رفتن به مطلب

شما چه حجابی را دوست دارید؟

شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟  

178 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟

ارسال های توصیه شده

من پروردگارم رو ان گونه باور دارم پرستش می کنم

و من معتقد هستم صد تا ادم بد حجاب شرف داره به یه ادم مومن نما

راحت ميتوان جوابت دهم:

1 - پرستش خدا را بايد همانطور كه خود خدا فرموده است انجام دهيد مثلا بايد در هر شبانه روز پنج بار نماز بخوانيم در غير اين صورت پرستش ما باطل ومردود است

2 - بي حجاب .............مردود است

ريا كار ومنافق ..............نيز مردود است

3 - مؤمن خدا خواه بر بي حجاب ومنافق برتر است

ووظيفه مؤمن چيست؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 348
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما درست میگی دوست عزیز ولی این بحث ها در این تاپیک جاش نیست اگر شما به این جور بحث ها علاقه دارید به تاپیک ادیان مرجعه کن و بحث هایت رو اونجا مطرح کن

که شاید من نامسلمان و برکت شما فیض ببرم

قبول .............شما صحيح مي فرمائيد ولي عنوان تاپيك در باره حجاب است ..........

وحجاب ريشه در دين دارد و بي حجابي يك نوع دهن كجي عملي به دين است

وبا حجاب بودن ...............تسليم امر خدا است واين يعني اسلام است والسلام

بگذريم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین خیلی رک وصریح حرف میزنم

من از اون آدمهایی هستم که بدون آرایش بیرون نمیرم البته در حد معمولی نه برای کسیه نه هیچی متاسفانه زنهای محرم بیشتر از مردان هستند

که مثل شما مغزشونو اکبند نگه داشتند و نمیدونم کی میخوان استفاده کنن

بد بو باشی زشت بری بیرون کثیف جلو همه خودتو نشون بدی که نامحرم چشش نخوره؟

برای شما و افرادی مثل شما واقعا متاسفم :w00:

شما بی ارایشم خوشگلی:icon_redface:

ضعيف جواب ميدهيد :icon_pf (34):

اسلام نظافت وبوي خوش را جزء ايمان به حساب اورده است

النظافه من الايمان

العطر من سنن الانبياء

ما یه جا خوندیم زن عطر بزنه تا بیاد خونه

فرشته ها لعنتش میکنن

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا به عقاید هم احترام بزارید.......

پستهای بی محتوا و بی ربط با موضوع تاپیک هم ارسال نکنید..

اسپم ها هم حذف میشن.

لینک به دیدگاه

بحث خوبیه کاش از اولش بودم و کاش اسپمی توش نمیشد

(از خوندن کل تاپیک با این همه پست که بی ملاحظه پر اسپمه، خسته و کسل شدم)

اما درباره ی تاپیک یه موردی برام جالب بود که میگم

فقط اولش اینو بگم:

چون شما با سخت گرفتن بر خودتون راه رو هرزه گری این جور افراد بازتر میکنید..کسی که اینقدر بد چشم باشه مطمئن باشید تحت هر حجابی راهی برای دید زدن پیدا میکنه(اینو به چشم دیدم که میگم)

به نظر من ما باید سعی کنیم بر طبق علاقه و اعتقاد واقعیمون عمل کنیم...

اره خب این راه واسه ادب کردن یا تربیت اون شخص نیست

واسه راحتی خود ادمه

مثلا منم شخصا ببینم جایی یکی بی جنبه س و دارم حکم وسیله ای برای لذت بردنش و ابزار ارضای عقده هاشو پیدا میکنم پوشیده تر میشم، چون دلم نمیخواد با چنین دیدی بهم نگاه بشه و اگر خودمو میپوشونم واسه اینه که بگم "آی مردک از من نمیتونی لذت ببری برو سراغ یکی دیگه"

حالا میخواد اون ادم خودشو اصلاح کنه یا نه به من ربطی نداره و برامم مهم نیست ولی تا زمانی که اصلاح نشه و دیدشو به من عوض نکنه نمیتونه احترام و برخورد خوبی رو که باید، از من ببینه و احتمال اینکه کلا از طرف من طرد بشه هم هست

یعنی یه جورایی بهش میفهمونم اشتباه گرفتی اگه میخوای نزدیک من بیای دیدتو پاک کن و برای خودم بیا، برای افکارم، برای شخصیتم برای تواناییهام و ... نه برای جسمم و نه به حکم زن بودنم

و پشت این کار حرفه و برای راحتی و ارامش خود ادمه نه ادب کردن طرف مقابل و نه گناه نکردن اون و ...

حالا من اینجوری احساس راحتی میکنم یکی دیگه براش مهم نیست و اذیت نمیشه کاری نمیکنه میگه بذار اینقد نگاه کنه تا چشش دراد یا یکی راه دیگه ای پیش میگیره و ... هرکی هرطور راحته عمل میکنه و تو انتخاب عملش راحتی خودش فقط براش مهمه نه شخص مقابل

فکرم نمیکنم تو با این موضوع مخالفتی داشته باشی فروغ. نه؟

اما درباره ی بقیه صحبتها

من با همه ی حرفا موافقم و به نظر من تمام اینها یک چیزه و همه دارن یه چیز رو میگن

یه دور بدون پیش زمینه ی شخصی این جملات رو بخونید:

برای همه ی مردها مهم هست مگر اینکه دچار نوعی بیماری جنسی یا روانی شدید باشند...

برای چی نباید مهم باشه ؟

دوست عزیز اینها رو علم ژنتیک و همچنین روانشناسی خیلی وقته ثابت کرده و مطالعات زیادی در موردش وجود داره... در ضمن در فرگشت هم این موضوع مطالعه میشه...

اگر مردها به قول شما "چشم چران" نبودند اصلا شاید رابطه ی جنسی و جذب وجود نداشت...

در تمام جوامع هم به قول شما چشم چرانی وجود داره... کسانی که فکر میکنند در جوامع آزاد چشم چرانی نیست احتمالا هرگز در این جوامع نبودند... منتها میزان و نوع اونها خیلی فرق داره...

جلوگیری از هر خواسته ای در ذهن باعث تشدید شدن اون نیاز ها میشه و در نتیجه مانع حرکت ذهنی و فکری فرد و بلوغ احساسی و روانی و البته در این مورد جنسی در فرد میشه...

باید دوستانی (منظورم شما نیست دوست عزیز, کلا عرض میکنم) که طرفدار آزادی هستند و دم از آزادی پوشش میزنند به این مسئله هم توجه داشته باشند که همینطور که شما دوستان آزاد هستید همونطور که دوست دارید لباس بپوشید دیگران هم اجازه دارند همونطوری که دوست دارند از قدرت بینایی خودشون استفاده کنند...

من نتیجه گیری کردم؟

سوال پرسیدم.....

در تابستون و اوج گرما شما چه دلیلی برای پوشش داری؟

حرف و فکر و برداشت خودتون رو به نام من سند نزنید!

میخوام به اینجا برسم که انسان ذاتا" به پوشش گرایش داره!

حالا این گرایش کم و زیاد داره!

ما نمیتونیم به کسی که دوست داره این پوشش رو زیاد کنه بگیم اشتباه میکنی!(خطاب به آبجی):ws2:

در مرد هم ذاتن این خصلت وجود داره و تو هرکس میزانش فرق میکنه!

دلیل نمیشه این حس تو یکی زیاد باشه بهش بیمار گفت!

بیمار تعریف خودش رو داره!

کسانی که پوششون زنندست و کمه و باعث تحریک جنس مخالف میشن (چه مرد و چه زن) از نظر من حق اعتراض به عواقب احتمالی این رفتار رو ندارن!

تو یه جامعه باید مردم با هم زندگی کنن نه تنها!

هر کدوم از جنس ها( مرد و زن) باید یه قدم بردارن برای آسایش خودشون....

مرد باید جلو چشم چرونیشو بگیره و زن هم باید با یه پوشش مناسب زمینه تحریک مرد رو فراهم نکنه!

فرق ما انسانها با بقیه موجودات اینه

مرتضی عزیز:

دوست داره با اینکه راه حل برخورد با بد چشمی بعضی رو در پوشش سخت تر میدونه فرق داره

باز هم پوشش زننده با پوشش معمولی بدون روسری فرق داره:ws2:

هرچند من با اون بخش هم موافق نیستم قانون اگر درست باشه زن روسپی هم میتونه مردی رو که بر خلاف اراده خودش بهش چپ نگاه کرد از لحاظ قانونی بدبخت کنه...یه متن موثق راجع به این موضوع دارم حیف که یکم غیر اخلاقیه وگرنه میذاشتم

مخالفم...هر دو باید اینقدر شعور و ظرفیت داشته باشن که به ازادی های همدیگه احترام بذارن

و صد البته نقش قانون مهم تر از همه ست...قانون باید زمینه ازادی برابر رو فراهم کنه

من هم منکر حیا نیستم .. از نظر من حجابی هم اگه درست باشه همون تعریف حیا س نوع پوشش چندان فرقی نمیکنه

همه تو یه مورد توافق دارید اونم اینکه ازادی برای همه هست

هردو طرف دارید میگید اگه یکی ازاده و پوششی رو انتخاب میکنه که چندان پوشیده نیست طرف مقابل هم ازاده و میتونه نگاه کنه و اون هم حق اعتراض نداره چون زوری وجود نداشته (حرفی که مرتضی میزنه)

فقط تنها تفاوتی که هست اینه که مرتضی رو بحث قانون زیاد صحبتی نکرده

اینکه باید قانونی باشه که حق تجاوز رو چه به زن و چه به مرد نده و برای هردوشون حقی برای اعتراض و شکایت و رسیدگی قائل باشه

که تجاوزم تعریف داره و درصورتیه که شخص نخواد و اجازشو نده و طرف مقابل به زور اون کارو انجام بده

پس اینکه یکی پوشش خوبی نداشته باشه و دیگری بتونه بدون هیچ اجبار و زوری و بدون نیاز به ایجاد تغییری تو وضع شخص بهش نگاه کنه و لذت ببره یعنی بهش اجازه داده شده و اگر اون هم از این اجازه ای که بهش داده شده استفاده کنه و لذت ببره، تجاوز به حساب نمیاد.

فکرم نمیکنم فروغ و سامان با این موضوع مشکلی داشته باشن و به نظرم تمام صحبت مرتضی از عدم حق اعتراض برای نگاه کردن هم همین بود که فقط با لحن دیگه ای گفته بود

(البته اگه اون تیکه ی حق تجاوزشو نادیده بگیریم و رو حساب برداشت غلط از واژه ی تجاوز بذاریم وگرنه این بدیهیه که تجاوز همیشه حقی رو برای تجاوز شونده و مجازاتی رو برای متجاوز بهمراه داره و باید داشته باشه و عدالت و انصاف هم همینو میگه)

این برداشت و نظر من درباره موضوع تاپیک و تمام صحبتها بود. اگه جاییشو اشتباه کردم بگید لطفا

لینک به دیدگاه

فقط اولش اینو بگم:

واسه راحتی خود ادمه

مثلا منم شخصا ببینم جایی یکی بی جنبه س و دارم حکم وسیله ای برای لذت بردنش و ابزار ارضای عقده هاشو پیدا میکنم پوشیده تر میشم، چون دلم نمیخواد با چنین دیدی بهم نگاه بشه و اگر خودمو میپوشونم واسه اینه که بگم "آی مردک از من نمیتونی لذت ببری برو سراغ یکی دیگه"

حالا میخواد اون ادم خودشو اصلاح کنه یا نه به من ربطی نداره و برامم مهم نیست ولی تا زمانی که اصلاح نشه و دیدشو به من عوض نکنه نمیتونه احترام و برخورد خوبی رو که باید، از من ببینه و احتمال اینکه کلا از طرف من طرد بشه هم هست

یعنی یه جورایی بهش میفهمونم اشتباه گرفتی اگه میخوای نزدیک من بیای دیدتو پاک کن و برای خودم بیا، برای افکارم، برای شخصیتم برای تواناییهام و ... نه برای جسمم و نه به حکم زن بودنم

و پشت این کار حرفه و برای راحتی و ارامش خود ادمه نه ادب کردن طرف مقابل و نه گناه نکردن اون و ...

حالا من اینجوری احساس راحتی میکنم یکی دیگه براش مهم نیست و اذیت نمیشه کاری نمیکنه میگه بذار اینقد نگاه کنه تا چشش دراد یا یکی راه دیگه ای پیش میگیره و ... هرکی هرطور راحته عمل میکنه و تو انتخاب عملش راحتی خودش فقط براش مهمه نه شخص مقابل

اما درباره ی بقیه صحبتها

من با همه ی حرفا موافقم و به نظر من تمام اینها یک چیزه و همه دارن یه چیز رو میگن

هردو طرف دارید میگید اگه یکی ازاده و پوششی رو انتخاب میکنه که چندان پوشیده نیست طرف مقابل هم ازاده و میتونه نگاه کنه و اون هم حق اعتراض نداره چون زوری وجود نداشته (حرفی که مرتضی میزنه)

اینکه باید قانونی باشه که حق تجاوز رو چه به زن و چه به مرد نده و برای هردوشون حقی برای اعتراض و شکایت و رسیدگی قائل باشه

که تجاوزم تعریف داره و درصورتیه که شخص نخواد و اجازشو نده و طرف مقابل به زور اون کارو انجام بده

پس اینکه یکی پوشش خوبی نداشته باشه و دیگری بتونه بدون هیچ اجبار و زوری و بدون نیاز به ایجاد تغییری تو وضع شخص بهش نگاه کنه و لذت ببره یعنی بهش اجازه داده شده و اگر اون هم از این اجازه ای که بهش داده شده استفاده کنه و لذت ببره، تجاوز به حساب نمیاد.

فکرم نمیکنم فروغ و سامان با این موضوع مشکلی داشته باشن و به نظرم تمام صحبت مرتضی از عدم حق اعتراض برای نگاه کردن هم همین بود که فقط با لحن دیگه ای گفته بود

(البته اگه اون تیکه ی حق تجاوزشو نادیده بگیریم و رو حساب برداشت غلط از واژه ی تجاوز بذاریم وگرنه این بدیهیه که تجاوز همیشه حقی رو برای تجاوز شونده و مجازاتی رو برای متجاوز بهمراه داره و باید داشته باشه و عدالت و انصاف هم همینو میگه)

این برداشت و نظر من درباره موضوع تاپیک و تمام صحبتها بود. اگه جاییشو اشتباه کردم بگید لطفا

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فقط اولش اینو بگم:

واسه راحتی خود ادمه

اما درباره ی بقیه صحبتها

ممنون مریم جان

شرمنده دیگه من پنجشنبه تا صفحه 13 اسپما رو پاک کردم جمعه نبودم 50 تا پست اسپم بود که الان پاک شد:ws18:

دوستان عزیز لطفا از بحث اصلی منحرف نشید:icon_gol:

اسپم نکنید:icon_gol:

توهین به هم نکنید:icon_gol:

حدالمقدور کپی هم نکنید تا باعث تنش و جنگ بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

حجاب ظاهر سوای حجاب باطن هست ولی به نظر من آدم باید چه دختر چه پسر یه جوری لباس بپوشند که بتوانند حداقل در هم محفلی بروند.. مد روز بودن خوبه ولی شیک بودن و لباس تمییز پوشیدن هم خوبه...

لینک به دیدگاه

واسه راحتی خود ادمه

ارچی جون....باز هم میگم اگه قضیه دوست داشتن و انتخاب کردن باشه من حرفی ندارم چون خودم مدعی ازادی هستم دوست داره پوشیه بزنه به کسی چه؟

اما

اگه کسی که از این کار به عنوان راه حل درست نیست بازم قابل احترامه چون انتخاب شماست اما من اعتقاد دارم اشتباه است چون با این کار امثال اون ادم فقط جری تر میشوند من دیدم زنهایی رو که نه با پوشش که با رفتارشون و شخصیتشون به طرف میفهمونن حدش چیه و اگه بخواد به حریمش وارد قلم پاشم میشکونن!!

بازم میگم نجابت و حیا به رفتاره نه پوشش

در مورد اخر هم بله هرکسی حق داره که انتخاب کنه وباید به این حق در مورد همه یکسان احترام گذشته بشه...

لینک به دیدگاه
قسم به اون بتخانه ای که سلیمان ساخت داد زدن داره:w00:

دادت قابل تحمل هستش ولی بی حرمتی به اعتقادت نه پس خواهمش اینه اون پست قبلیت رو پاک کنی

لینک به دیدگاه
من درمورد بقیه دستوراش عصبانی ام از جمله نماز

افشین عزیز من می دونم قلب بسیار صاف و مهربونی داری ولی حجاب نماز و حتی روزه هم در ادیان دیگر هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...