رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

a.jpg

نام: بره ناقلا – Shaun the Sheep Movie

سال تولید: ۲۰۱۵

کارگردان: Mark Burton, Richard Starzak

خلاصه داستان:

بره ناقلا (به انگلیسی: Shaun the Sheep Movie) نام پویانمایی برگرفته از سری پرطرفدار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
محصول کمپانی آردمن انیمیشنز (به انگلیسی:
) می‌باشد که به کارگردانی مشترک مارک بارتون و ریچارد استارزک ساخته شده و در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی استودیوکانال عرضه شده است. ماجرا از این قرار است، وقتی شاون تصمیم می‌گیرد برای یک روز دست از کار بکشد و استراحتی کند، حسابی به دردسر می‌افتد. حادثه‌ای باعث می‌شود مزرعه‌دار ناخواسته همراه با گله به سمت شهر شلوغ روانه گردد و این وظیفه شاون است که اهالی مزرعه را صحیح و سالم به خانه بازگرداند…

بدلیل علاقه وافر به سریال کارتونی

Shaun the Sheep ، به محض اومدن انیمیشن سینماییش گرفتم و دیدمش، لذت بخش و سرگرم کننده ست و مثل همیشه این چند گوسفند ناقلا، لحظات مفرحی رو برای شما رقم میزنن

:a030::a030:

لینک به دیدگاه

mv5bmty0ndy3mdmxn15bml5banbnxkftztcwotm5nzmzoq._v1_sx214_.jpg

Now You See Me(حالا من را میبینی)

کارگردان :

نویسنده :

,

بازیگران :

,
,

2013

خلاصه داستان :

یک مامور اف بی آی و یک کاراگاه پلیس بین الملل رد یک تیم شعبده باز را می گیرند. تیمی که طی اجراهایشان به بانک دستبرد می زنند و پول این سرقت را بین تماشاچیان پخش می کنند و …

از فیلم های تقریبا خوب سینمای بدنه به حساب میاد، برای سرگرمی فیلم خوبیه. ولی خقیقتش خودم رو خیلی جذب نکرد. تلاش کارگردان بر این بوده که فیلمنامه رو خیلی هوشمندانه نشون بده ولی واقعا اینطور نیست. از نظر منطق روایی مشکل داره. ولی ریتم تند فیلم و استفاده از عناصر غافلگیری و همینطور فیلم برداری پر زرق و برق در کنار تدوین و موسیقی مناسب باعث میشه از فیلم لذت ببرید و تا پایان همراه بشید با فیلم.

:a030:

لینک به دیدگاه

posterChandMetreMokaabEshgh1.jpg

چند متر مکعب عشق

نویسنده، کارگردان: جمشید محمودی

تهیه کننده: نوید محمودی

بازیگران: ساعد سهیلی، حسیبا ابراهیمی، نادر فلاح، علیرضا استادی و...

خلاصه داستان:

روایت عبدالسلام، یک مهاجر افغان است که به همراه دخترش مرونا در یک کارگاه مشغول به کار و زندگی است. عشقی در راه است، عشق صابر به مرونا، عشقی که فرجامش را هیچ‌کس نمی‌داند، نه صابر، نه مرونا و نه حتی عبدالسلام …

خیلی دوست داشتم ببینم این فیلم رو. با توجه به بازخوردای مثبتی که تو جشنواره گرفته بود. باید بگم فیلم جمع و جور خوش ساخت و قابل قبولیه درباره عشق. البته خیلی پرداخت این عشقه بنظرم خیلی خوب در نیومده بود ولی کلیت فیلم رو دوست داشتم. از نظر بصری گیراست. فیلمبرداری و نماها عالیه و کاملا در خدمت فیلم هست. گویا اولین تجربه کارگردانی آقای محمودی بوده. تو فیلمای ایرانی بنظرم کار خوب و قابل قبولیه. خودم تنها مشکلم باهاش پایان بندیش هست که ننشسته رو فیلم و یه مقداری شعاری در اومده. البته باید بگم گویا این پایان واقعی بوده و واقعا برای یه دختر و پسر افغانی اتفاق افتاده ولی تو فیلم خوب در نیومده.

لینک به دیدگاه

لامپ صد

کارگردان: سعید آقاخانی

بازیگران: محسن تنابنده، ساره بیات و مسعود کرامتی

کشش یه فیلم بلند رو نداشت. در کل فیلم قویی نبود. بازی تنابنده و بیات خوب بود.

لینک به دیدگاه

delicatess

یه فیلم فرانسوی محصول سال 2011 به معنای ظرافت. ماجرا در مورد زنیه که همسرشو تو یه سانحه از دست میده و از اونجایی که خیلی دوستش داشته بعدش خیلی افسرده و غمگینه و کلا با هیچکس دیگه ای نمیتونه باشه. تا اینکه با یک مرد سویدی آشنا میشه و ... فیلم خوبیه. بازیگر اولش آدری توتو بود. همون که تو فیلم املی بازی کرده. البته به قدرت اون فیلم نیست ولی به یک بار دیدنش می ارزید.

:ws37:

لینک به دیدگاه

چپی

خیلی خوب بود...

رباتهای پلیس هوشمند بودن که یکیشونو جوری برنامه ریزی میکنن که انگار تازه متولد شده و بهش حرف زدن و اینا یاد میدن....دقیقا مثل انسان ولی با ضریب هوشی چند برابر انسان.....واقعا خـــــوب بود:w16:

لینک به دیدگاه
چپی

خیلی خوب بود...

رباتهای پلیس هوشمند بودن که یکیشونو جوری برنامه ریزی میکنن که انگار تازه متولد شده و بهش حرف زدن و اینا یاد میدن....دقیقا مثل انسان ولی با ضریب هوشی چند برابر انسان.....واقعا خـــــوب بود:w16:

اره. دید جالبی هم ب معاد داره.

توضیح دیگه ای هم من از دید خودم میزارم

قشنگ اسپویل بشه فیلم :whistle:

ی متخصص میاد قابلیت یادگیری ماشین رو ارتقا می ده و اون رو مثل نوزاد می کنه و حتی جلو تر می ره داستان ب سمتی ک کانشس یا همون روح رو هم ب پایداری معادله می رسونه!

همین طور میشه دیدی جالبی ب عدالت خدا داشت . در قیاس با این ک چپی با ی باطری معیوب ساخته شد و همین ب نوعی ب دنیا اومدن بچه های ناقص رو تداعی می کنه و خیلی چیزهای دیگه داره. حتما ببینید.

البته فیلم مفهومی هم بود :whistle: :ws3:

لینک به دیدگاه

لرزاننده چربی

کارگردان: محمد شیروانی

میشه گفت یکی از رادیکال ترین و تجربی ترین فیلمهایی هست که تا حالا دیدم. از اون فیلمایی که نسبت به تاویل خیلی مقاومه. تجربه دیدن و خریدن این فیلم رو از دست ندید.

خواهشا فیلم رو از سایت های دیگه دانلود نکنید. فیلم رو از سایت محمد شیروانی بخرید.

لینک به دیدگاه

The Hidden Face 2011

0zmda6vxy1r4g86mhqql.jpg

داستان در مورد رهبر ارکستری هست که دوست دخترش ترکش کرده اما این فقط ظاهر ماجراست ...

فیلم خیلی خوبی بود، 15 دقیقه اول شاید کمی کسل کننده به نظر بیاد ولی بعد میفته رو غلتک ...

لینک به دیدگاه

r7mjzsw8a6wxoash7.jpg

عالی بود این فیلم..درمورد فیزیکدان مورد علاقم استیون هاوکینگ.

هنوزم تو شوک فیلم هستم.....حرف نداشت واقعا......عالی...ندیدین حتما ببینید...

لینک به دیدگاه
r7mjzsw8a6wxoash7.jpg

پیداش میکنم میبینمش :icon_gol:

تو این مایه ها یه کد بود یه دکتر ریاضی ماشین کد نویسی اختراع میکنه در زمان جنگ نازیها خیلی تاثیر گذار بود اون فیلم اسمش یادم نمونده فیلمه

جالب بود خیلی

لینک به دیدگاه

تو این مایه ها یه کد بود یه دکتر ریاضی ماشین کد نویسی اختراع میکنه در زمان جنگ نازیها خیلی تاثیر گذار بود اون فیلم اسمش یادم نمونده فیلمه

جالب بود خیلی

hsla \v,ts,v ka f,n

اسمش پروفسور نش بود

لینک به دیدگاه
hsla \v,ts,v ka f,n

اسمش پروفسور نش بود

جان نش و آلیشیا چند وقت پیش توی یه تصادف با هم کشته شدن :(

توی این مایه ها بازی تقلید هم بسیار خوبه ..

---------------

آخرین فیلمی که من دیدم سیندرلا من بود

حتمن قسمت هایی ازش رو توی ویدئوهای انگیزشی دیدین

فیلم خوبیه با بازی راسل کرو..

لینک به دیدگاه
hsla \v,ts,v ka f,n

اسمش پروفسور نش بود

نه مهندس.

جان نش. مرد بزرگی بود ک داستان زندگیش ب اسم " ذهن زیبا" بیوتیفول مایند" ساخته شده.

البته در زمینه کدگشایی کار کرد.

ihoosh_J-Nash_03.jpg

منظور سهند فیلمی ک ماشین رمزگذاری المانا "

جالب بود خیلی

اسمش

بازی تقلید

بود

The Imitation Game

دکتر تورینگ از اون ذهن هایی بود ک ب نظرم واژه برلینت رو شایسته بود.

ب هر صورت ایشون رمز انیگما رو شکست !

درباره صنعت و علم امپراتوری هلیتر خیلی جای بحث داره ک چیزها هنوز می شه یادگرفت.

- نخستین تانک عظیم دنیا ( 100 نفر گنجایش . اگ اشتباه نکنم)

- نخستین سیستم موشکی دنیا

- دستگاه رمزگذاری غیر قابل شکست انگیما

و خیلی چیزهای دیگه ک الان حضور ذهن ندارم.

ی اکولاد هم واسه تئوری همه چیز باز کنم.

ب حق، ذهن هاوکینگ یکی از عالی ترین مرتبه های ترقی دنیاست.

البته این فیلم برا شخص من، بیشتر حاوی این پیام بود ک در ناامیدی بسی امید است .

لینک به دیدگاه
r7mjzsw8a6wxoash7.jpg

ولی زنش واقعا زنِ....

ینی اگه من همچین زنی داشته باشم ،اون زن میشه خدام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...