها غریزشون رو سرکوب کنن؟

در مورد مرد های زندار و پیره مردها باید از خودشون بپرسید من از اونا دفاع نکردم ، ولی خانمای شوهر دار هم کم آرایش غلیظ و زننده نمیکنن!

لطفا از الفاظ مناسب استفاده کن

یعنی اقایون فقط واسه خانومای ارایش کرده بوق میزنن:ws28::ws28:چه جالب

لینک به دیدگاه

من تا حالا کم مردی دیدم که بگه خانم ها چرا از آرایش و لباس آنچنانی استفاده میکنن و من رو مجذوب خودشون میکنن!

اما همه خانم ها میگن من جذابم که جذابم چرا مرد ها جذب من میشن و کلی نصبت بد و زشت به مردها میدن ، آیا این منطقیه؟ باید به ذات همدیگه احترام گذاشت

لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم شما اگه غریزت حکم میکنه خودتو جذاب بکنی مرد هم غریزش حکم میکنه به دنبال این جذایت بیوفته ، شما میخواین خودتون ول و راحت باشین اما مردها غریزشون رو سرکوب کنن؟

این چه طرز حرف زدنه؟

لینک به دیدگاه

عزیزم وقتی وارد یه بحثی میشی خب کامل وارد شو

نیا اول و آخر رو بخون و قضاوت کن

الان تقریبا همه جا پیاده رو هست

دیگه بهونه ی نبود پیاده رو قدیمی شد

ببین وقتی یکی دلش میخواد سوار بشه .... و میاد تو جاده راه میره یا سر جاده می ایسته و سوار تاکسی نمیشه یعنی چی ؟

نگو که تا حالا ندیدی .......

من گفتم اونایی که سوار تاکسی نمیشن

خب کم هم نیستن

امرزو برو تو خیابون و بجای خرید یکم کارای دختر پسرا رو ببین متوجه میشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا فقط یه تعداد اندک اقا اینجورین تو محل کار من صدها مرد وجود داره اما اونها با دیدن من چیریشون نمیشه اما خیابون که در میام بوق بوق بوق بوق

لطفا از الفاظ مناسب استفاده کن

یعنی اقایون فقط واسه خانومای ارایش کرده بوق میزنن:ws28::ws28:چه جالب

متوجه منظور من نشدی

1- موجود نر طبق غریزه خود که امری ذاتی و تغییر ناپذیر هست جذب موجود ماده میشود!

2- موجود ماده طبق غریزه خود که امری ذاتی و تغییر ناپذیر هست سعی در جذاب بودن مینماید!

شما نمیتونی بگی من بر طبق غریزم جذابم اما تو بر خلاف غریزت جذب من نشو!

لینک به دیدگاه

من گفتم اونایی که سوار تاکسی نمیشن

خب کم هم نیستن

امرزو برو تو خیابون و بجای خرید یکم کارای دختر پسرا رو ببین متوجه میشی :icon_gol:

استاد ، اون پسرهایی که سوار بر ماشین دارن رد میشن از جلوی یه دختر، از کجا و چه جوری میفهمن دختره سوار تاکسی نمیشه؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...