رفتن به مطلب

شما چه حجابی را دوست دارید؟

شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟  

178 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟

ارسال های توصیه شده

من خودمو گفتم درمورد دیگران چیزی نگفتم.آخه من واقعا لزومی نمی بینم چیزی رو بگم که واقعیت نیست.برای من سخت نیست شاید برای خیلیا که چادر سر میکنن سخت باشه

حس کردم نظرتون از رو تعصبه:ws52:

چون تا حالا نظری شبیه نظر تو ندیدم:w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 348
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حس کردم نظرتون از رو تعصبه:ws52:

چون تا حالا نظری شبیه نظر تو ندیدم:w58:[/quote

خب نمیشناسین و میتونید هر قضاوتی بکنید.هر کسی نظر و اعتقاد خودشو داره فقط نمیدونم چرا انقدر برای خیلیا عجیبه:w58: که البته برام مهم نیست.:ws37:

لینک به دیدگاه
یکی از اونایی که گفتن چادر سر میکنن من بودم و به خاطر همین گفتم لزومی نداره چیزی رو بگم که واقعیت نیست.

اینکه به خاطر سر کردن چادر عجیب باشمم متوجه نمیشم.لزومی هم نداره به خاطر دیگران کاری رو انجام بدم یا ندم.

برای من رنج کشیدن برای رسیدن به چیزی که میخوام منطقیه اگه نه باید همیشه برای رسیدن به خواسته هام بشینمو منتظر معجزه باشم.

شما دقیقا داری حرف منو تایید میکنی

عزیز من دوباره پستای منو بخون من دقیقا دارم همین حرف میزنم

شما مگه انسان نیستی که تو گرما با انواع لباس به اضافه چادر در یک ظهر گرم گرمت نشه !! معلومه که میشه مگر اینکه کلا طبیعتت گرما رو نفهمه در غیر اینصورت گرمت میشه اون چیزی مانع شکایت کردن میشه اعتقاد

واصل حاشا کردن اینکه گرمم نیست یا مشکل ندارم به این دلیل که فکر میکنی اکثر ادما به چشم ادم عجیب بت نگاه میکنن خیلیا ترجیح میدن به جای دفاع از اعتقادتشون منکر مشکلات بشن و کلا میگن نه گرممون نیست

دقیقا منم همین فکر نسبت به حرف شما دارم :|

خب منم همینو گفتم :w58:

گفتم اگر رنجیم بکشی به واسه توجیه اعتقادی ازش میگذری واسه همین که اون خانوم گفتن خودشون از گذشته تعجب میکنن .. گفتم که کار اعتقاده

پ.ن: متوجه نمیشم من که نگفتم کسی دروغ میگه گفتم چون جنبه اعتقادی داشته اگه حتی بهایی هم بابتش دادین تا زمانی که اعتقاد باشه اعتراضی نیست ...

پ.ن2: بحث گرما تنها نبود ..

خب نمیشناسین و میتونید هر قضاوتی بکنید.هر کسی نظر و اعتقاد خودشو داره فقط نمیدونم چرا انقدر برای خیلیا عجیبه:w58: که البته برام مهم نیست.:ws37:

ببین من میگم واکنش نسبت به طرز فکر دیگران تو ابراز نظر اکثر ادما تاثیر داره پست اول گفتم ادم دلش نمیخواد کسی به چشم ادم عجیب بش نگاه کنه.. اللان خودتم داری همینو میگی..

...............

پ.ن: من جواب شما رو تحلیل کردم نه ایراد گرفتم نه تایید فقط گفتم تا زمانی که اعتقاد باشه انسان کار خودشه کاملا منطقی میبینه و اگه هم به مشکلات تصمیماتش اگاه باشه باز تا زمانی که اعتقاد داره دلیلی برای بیانش نداره چرا که اعتقاد همینه دیگه.. البته شما در پستاتون حرفای منو تایید کردین ولی معلومه متوجه نشدید که من و شما یه حرف میزنیم ...

لینک به دیدگاه

آیا همه آدم های جامعه موسی هستن که وقتی باد اندام دختران شعیب رو واضح میکرد حیا کنه و بگه من جلو تر از شما راه میرم؟؟؟؟آگر صبحی از خواب بیدار شدید و تونستید افکار مردم رو ببینید اونوقت میشه بهتر قضاوت کرد؟؟من که اصلا دوست ندارم افکار مردمی که برای ظلم به هم سبقت گرفتند رو ببینم.

لینک به دیدگاه
موضوع حس کردن گرما با چادر یه چیزیه که خیلیا واقعا واقعا حس میکنن و اذیت هم میشن ولی خیلیا اصلا حس نمیکنن.

شاید به خاطر اینه که بهش اعتقاد دارن.

من خودم اصلا حس نمیکردم و واقعا هم اذیت نمیشدم ولی همین الآنش با روسری و شال دارم خفه میشم از گرما.

این که بگیم اعتقاد به چادر باعث اذیت شدن بدن میشه تو بعضی موارد اشتباهه.

یه سریا اذیت میشن اما میگن اعتقاد داریم و بازم سر میکنن ولی یه سریا واقعا اذیت نمیشن.

مثل من

هنوزم چادر سر میکنم اذیت نمیشم.نمیدونم چرا ولی تو همون هوا با روسری اذیت میشم.شاید قابل درک نباشه تا تجربش نکنین

اما واقعیته

همین دیگه عزیزم یه وقتی هوا خوب نیست همه در حال پختنن خب در این مواقع ادم که به حجاب اعتقاد نداره و روسری سر کرده با ادمی که به حجاب اعتقاد داره و با چادر دو حالت مختلفن اولی اذیته و بسیار غر میزنه چون مجبوره این شرایط تحمل کنه و هیچ اعتقادیم بش نداره یه بار ذهنی یه بار اقلیمی هر دو با هم داره تحمل میکنه و اصلا هم براش منطقی نیست ولی اون شخص معتقد نه بار ذهنی روشه نه ناراحته یکم از هوا ناراحته که خب هوا گرمه واسه همه گرمه حالا اگه بگه گرمه دلیل نمیشه که گفته چادر پوشش بدیست ولی مطمئنن میگه هوا گرمه مگر اینکه واقعا هوا براش گرم نباشه خب در این شرایط اگه بخوای مقایسه کنی معلومه چادری از اونیکه چادر نداره در شرایط بهتری یا بهتر بگم به اندازه اون یکی اذیت نیست

هنوزم چادر سر میکنم اذیت نمیشم.نمیدونم چرا ولی تو همون هوا با روسری اذیت میشم.

این جمله منو یاد چیزی میندازه که اذیتم میکنه ..:hanghead: ولی احتمالا همون توجیه اعتقاد داره :hanghead:

لینک به دیدگاه
شما دقیقا داری حرف منو تایید میکنی

عزیز من دوباره پستای منو بخون من دقیقا دارم همین حرف میزنم

شما مگه انسان نیستی که تو گرما با انواع لباس به اضافه چادر در یک ظهر گرم گرمت نشه !! معلومه که میشه مگر اینکه کلا طبیعتت گرما رو نفهمه در غیر اینصورت گرمت میشه اون چیزی مانع شکایت کردن میشه اعتقاد

واصل حاشا کردن اینکه گرمم نیست یا مشکل ندارم به این دلیل که فکر میکنی اکثر ادما به چشم ادم عجیب بت نگاه میکنن خیلیا ترجیح میدن به جای دفاع از اعتقادتشون منکر مشکلات بشن و کلا میگن نه گرممون نیست

ببین من میگم واکنش نسبت به طرز فکر دیگران تو ابراز نظر اکثر ادما تاثیر داره پست اول گفتم ادم دلش نمیخواد کسی به چشم ادم عجیب بش نگاه کنه.. اللان خودتم داری همینو میگی..

...............

پ.ن: من جواب شما رو تحلیل کردم نه ایراد گرفتم نه تایید فقط گفتم تا زمانی که اعتقاد باشه انسان کار خودشه کاملا منطقی میبینه و اگه هم به مشکلات تصمیماتش اگاه باشه باز تا زمانی که اعتقاد داره دلیلی برای بیانش نداره چرا که اعتقاد همینه دیگه.. البته شما در پستاتون حرفای منو تایید کردین ولی معلومه متوجه نشدید که من و شما یه حرف میزنیم ...

من درمورد چادر این حرفو نزدم که حرف شمارو تایید کنم.

اینو شما گفتی.من گفتم متوجه نمیشم چرا شما میگید به چشم آدم عجیب نگاه میکنن چون من همچین حسی ندارم. من هیچ وقت فکر نکردم که دیگران به خاطر چادر به چشم ی آدم عجیب بهم نگاه می کنن.من نمیگم با چادر گرمم نیست.میگم من همونقدری گرممه که بقیه گرمشونه.من فکر میکنم چون شما تجربه ی منو ندارین و منم تجربه ی شمارو بنابراین حرف همو متوجه نمیشیم.ترجیح میدم دیگه بحث نکنم چون کاملا مشخصه با هم خیلی متفاوتیم.

اگه حرفیم زدم که ناراحتتون کردم ازتون معذرت میخوام.

لینک به دیدگاه
من درمورد چادر این حرفو نزدم که حرف شمارو تایید کنم.

اینو شما گفتی.من گفتم متوجه نمیشم چرا شما میگید به چشم آدم عجیب نگاه میکنن چون من همچین حسی ندارم. من هیچ وقت فکر نکردم که دیگران به خاطر چادر به چشم ی آدم عجیب بهم نگاه می کنن.من نمیگم با چادر گرمم نیست.میگم من همونقدری گرممه که بقیه گرمشونه.من فکر میکنم چون شما تجربه ی منو ندارین و منم تجربه ی شمارو بنابراین حرف همو متوجه نمیشیم.ترجیح میدم دیگه بحث نکنم چون کاملا مشخصه با هم خیلی متفاوتیم.

اگه حرفیم زدم که ناراحتتون کردم ازتون معذرت میخوام.

تجربه شمارو ندارم !!!

من دقیقا داشتم از تجربم استفاده میکردم

دوست عزیز من گفتم شاید چون ادم فکر میکنه دیگران بخاطر این پوشش تو گرما به ادم جوره دیگه ای نگاه میکنن به جایی که مثله بقیه معترف به گرم بودن هوا بشه میگه نه من راحتم گرمم نیست..

من گفتم حتما گرمتون میشه فقط به این دلایل دارین ...

اتفاقا من کلا چند روز حوصله بحث ندارم فقط جهت رعایت ادب بحث ادامه دادم...

پ.ن: من کاملا تجربه شمارو دارم و کاملا میفهمم درباره چی حرف میزنید انگار که خودم از گذشته هستی و من سعی کردم قضاوت نکنم فقط یکم منطق قاطی بحث کنم..

...............................

من در این نظر سنجی شرکت نکردم چون به نظرم سوال و گزینه ها کلا مشکل داشت :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تجربه شمارو ندارم !!!

من دقیقا داشتم از تجربم استفاده میکردم

دوست عزیز من گفتم شاید چون ادم فکر میکنه دیگران بخاطر این پوشش تو گرما به ادم جوره دیگه ای نگاه میکنن به جایی که مثله بقیه معترف به گرم بودن هوا بشه میگه نه من راحتم گرمم نیست..

من گفتم حتما گرمتون میشه فقط به این دلایل دارین ...

اتفاقا من کلا چند روز حوصله بحث ندارم فقط جهت رعایت ادب بحث ادامه دادم...

پ.ن: من کاملا تجربه شمارو دارم و کاملا میفهمم درباره چی حرف میزنید انگار که خودم از گذشته هستی و من سعی کردم قضاوت نکنم فقط یکم منطق قاطی بحث کنم..

...............................

من در این نظر سنجی شرکت نکردم چون به نظرم سوال و گزینه ها کلا مشکل داشت :banel_smiley_4:

چه گزینه هایی کم داشت؟

لینک به دیدگاه
چه گزینه هایی کم داشت؟

نگفتم گزینه کم داشته گفتم مشکل داشت

نمیتونم تصور کنم که 5 گزینه اول چطور ممکنه جواب کسی باشه

اگر ازادی حجاب رو داشته باشن چه جور پوششی رو برای خودشون و یا همسرشون انتخاب می کنن؟

بیا فرض کنیم الان به یه عروسی شخص خیلی نزدیک دعوت شدیم چطور کسی دو گزینه اول انتخاب میکنه عایا واقعا اینکارو میکنه! مطمئنا نه ..متناسب مراسم لباسم میپوشه ..نه چادر نه مانتو

حالا فرض کنیم به یه مراسم فاتحه یکی از نزدیکان مذهبی دعوت شدیم واقعا چه کسی با بیکنی میره !!!!!

یا فردی که با خانواده رفته لب ساحل واقعا با بلوز شلوار میره اونم وقتی به حجاب اعتقاد نداره

بنظرم اکثر اونایی که در نظر سنجی شرکت کردن به این سوال جواب ندادن بلکه با توجه به این سوال از گزینه یکی انتخاب کردن

اگر ازادی حجاب رو داشته باشن چه جور پوششی رو برای خودشون و یا همسرشون انتخاب نمی کنن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...