رفتن به مطلب

شما چه حجابی را دوست دارید؟

شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟  

178 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما چه پوششی را برای خود یا همسر خود دوست دارید؟

ارسال های توصیه شده

بنده هم بسیجی نیستم و بهشون هم به هیج وجه ارداتی ندارم...

ادبیات بنده توهین آمیز نیستند دوست من, شما زمانی که از ادبیات بنده ایراد میگیرید کاش لطف کنید و به این حقیر نشون بدید که کجای اونها توهین آمیز هست تا بنده هم مطلع بشم و اونها رو اصلاح کنم... به نظر میرسه که تصور بنده از توهین با تصور شما از توهین کمی تفاوت داره...

مطلبی که بنده اینجا عنوان کردم واقعا اتفاق افتاده... من فقط مطلبی رو نقل کردم...

به هیچ وجه اهمیتی نداره که چه کسی چه اعتقاداتی داره... در زمان عمل هست که این اعتقادات خودشون رو نشون میدند... در بین تئوری و عمل یک شکاف بسیار بزرگ وجود داره دوست من...

اعتقادات اهمیت ندارند... عمل فرد اعتقاد قلبی اون رو نشون میده...

یکی از دلایل وجود بسیج کمک و همراهی به زن و مرد مسلمان هست... اگر نیست بفرمایید تا این تصور غلط من اصلاح بشه...

در نتیجه ی این تفکر هر زمان زن یا مرد مسلمانی وجود نداشته باشند یک بسیجی کلا وظیفه ی خاصی نسبت به اونها نداره... این رو بنده نمیگم... این رو رفتار اون افراد اثبات میکنه... اگر باور ندارید میتونید تشریف ببرید در یک فروم دیگر که چنین افرادی توش زیاد هستند و ازشون بپرسید...

من نمیدونم شما به کی میگید بسیجی و به کی میگید بسیجی نما... بنده به کسی که بسیجی باشه میگم بسیجی... هر زمان اون فرد اشتباهی کرد باز هم بسیجی میمونه دوست من... دیگه من به اون فرد بسیجی نما نمیگم... اگر فردی میخواد به اسم و اعتقاداتش توهین نشه و ارزش اون پایین نیاد باید خودش و تمام اون هم مسلکانش تلاش کنند تا اون اعتقادات رو پاک نگه دارند و دست از پا خطا نکنند...

بله... معمولا نتیجه ی انتقاد از این افراد خطرات جانی به همراه داره...

اشتباه نکن دوست من من گفتم بسیجی نیستم ازشون هم نمی خام دفاع کنم وکیل وصیشونم نیستماما دوستانی هم دارم که بسیجی ان بارها باهاشون بحثای داغی کردم حتی یه بار یکیشون بهم گفت اگه بخاطر دوستیمون نبود به خاطر حرفات میفرستادمت چند وقتی اب خنک بخوری... جدی هم میگفت...اما من نمی تونم حرفی را که شما میزنید در موردشون قبول کنم اونها از جهاتی هم افراد قابل احترامی هستند من وقتی میگم بسیجی در باره یه فرهنگ حرف میزنم نه در باره یه شخص و عملش ... میگمم این فرهنگ را نقد کنین ...دوستان وقتی از برخورد بد بسیجیا توی خیابون حرف میزنن من قبول می کنم و همدردی هم میکنم چون به سر خودمم اومده اگه تعریف کنم ...اما میگم وقتی این حرفا میزنید مثه اینه که بگین یه همجنس باز تا صبح نماز شب میخوند خوب قابل فبول نیست... البته ممکنه استثنا باشه ولی کلیت نداره و با فرهنگ همجنس بازی در تضاده...همین در مورد مثال شما هم صادقه ... من بازم معذرت میخوام

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 348
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب این جمله کل بحث رو تغییر میده دوست من...

الان بنده اگر بخوام ادامه بدم باید بررسی کنیم که چرا و چگونه به هیچ وجه هیچ جمهوری حالا با هر نام و نمادی که هست نباید اجازه داشته باشه برای مردم چگونگی زندگی خصوصی رو تایین بکنه... حقوق انسانی کاملا مشخص هست و هر کس در هر جامعه و دولتی که باشه به هر حال اون حقوق انسانی رو داراست... آزادی پوشش هم یکی از اونهاست... مگر اینکه شما بفرمایید چون ما در یک جمهوری اسلامی زندگی میکنیم پس ما انسان نیستیم... یا انسان هستیم ولی حق و حقوق انسانی ما رو هم اسلام و یا به هر حال اون حکومت اسلامی باید تعریف کنه...

بنده اینجا کاری به این ندارم که چه چیزی هنجار هست و چه چیزی نیست... اینکه فردی با توجه به هنجار های اجتماعی و فرهنگی جامعه ای که درش زندگی میکنه برخورد کنه یا خیر کاملا مسئله ای شخصی هست... یک انتخابه...

مسلما در غرب هم هنجار ها و ناهنجاری هایی وجود داره... ولی خوب ناهنجاری ها معمولا در اونجا توسط کسانی به وجود میاد که از لحاظ روحی روانی دچار مشکل هستند... منظورم این هست که هنجار های انجتماعی توسط قانون طوری تعریف شدند که برای فرد تا جایی که ممکن هست آزادی هارو منظور کنند... در کشور های دیگه اگر برای مسئله ای فرهنگ کافی در بین مردم وجود نداره دولت اون فرهنگ رو میسازه و خلاء ها رو پر میکنه تا آزادی ها از بین نره... هنجار را باید قانون تعریف کنه نه جامعه...

در جمهوری اسلامی....جمهوریت در چهارچوب اسلامه!!

این بهترین و رسا ترین تعریفه!

حالا درستی و نادرستیش به نظر شخصی من کاملا" درسته اما اصراری به تحلمیل نظرم ندارم!:icon_gol:

هرچی هست مردم اون زمان رای دادن!اگه ناراحتید یقه پدراتون و بزرگاتون رو بگیرید که رای دادن نه من:ws2::icon_gol:

رفراندون قانون اساسی رو هم حق مسلم شما میدونم!!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وافن خوب جواب شما رو داد....جواب ایشون رو بخونید..دلیلتون اصلا منطقی نیست...چون نمیشه با غریزه جنگید و چون یه عده ادم یاد گرفتن که میشه غرایزشون رو حیوانی ارضا کنن زنا مجبور به استتار و پوشش سخت هستند...خودتون هم میدونید این غیر منطقی و مسخره هست و نه به نفع زن هست نه مرد نه جامعه....اگه میخواست اثر مثبتی داشته باشه تا الان باید میدیدیم..

خسارات روش شما بیشتره!

در غرب میبینید...

لینک به دیدگاه
در جمهوری اسلامی....جمهوریت در چهارچوب اسلامه!!

این بهترین و رسا ترین تعریفه!

حالا درستی و نادرستیش به نظر شخصی من کاملا" درسته اما اصراری به تحلمیل نظرم ندارم!:icon_gol:

هرچی هست مردم اون زمان رای دادن!اگه ناراحتید یقه پدراتون و بزرگاتون رو بگیرید که رای دادن نه من:ws2::icon_gol:

رفراندون قانون اساسی رو هم حق مسلم شما میدونم!!:icon_gol:

یه بنده خدایی میگفت ما یه غلطی کردیم جوو نی کردیم حالا باید چه خاکی تو سرمون بریزیم:ws3:

لینک به دیدگاه

یعنی چی چادر با پوشیه؟:ws46:من چادر انتخاب خودمه ولی پوشیه این وسط چه ربطی بهش داره مگه همه چادری ها پوشیه دارند؟:167:

لینک به دیدگاه
یعنی چی چادر با پوشیه؟:ws46:من چادر انتخاب خودمه ولی پوشیه این وسط چه ربطی بهش داره مگه همه چادری ها پوشیه دارند؟:167:

منظورشون چادر با پوشیه یا بدون پوشیه هستش ...

لینک به دیدگاه

سلام

منم میگم بستگی به شرایط داره...حجاب مهمونی و خونه و خیابون متفاوته از نظر من

راستی حجاب رو برای مردان چی تعریف میکنید؟اصلا مردان حجاب دارند به عقیده شما؟!در این باره هم نظر بدید

مرسی

لینک به دیدگاه

451_633791703369765000_l.JPG

جچاب برتره؟:banel_smiley_4:

اخه تو قرانم هست جلباب( یعنی روسری بلندی که گردنو سینه رو بپوشونه) من ندیدم تا به حال چادر

بعدش اصلا مشکی مکروهه؟ بعد اینا چادر مشکی میزارن:banel_smiley_4:حالا یکم رنگ بندی داشت بد نبود:w16:

لینک به دیدگاه

رنگ مشكي .................نگاه شكن است

آنان كه چشمان بوالهوس دارند با رنگ مشكي زن چندان تمايل ندارند ...............

رنگ هاي گوناگون هستند باعث جــــــــــــذب نگاه هاي نامـــحــرم ميشود

فلسفه حجاب :

لینک به دیدگاه

محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟

محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .

محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.

محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :

- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .

محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز

من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.

محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :

نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .

محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.

محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.

محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:

.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست

حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.

وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...