رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در مورد بحثای اعتقادی اصلا چنین نظری ندارم که قوانین حاکم بر اینترنت باعثشه چون سایتهایی هستند که توشون فقط بحث اعتقادی و حتی مذهبی میشه و کسی کاریشون نداره!

همینجا هم تاپیکها و پستهای سیاسی کم نیست که اتفاقا اگه کسی گیر بخواد گیر بده به همینا بیشتر گیر میده تا بحثای اعتقادی!!

به نظر بنده پاک کردن و قفل کردن تاپیک پاک کردن صورت مسئلست چون هیچ وقت توهین بعضی شرکت کنندگان دلیل از بین بردن تاپیک نمیشه کما اینکه جلوی توهین کننده رو هم نمیگیره!

فکر کنم مورد بحثمون خیلی هم گنده نیست که ما گندش میکنیم چون بحث اعتقادی تو 2-3 تاپیک هیچ ضرری به کسی نمیرسونه:icon_gol:

من تو. همون سایتی که شما مدیرش هستی بحث اعتقادی زدم و خیلی خوب هم داشت پیش میرفت شما که ایراد میگیری چرا اون تاپیک من نیست و ناپدید شد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من تو. همون سایتی که شما مدیرش هستی بحث اعتقادی زدم و خیلی خوب هم داشت پیش میرفت شما که ایراد میگیری چرا اون تاپیک من نیست و ناپدید شد:banel_smiley_4:

وحید جون مهندسان تالار اسلام داره پس اونجا میشه بحث کرد ضمن اینکه بحثت فکر نکنم اصلا اعتقادی بوده باشه البته اگه زن کالاست رو میگی چون خودم تو تاپیکش بودم و دیدم چه توهینایی شد!!

لینک به دیدگاه
شرمنده دوستان ولی چندین بار اعلام شده بحث اعتقادی ممنوعه

سلام به کاربران محترم انجمن نواندیشان

از آنجایی که این انجمن اهدافی علمی و پژوهشی را دنبال می کند از هرگونه مباحثی که باعث ایجاد اختلافات بین دوستان شود جلوگیری می کند.

طبق بند 18 قوانین انجمن هرگونه بحث و گفتگوی مذهبی و اعتقادی در انجمن همچون بحث های سیاسی و قومیتی ممنوع می باشد. در صورت مشاهده این چنین بحث هایی (با هر نوع عقیده ای) با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

تنها بیان یکسری مطالب خیلی عادی و آموزشی در این بخش مجاز می باشد. پس از قرار دادن عکس، خبر، حدیث، بحث، سوال و ..... در این قسمت خودداری کنید.

یعنی چی؟ تالار مذهبی هست ولی بحث مذهبی ممنوع هست؟ اولا بحث نبود سئوال بود؛ دوما اگه بحث ممنوع هست لطفا در تالارش رو هم گل بگیرید! واقعا مسخره هست!

لینک به دیدگاه
دیگه شورش در اومد ها‍

چرا تاپیک من بسته شد؟ توهین نداشت سئوال مذهبی بود و در تالار مذهبی زده شد دلیل پاک شدنش چی بود؟

دلیلش الان زیرش عنوان شده برو بخون حامد جان:a030:

لینک به دیدگاه
جواد جان اینجا من و همکارام پاسخگو هستیم پس لطفا شما جواب نده:a030:

شقایق برات عجیب نیست برادران ارزشی اینقدر با تو و وحید و ابولفضل رفیق شدن؟

میدونم داری بر خلاف اعتقادت عمل میکنی، من اگه "اگه" جای تو بودم وقتی میدیدم آزادی عمل ندارم تمام سعیم رو میکردم با قدرتی و نفوذی که دارم تالار آزاد رو ببندم یا لااقل اسمش رو عوض کنم، "آزادی" کلمه ای هست که تقدس داره و شرایط موجود واقعا به سخره گرفتن این کلمه هست

به هر حال تا زمانی که اسم این تالار آزاد هست من آزادانه بحث میکنم و تاپیک میزنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شقایق برات عجیب نیست برادران ارزشی اینقدر با تو و وحید و ابولفضل رفیق شدن؟

میدونم داری بر خلاف اعتقادت عمل میکنی، من اگه "اگه" جای تو بودم وقتی میدیدم آزادی عمل ندارم تمام سعیم رو میکردم با قدرتی و نفوذی که دارم تالار آزاد رو ببندم یا لااقل اسمش رو عوض کنم، "آزادی" کلمه ای هست که تقدس داره و شرایط موجود واقعا به سخره گرفتن این کلمه هست

به هر حال تا زمانی که اسم این تالار آزاد هست من آزادانه بحث میکنم و تاپیک میزنم:icon_gol:

بحث اعتقاد داشتن یا نداشتن من نیست حامد من وظیفه ای رو که قبول کردم باید انجام بدم در کارهای مدیریتی تویی که از نظر اعتقادی شبیه من هستی و بقول تو برادران ارزشی جفتشون مساویند و طبق قوانین اعمال میشه:a030:

لینک به دیدگاه

تالار آزاد اینجا داره میشه مثل کرسی های آزاداندیشی، فقط حق آزاد اندیشیدن داریم ما تو این فروما، برای آزاد بحث کردن اول برای حفظ امنیت خودمون باید با وی پی ان کانکت شیم و بعد هم چندتایی آی دی بسازیم تا بتوونیم بمونیم، بهرحال این فروما هم برای موندن باید باج بدن دیگه :ws37:

لینک به دیدگاه
در مورد بحثای اعتقادی اصلا چنین نظری ندارم که قوانین حاکم بر اینترنت باعثشه چون سایتهایی هستند که توشون فقط بحث اعتقادی و حتی مذهبی میشه و کسی کاریشون نداره!

همینجا هم تاپیکها و پستهای سیاسی کم نیست که اتفاقا اگه کسی گیر بخواد گیر بده به همینا بیشتر گیر میده تا بحثای اعتقادی!!

به نظر بنده پاک کردن و قفل کردن تاپیک پاک کردن صورت مسئلست چون هیچ وقت توهین بعضی شرکت کنندگان دلیل از بین بردن تاپیک نمیشه کما اینکه جلوی توهین کننده رو هم نمیگیره!

فکر کنم مورد بحثمون خیلی هم گنده نیست که ما گندش میکنیم چون بحث اعتقادی تو 2-3 تاپیک هیچ ضرری به کسی نمیرسونه:icon_gol:

متأسفانه واقعیت امر برخلاف چیزیه که تو خط اول گفتین. مگر اینکه مباحث مذهبی یکطرفه باشه.

یا باید به طور کامل کسایی که به اسلام اعتقاد ندارن رو حذف کرد که صحبتی برخلاف موازین اسلامی نکنن یا اینکه بحث مذهبی رو حذف کرد. دومی خیلی منطقی تر و بهتره. چون واسه بحثای مذهبی و اعتقادی میشه از همون سایتایی استفاده کرد که میگین توش بحث میشه و فیلی هم نشده.

همونطور که مدیرای تالار و پیمان هم اشاره کردن، تاپیک هایی که توش بحثای مذهبی و اعتقادی باشه و دیده بشه، حذف میشه.

لینک به دیدگاه
بحث اعتقاد داشتن یا نداشتن من نیست حامد من وظیفه ای رو که قبول کردم باید انجام بدم در کارهای مدیریتی تویی که از نظر اعتقادی شبیه من هستی و بقول تو برادران ارزشی جفتشون مساویند و طبق قوانین اعمال میشه:a030:

قوانین که مافوق بشری نیستند؛ وقتی غلط هستند باید بهشون اعتراض کرد؛ من میدونم قوانین به انجمن تحمیل میشند؛ خوب وقتی شما میبینید واقعا آزادی بحث نداریم چرا اسم تالار رو الکی میزارید آزاد و این شائبه به وجود میاد که میشه آزادانه بحث کرد؟ این کلمه آزادی با قوانین حاکم در نضاد هستند

لینک به دیدگاه
قوانین که مافوق بشری نیستند؛ وقتی غلط هستند باید بهشون اعتراض کرد؛ من میدونم قوانین به انجمن تحمیل میشند؛ خوب وقتی شما میبینیم واقعا آزادی بحث نداریم چرا اسم تالار رو الکی میزارید آزاد و این شائبه به وجود میاد که میشه آزادانه بحث کرد؟ این کلمه آزادی با قوانین حاکم در نضاد هستند

آی قربونت چون این درد منم هست:ws3:

ولی حامد جان به جان خودم توهین با آزادانه بحث کردن فرق داره و باز به جان خودم توهین رو تو تک تک کلمات طرف میشه حس کرد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
متأسفانه واقعیت امر برخلاف چیزیه که تو خط اول گفتین. مگر اینکه مباحث مذهبی یکطرفه باشه.

یا باید به طور کامل کسایی که به اسلام اعتقاد ندارن رو حذف کرد که صحبتی برخلاف موازین اسلامی نکنن یا اینکه بحث مذهبی رو حذف کرد. دومی خیلی منطقی تر و بهتره. چون واسه بحثای مذهبی و اعتقادی میشه از همون سایتایی استفاده کرد که میگین توش بحث میشه و فیلی هم نشده.

همونطور که مدیرای تالار و پیمان هم اشاره کردن، تاپیک هایی که توش بحثای مذهبی و اعتقادی باشه و دیده بشه، حذف میشه.

خب این دو گزینه غیر مرتبط به هم بود چون اگر بحثی وجود داشته باشه و طرف مقابلی نباشه بحث معنی نمیده!!

راستش رو بخواین من جایی ندیدم که به خاطر حداقل بحث اعتقادی تحت فشار باشه!

راهش اینه که جلوی توهین کنندگان تو این بحثا رو گرفت و گرنه صرف خود بحث نه مشکلی پیش میاره نه دعوایی میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آی قربونت چون این درد منم هست:ws3:

ولی حامد جان به جان خودم توهین با آزادانه بحث کردن فرق داره و باز به جان خودم توهین رو تو تک تک کلمات طرف میشه حس کرد:banel_smiley_4:

ببینین جوادجان؛ اینجا نمیشه آزادانه بحث کرد و احکام دینی رو به چالش کشید و مورد انتقاد قرار داد، بنابراین کسانی که به دین انتقاد دارند مجبورن از راههای دیگه ای وارد شن، شما اگه نمیخوای به دینت توهین بشه به مسئولین کشورت اعتراض کن که اجازه بحث آزادانه نمیدن، اوکی...

ضمنا اینقد هم نگو بحث درون دینی؛ وقتی احکام دین شما داره اعمال میشه و براساس اونا درباره ما و زندگی ما تصمیم گیری میشه به ما هم ربط داره، وگرنه چرا مثلا من نوعی به احکام زرتشتی ها کاری ندارم؟

لینک به دیدگاه
ببینین جوادجان؛ اینجا نمیشه آزادانه بحث کرد و احکام دینی رو به چالش کشید و مورد انتقاد قرار داد، بنابراین کسانی که به دین انتقاد دارند مجبورن از راههای دیگه ای وارد شن، شما اگه نمیخوای به دینت توهین بشه به مسئولین کشورت اعتراض کن که اجازه بحث آزادانه نمیدن، اوکی...

ضمنا اینقد هم نگو بحث درون دینی؛ وقتی احکام دین شما داره اعمال میشه و براساس اونا درباره ما و زندگی ما تصمیم گیری میشه به ما هم ربط داره، وگرنه چرا مثلا من نوعی به احکام زرتشتی ها کاری ندارم؟

باور کن تو این بحثایی که من دیدم بیشتر راجع به چیزایی بحث شده که کوچکترین نقشی هم در زندگی طرف نشده مثل همین نمونه آخر!

چطور اجازه بحث آزادانه نیست ولی میشه توهین کرد خب این تناقضه!!

اما در مورد احکامی که رو زندگی شما تاثیر داره من جمله حجاب به نظرتون انتقاد به حکم وارده یا حکومت؟؟؟

لینک به دیدگاه
خب این دو گزینه غیر مرتبط به هم بود چون اگر بحثی وجود داشته باشه و طرف مقابلی نباشه بحث معنی نمیده!!

راستش رو بخواین من جایی ندیدم که به خاطر حداقل بحث اعتقادی تحت فشار باشه!

راهش اینه که جلوی توهین کنندگان تو این بحثا رو گرفت و گرنه صرف خود بحث نه مشکلی پیش میاره نه دعوایی میشه:icon_gol:

متأسفانه اینجا بوده.

ببین جواد جان، شما میگی تو این تاپیک توهین شده، ولی واسه من و تو شاید توهین باشه، ولی از دید کسی که به این مسئله اعتقاد نداره نمیتونه توهین باشه. شاید من بیام مثلاً یه بت پرست رو غیرمستقیم مسخره کنم و بگم چه اعتقادات بی اساسی و ... دراصل دارم توهین میکنم به کسایی که این اعتقاد رو دارن ولی خودم متوجه نمیشم.

هیچ کدوم از ما هم انقدر عالم نیستیم بشینیم بحثای درست و منطقی بکنیم. واسه همین همیشه بی نتیجه بوده این نوع بحثا

شما یه نمونه تاپیک از باشگاه که توش مدیری بیار که توش بحثای اعتقادی این چنینی شده باشه و دعوایی هم نشده باشه و به نتیجه هم رسیده باشه.

لینک به دیدگاه

راستی دفتر مدیریت گفتگوی آزاد فکر کنم جای مناسبی واسه این صحبتا نیست.

صحبتا انجام شد.

هرکس هنوز سوالی داره خصوصی بهم بگه. اگرم با هم میخواین صحبت کنین، تو پروفایل یا به صورت خصوصی صحبت کنین.

لینک به دیدگاه
باور کن تو این بحثایی که من دیدم بیشتر راجع به چیزایی بحث شده که کوچکترین نقشی هم در زندگی طرف نشده مثل همین نمونه آخر!

چطور اجازه بحث آزادانه نیست ولی میشه توهین کرد خب این تناقضه!!

اما در مورد احکامی که رو زندگی شما تاثیر داره من جمله حجاب به نظرتون انتقاد به حکم وارده یا حکومت؟؟؟

من گفتم نقد داشته باشه نگفتم تو زندگیش تاثیر داشته باشه، دین شما تو تمام جنبه های زندگی ما دخالت میکنه و ما هم درباره تمام جنبه های دین شما اظهارنظر میکنیم، وقتی دیگه دین شما کاری به ما نداشت، ما هم کاری باهاش نداریم و شاید فقط تو دلمون به برخی احکامش خندیدیم.

انتقاد به هر دو وارده، ولی اگه حکومت این حجابی که من قبولش ندارم رو برای من اجباری نکرده بود فقط وقتی ازم درباره ش سوال میپرسیدن نظرمو میگفتم.

وقتی مطابق قوانین انتقاد مستقیم و غیر مستقیم ممنوعه بنابراین کسی که ممنوعیت ایجاد میکنه باید انتظار داشته منتقدین راههای دیگه ای رو پیدا کنن، وگرنه چرا ال رومن درباره مردم قبایل کومور تاپیک نمیزنه و به تعبیر شما اونارو مسخره نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

در نهایت ممنون هستم از روند پیش گرفته شده چون دیگه آدم رغبت پست دادن و تاپیک زدن نداره و میشینه درسشو میخونه:icon_gol: البته بعد از امتحانا شاید حوصله م سر بره ولی میگردم دنبال جایگزین و پیداش میکنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
متأسفانه اینجا بوده.

ببین جواد جان، شما میگی تو این تاپیک توهین شده، ولی واسه من و تو شاید توهین باشه، ولی از دید کسی که به این مسئله اعتقاد نداره نمیتونه توهین باشه. شاید من بیام مثلاً یه بت پرست رو غیرمستقیم مسخره کنم و بگم چه اعتقادات بی اساسی و ... دراصل دارم توهین میکنم به کسایی که این اعتقاد رو دارن ولی خودم متوجه نمیشم.

هیچ کدوم از ما هم انقدر عالم نیستیم بشینیم بحثای درست و منطقی بکنیم. واسه همین همیشه بی نتیجه بوده این نوع بحثا

شما یه نمونه تاپیک از باشگاه که توش مدیری بیار که توش بحثای اعتقادی این چنینی شده باشه و دعوایی هم نشده باشه و به نتیجه هم رسیده باشه.

خب اینکه از طرف غیر معتقد توهین محسوب نمیشه طبیعیه چون اگر محسوب میشد احتمالا انجام نمیداد!

توهین به بت پرست هم اشتباهه و باز هم توهینه ولی اگه بحث منطقی باشه هیچ اشکالی نداره!!

اتفاقا بحث میشه و حتی توهینم شاید بشه(نه به اندازه اینجا) ولی خب توی فرومها فقط دو نفر نیستند که بحث میکنند و بازدیدکنندگان خودشون میتونند حرف منطقی رو تشخیص بدند

ضمن اینکه تا توهینی نشه برخوردی هم نمیشه و برخورد هم با شخص متخلفه با این وجود به اونجا هم بی اعتراض نیستم:دی

در کل تا چیزیی رو تجربه نکرد نمیشه راجع بهش نظر داد دعواهای اینجا رو هم قبلا دیدم و شروع کنندش هم معمولا چند نفر خاص بودند ولی بحث اعتقادیه صرف چیزیه که توهین کننده خیلی قدرت مانور نداره چون باید بحث عقلی کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...